17 Ekim Burç Yorumları

Oldukça hareketli bir sabah bizi bekliyor. İlişkilerimizde ve içinde bulunduğumuz iş birliklerinde bizi rahatsız eden konuları tespit edebilir ve düzeltmek için çaba harcayabiliriz. Üzerinde çalıştığımız projelerin eksiklerini giderme fırsatı bulacağız ancak fazla mükemmeliyetçi davrandığımız için istediğimiz sonuçları elde edemeyebiliriz. Buna rağmen önemli işlerimizi sabah saatlerinde halletmemizde yarar var. Kendimizi huzursuz ve gergin hissetmemiz mümkün. Gün içinde kendimizi fazla zorlamamız ve sağlımıza dikkat etmemiz yerinde olur. Akşam saatlerinde günün gerginliğini üzerimizden atabilir, daha keyifli hissedebiliriz. Sevdiklerimizle bir araya gelebilir, sosyal ortamlarda bulunmak isteyebiliriz. Bunun dışında bugün burç değiştiren Merkür ile iletişim tarzımız da değişebilir. Uyum ve iş birliği odaklı iletişimimiz artık biraz daha güç odaklı bir hal alabilir. Denge kurmak yerine güçlü olan kazanır diyebiliriz. Fikirlerimizi açıkça söylemekten imtine edebilir, gizli bir ajandaya sahip olabiliriz. İsteklerimizi elde etmek için çevremizi manipüle etmekten çekinmeyebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; burç değiştiren Merkür, finansal konularda daha planlı ilerleyeceğin bir döneme işaret ediyor. İletişim, yazı veya bilgi paylaşımıyla ilgili konulardan ek gelir elde etmen de mümkün. Ancak yoğun ve takıntılı düşünceler seni biraz yıpratabilir. Bugün seni bedenen

Sevgili Boğa; Merkür karşıt burcun Akrep’e geçerek ilişkilerine ve iş birliklerine yeni bir soluk getirebilir. Eşinin veya ortağının fikirlerinden etkilenebilir, onların önerilerinden faydalanabilirsin. Çocuklarınla veya sevdiklerinle ilgili bir durum seni endişelendirebilir. Bugünlerde bedenini fazla zorlayacak spor faaliyetlerinden uzak durmalısın.

Sevgili İkizler; burç değiştirecek olan Merkür dikkatini toplamana yardım edecek ve konsantre olma becerini yükseltecektir. İş hayatında yerine getirmen gereken pek çok işin olabilir ve yorucu bir sürece girebilirsin. Çalışma arkadaşlarınla ilişkilerin derinleşebilir. Gün içinde evinle, ailenle ilgili bir konu öfkelenmene neden olabilir.

Sevgili Yengeç; aşk hayatınla ilgili aklını kurcalayan konuları bir kez daha gözden geçirebilir, aslında ne istediğine karar verebilirsin. Bir arkadaşınla yakınlaşabilir hatta bir ilişkiye başlayabilirsin. Düşüncelerini ve yaratıcılığını daha rahat ifade edeceğin bir dönemdesin. Yakınlarınla iletişimde tepkisel davranmaktan kaçınmalısın.

Sevgili Aslan; evini veya aileni de ilgilendiren maddi konularla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsin. İç dünyana yönelip ruhunun derinliklerine yolculuk yapabilir, kendine bile söylemekten çekindiğin duygularınla yüzleşebilirsin. Bugün harcamalarına dikkat etmelisin. Hesapsız hareket edebilir, fazla harcama yapabilirsin.

Sevgili Başak; burç değiştiren Merkür sayesinde önümüzdeki günlerde dikkatini daha kolay toplayabilir ve daha rahat konsantrasyon sağlayarak sorumluluklarını yerine getirebilirsin. Kardeşinle veya arkadaşınla bir sırrını paylaşman mümkün. Gün içinde sorumlulukların yükünü sırtında hissedebilirsin, işlerini telaşa kapılmadan bitirmeye çalış.

Sevgili Terazi; bugünlerde yazı, telif, eğitim benzeri bir şeyden veya zihinsel bir çalışmadan gelir elde etmen mümkün. Ayrıca bir sözleşmeden de kazanç sağlayabilirsin. Gün içinde aklını kurcalayan düşünceler ruh halini olumsuz etkileyebilir. Gizli düşmanlarının farkına varabilirsin. Ayrıca ailenle ilgili bir gelişme de canını sıkabilir.

Sevgili Akrep; burcuna geçen Merkür sayesinde kendini daha rahat ifade edebilir, bugüne kadar söyleyemediklerini dile getirme imkanın bulabilirsin. Zekanı ortaya koyacağın gelişmeler yaşanabilir. Eğitimde, anlaşmalarda ve bilgi gerektiren işlerde başarılı olabilirsin. Bugün içinde bulunduğun grupla aranda geçenler seni biraz yıpratabilir.

Sevgili Yay; önümüzdeki günlerde korkularınla yüzleşebilir, bilinçaltını kurcalayan konularla uğraşabilirsin. Ailen veya arkadaş çevrenden biriyle iletişimden kaynaklanan sorunlar yaşayabilirsin. Düşüncelerini söylemekten çekineceğin durumlar yaşayabilirsin. Gün içinde iş ve sosyal yaşamınla ilgili hızlı karar alman ve harekete geçmen gerekebilir.

Sevgili Oğlak; burç değiştiren Merkür sayesinde hedeflerine ulaşmak için daha planlı programlı ilerleyebileceksin. İnce eleyip sık dokuyarak ve de derin analizler yaparak seni hedeflerine ulaşacak en kestirme yolu bulabilirsin. Yurt dışıyla ya da eğitimle ilgili bir konu seni fazlasıyla meşgul edebilir.

Sevgili Kova; bugünlerde iş ve sosyal yaşamını ilgilendiren bir karar vermek zorunda kalabilirsin. Gelir getirecek bir sözleşmeye imza atabilirsin. Kardeşlerinle ortak olduğun bir mülkten de gelir elde edebilirsin. Gün içinde ise duygusal ve finansal konularla ilgili gelişmeler ufak çapı krizlere neden olabilirler.

Sevgili Balık; eğitim, beceri ve maddi birikim gerektiren işlere odaklanabilirsin. Burç değiştiren Merkür, becerilerini ortaya çıkarmana yardımcı olabilir. Kariyerinle ilgili bir çalışmayı hızlandırabilir, başkalarından alacağın bilgiler sayesinde eksiklerini tamamlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir