17 Haziran 2018 Burç Yorumları

Gerilim dolu saatleri geride bırakıyoruz. Bugün tatilin son gününün keyfini çıkarabiliriz. Sosyal ortamlarda bulunabilir, kendimizi alışveriş yaparak şımartabiliriz. İstek ve tepkilerimizde aşırıya kaçmamız söz konusu olabilir. Vücudumuzdaki enerji fazlasını açık havada uzun yürüyüşler yaparak değerlendirebilir, kendimizi biraz vakit ayırabiliriz.

Sevgili Koç; hayatın eğlenceli yönünü deneyimlemek, daha hoş ve güzel görünmek isteyebilir, lüks alışverişlerde bulunabilirsin. Romantik ortamlarda bulunmak, enerjini yükseltebileceği gibi sevdiğin insandan beklentilerin artabilir. Ailenden gelebilecek destek ya da bir fikir maddi zorluklarını aşman için yardımcı olabilir.

Sevgili Boğa; aile içi konularda ya da özel ilişkilerinde temkinli olman ve söylenen her lafı kişisel algılamaman yararına olabilir. Bugün duygularında yaşayabileceğin iniş çıkışlar; karşındaki insanlara ani tepkiler vermene ya da ufacık bir olayı büyütmene neden olabilir. Bazen taviz vermek gerekebilir.

Sevgili İkizler; yakın çevren tarafından beğenilmeyi ve takdir edilmeyi beklediğin bir gün olabilir. Uzun zamandır yaptıklarınla gündem olduğunu ve deneyimlerinin başkalarına yol gösterdiğinin farkındasın. Ancak bazı konularda abartılı ifadeler kullanma veya kendini olduğundan daha farklı gösterme eğiliminde olabilirsin.

Sevgili Yengeç; arkadaşlarının cesaretlendirmesiyle tutamayacağın sözler verebilirsin. Maddi anlamda birilerine bağlı kalmaktan ya da muhtaç olmaktan hiç hoşnut olmayacağın için abartılardan uzak durmaya bakmalısın. Acele verebileceğin kararlar; kısa vadede zihnini de bedenini de yorabilir.

Sevgili Aslan; güzelliğe, estetiğe değer verdiğin ve sosyal alanlarda bulunmaktan hoşnut olduğun bir dönemdesin. Ancak, ilişkilerinde yaşadığın bazı özel konular iç dünyanda kendini ya da karşındaki insanı sorgulamana neden olabilir. Kişisel harcamaların, aileni karşına almana neden olabilir.

Sevgili Başak; kariyerinle ilgili yeni planlamalar içerisindeyken, görüşlerindeki ya da hedeflerindeki taviz vermeyen duruşun koşulların daha da ağırlaşmasına neden olabilir. Detaylara çok takılmadan esnek olmaya bakmalısın. Kardeşlerinin sorumluluklarını alman gerekebilir.

Sevgili Terazi; hem romantik, hem de maddi konularında karasızlık içinde olman, duygusal karmaşa yaşamana ve olayları abartmana neden olabilir. Bayramın ve haftanın bu son gününde keyif aldığın kişilerle birlikte olmak, hayatı daha farklı algılamak, geleceğine odaklanmak enerjini yükseltecektir.

Sevgili Akrep; ilişkindeki sorunları çözmeye yönelik adımlar atmak niyetinde olsan da kontrolü elinde tutma isteğin zaman zaman karşındaki insanlara ve sana zor zamanlar yaşatabilir.  Gücünü ve motivasyonunu kariyerine ve kazançlarına yönlendirmen, borçlarını kapatmana ya da yatırım yapmana fırsat verebilir.

Sevgili Yay; iyimser enerjilerin hakim olduğu bugünde, görüşlerinden emin olduğun için ikna edici tavırlar sergilemen mümkün. Geleceğe umutla bakman ve yeniliklere hazır olman, iş birliklerine ve kazançlarına da yansıyacaktır. Gün içerisinde yaşayabileceğin yoğun tempo, detayları abartmandan kaynaklı olabilir.

Sevgili Oğlak; hedeflerini gerçekleştirmen için maddi kaynaklara ihtiyaç duyabilir, ilişkilerinden gelebilecek destekle hayallerine yakınlaşabilirsin. Şu sıralar dostlarına ılımlı yaklaşımın birçok fırsat kapılarını açarken sen de bu durumdan haz duyabilirsin. Romantik konulardaki beklentin umduğun gibi çıkabilir.

Sevgili Kova; duygu ve düşüncelerin arasında çekişme yaşaman, ilişkilerine ya da iş birliklerine de yansıyabilir. Zaman zaman yaşayacağın ego savaşları, bugün seni ani tepkiler vermeye zorlarken, abartılı söylemlerin de olabilir. Koşulların başkalarına bağlı gelişmesi, senin de uyumlu davranıp, dengede kalmanı gerektirebilir.

Sevgili Balık; günlük işlere odaklanabilir, yaşadığın ortamı daha güzel ve konforlu hale getirmek için harcamalarda bulunabilirsin. Uzak akrabalarınla yaşadığın kırgınlıklara son vermek için günün enerjisini kullanabilirsin. Günün kalan kısmında elindeki işleri tamamlayabilir, düzenini sağlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir