17 Eylül 2018 Burç Yorumu

Haftaya biraz gergin ve kararsız bir başlangıç yapabiliriz. Özellikle sabah saatlerinde yeni bir işe başlamamakta, önemli görüşmeler yapmamakta fayda var. Biraz zaman sorunu, yetişememe telaşı yaşayabilir, kendimizi doğru ifade edemeyebiliriz. Öğleden sonra isteklerimizi yerine getirmemize olanak sağlayacak ortamlarda bulunabiliriz.

Sevgili Koç; haftaya başlarken sabah saatlerinde işleri ağırdan alabilir, eksiklerini tamamlayabilirsin. Kendini biraz kararsız ve yönsüz hissetmen ilerlemeni engelleyebilir. Akşama doğru ise sıkı bir disiplin içine girebilir, iş ve sosyal hayatınla ilgili girişimlerde bulunabilir, hırsla harekete geçebilirsin.

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde finansal konularla ilgili endişelerin artabilir, karar alıp harekete geçmekte zorlanabilirsin. Ancak öğleden sonra yakın çevre, yurtdışı, medya ya da yüksek eğitimle ilgili konularda sorumluluklar almanı gerektiren olaylar yaşayabilirsin. Fikirlerini paylaşmak istediğin bir gündesin.

Sevgili İkizler; birkaç gündür ilişkilerde yaşanan hareketlilikten sonra finansal konularda sorumluluk almanın zamanı gelmiş olabilir. Güne ne istediğine karar verememiş olarak başlasan bile iş ortamından gelişen ilişkiler sana farklı yatırım olanakları getirebilir, kariyer hayallerine yakınlaşmanı sağlayan olaylar yaşanabilir.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerini gündelik işlerini tamamlayarak, eksikliklerini gidererek geçirebilirsin. Öğleden sonra karşıt burcuna geçen Ay; ilişkilerin gündeme geleceğine işaret etmekte. Sevdiklerinin de desteğini alarak sorumluluklarını karşındakilerle paylaşabilirsin ancak üstünde baskı kurmalarına izin vermemelisin.

Sevgili Aslan; keyifli ve neşeli geçen birkaç günün rehaveti sabah saatlerinde de etkisini sürdürmekte fakat öğleden sonra şartlar değişebilir ve disipline olmanı gerektiren olaylar yaşanabilir. Beraber çalıştığın kişilerle uzun vadeli planlar içinde olabilir, çalışma ortamında sorumluluklar üstlenebilirsin.

Sevgili Başak; güne telaşlı bir başlangıç yapabilir, zamanını iyi kullanamayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde çocukların ya da sevdiklerin için sorumluluk alabilir, kendini ağır yüklerin altına sokabilirsin. Keyif aldığın konuların işin haline dönüştüğünü fark edebilir, sosyal medya da yaratıcılık gerektiren çalışmalar yapabilirsin.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde çevrendekilerle iletişim halinde olabilir, vaktini biraz da boşa harcayabilirsin. Fakat öğleden sonra eve ve aileye dair sorumluluklar ağır basabilir, ev işleri, taşınma ya da gayrimenkul alım satımı gibi konularla uğraşabilirsin. Yatırımlarla ilgili finansal beklenmedik destekler alabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün yapacağın alış verişlerde dikkatli olmalı, gereksiz harcamalar yapmamalısın. Öğleden sonra yaşanacak iletişim trafiğinin konusu ilişkiler olabilir, kendini ifade etmek için çaba harcayabilirsin. Aynı zamanda iş toplantıları, anlaşmalar ve kariyer planları da yapabilirsin.

Sevgili Yay; son günlerde kendini enerjik ve hareketli hissetmiş olabilirsin ama öğleden sonra enerjin düşebilir, sorumluluklar alarak ağır yükler altına girebilirsin. Ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunmak isteyebilir, yeteneklerini kullanabileceğin fırsatları bulabilirsin ancak hedeflerini varmak için önünde hâlâ engeller var.

Sevgili Oğlak; sabah saatlerini tamamen boşa geçirsen de öğleden sonra burcuna geçen Ay; birkaç gündür süren rehaveti üstünden atacağına işaret etmekte. Aynı görüşü paylaştığın grupların veya arkadaşların desteğiyle geleceğe dair hedeflerine varmak için girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Kova; güne birçok işi birden halletme telaşıyla başlasan bile öğle saatlerinde kendi içine kapanmak ve yalnız kalmak isteyebilirsin. Enerjin düşebilir, kendini yorgun hissedebilirsin. Bazı sorumluluklar sana ağır gelmeye başlasa da ailenin desteğiyle alternatif çıkışlar bulabilirsin.

Sevgili Balık; iş hayatında bir karmaşa yaşayabilir, zamanını iyi kullanamayabilirsin. Fakat sonrasında geleceğe dair hedef ve ideallerini gerçekleştirmek için ilişkilerden destek alabilir, aynı görüşü paylaştığın kişilerden faydalanabilirsin. Gruplar ve dernekler içinde sorumluluk üstlenebilir, arkadaşlarınla birlikte projeler geliştirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.