17 Eylül Burç Yorumları

Genel olarak keyifli bir gün geçireceğiz. Bugün hem cesur ve enerjik hem de tutarlı ve gerçekçi olabiliriz. Bu sayede doğru adımları cesaretle atabiliriz. Ayrıca güçlü kişilerden destek alabiliriz. Yaptığımız programa uymakta zorlanmayacak, kendimizi içsel olarak da güçlü ve tutarlı hissedebiliriz. Akşam saatlerinde sosyal ortamlarda bulunmaktan keyif alabilir, sevdiklerimle bir araya gelerek güzel vakit geçirebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; her ne kadar kendini dinamik hissetsen de artık kapanmakta olan enerjilerden dolayı yeni bir girişim için uygun şartları bulamayabilirsin. Ancak birkaç gün sonra yapacağın işlerin ön hazırlıklarıyla ilgilenebilir; arkadaşlarınla, sevdiklerinle ve hobilerinle vakit geçirebilirsin.

Sevgili Boğa; parasal olarak sıkıştığın anda ailenden yardım isteyebileceğin gibi eve dair bazı harcamalarda bulunabilirsin. Bir süredir zihninde tasarladığın taşınma kararını alabilir eğer yerleşim değiştirdiysen artık düzenini kurabilir; tamirat işlerini ise artık tamamlayabilirsin.

Sevgili İkizler; yaratıcı fikirlerinle ve ikna edici söylemlerinle çevrendekileri etkileyebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerle muhabbette olabilir; keyif alacağınız ortamlarda bulunabilirsiniz. Eğitim, seminer gibi faaliyetlere katılabilir; bilginle kendini ortaya koyabilirsin.

Sevgili Yengeç; kendini gerek becerilerinle gerekse de yaratıcılığınla ortaya koymaktan çekinmeyeceksin. Başlatmış olduğun girişimlerden hedeflemiş olduğun kazançları da elde etme şansın var. Ailenle kurmuş olduğun olumlu iletişim sayesinde isteklerin yerine gelebilir; ilişkilerden karlı çıkma şansın var.

Sevgili Aslan; bugün fazlasıyla özgüvenli olman seni belki riskleri yeterince hesaplamadan girişimde bulunmaya yöneltebilir. Parasal konularda temkinli olmanı gerektiren koşulları göz ardı etmemeye çalışmalı; ayağını yorganına göre uzatmayı tercih etmelisin. Akşam saatleri seni keyiflendirecek gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Başak; ön hazırlıklarıyla uğraştığın işleri artık tamamlamak üzeresin. Önünde son bir gayrette bulunarak çalışacağın birkaç gün daha var. Sana ihtiyacı olanlara hizmet etmekten kaçınmayacak; adeta onların koruyucu meleği gibi davranacaksın. Arka planda seni zorlayan durumlar olsa da akışta kalarak hareket edebilirsin.

Sevgili Terazi; sosyal ortamların aranılan kişisi olabilirsin. Gerek zarafetinle gerekse de güzel söylemlerinle dikkatleri çekebilirsin. Grup çalışmalarında çevrendekilere önderlik edebilir; kendi bildiğin gibi çevrendekileri yönlendirebilirsin. Sanatsal temalı uğraşlarda da yaratıcılığını konuşturabilirsin.

Sevgili Akrep; arka planda seni zorlayan ilişki ve iş birliklerini bugün doğru yönetim sayesinde istediğin çizgiye çekmen mümkün. Kendini en iyi şekilde ifade edebilir; prestij kazanabilirsin. Ancak yeni girişimler için uygun bir süreçte olmadığından üzerinde çalıştığın işleri mükemmele çevirmek hedefin olmalı.

Sevgili Yay; bugün kendi fikirlerinin doğruluğundan emin olacağından kimsenin lafını dinleyerek hareket etmek istemeyebilirsin. Ancak başkalarından gelecek önerilere de kulak tıkamamalı; en azından dinlemeli belki değerlendirmeye almalısın. Akşam saatlerinde beklediğin haberlerin olumlu gelmesi seni keyiflendirebilir.

Sevgili Oğlak; gerek kendi kazançların gerekse çalışma hayatında senin kontrolünde olan finansal işler bugün seni fazlasıyla meşgul edebilir. Artık bazı şeyleri tamamlayıp farklı bir evreye taşımak zorunda olduğundan günü kalan işlerini toparlamakla geçirebilirsin. Kendi bildiğinden şaşmadan ilerlemek ufak krizlere yol açabilir.

Sevgili Kova; bugün karşındakiler gerek tavırlarıyla gerekse de söylemleriyle seni kontrolleri altına almayı ve yönetmeyi isteyebilirler. Onların bu tavırlarından olumsuz etkilenebileceğin gibi belki gözlemleyerek sende eksik olan tarafları fark edebilirsin. Yakın ilişkilerde ise seni keyiflendirecek gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Balık; bugün artan sorumluluklardan dolayı liderliği ve yönetimi elde tutmak zorundasın. Çevrendekiler senden pek çok şey öğrenerek ve keyif alarak senin önderliğinde ilerleyebilirler. Ancak sağlığına her zamankinden fazla önem vermen gerekebilir. Aşırılıklardan kaçınmanda yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.