17 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumu

Bugün, dün yaşanan ataleti tamamen üstümüzden atıyor ve hareketli bir güne uyanıyoruz. Önümüzdeki birkaç gün boyunca eğitim, yolculuk konuları, yakın çevre ilişkileri ve ticari faaliyetler hız kazanabilir. Objektif bir şekilde iletişim kurabileceğimiz, duygu ve düşüncelerimizi açık ve net ifade edebileceğimiz bir gündeyiz. Hem sosyal hem de romantik ilişkilerde paylaşımcı olabilir, biraz dedikoduya zaman ayırabilir ya da sosyal medya da aktif olabiliriz. İşbirliği gerektiren ticari faaliyetlerde bulunabilir, reklam, pazarlama işleriyle uğraşıp sunumlar yapabiliriz. Ay ile Mars arasında ki uyumlu görünüm sosyal organizasyonlar ve enerji gerektiren işlerde başarılı olmamıza yardımcı olacaktır.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; durağan geçen birkaç günün ardından hızla gelişen olaylar bir anda harekete geçmeni sağlayabilir. Fırsat gibi görünen haberler alabilir, çevrenle iletişim halinde olabilirsin. Eğitim, yolculuklar ya da anlaşmalarla ilgili gelişmeler için iş birliklerinden destek görebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kendinle ilgilendiğin birkaç günün ardından bugün ekonomik konularda fırsatlar yakalayıp harekete geçmek isteyebilirsin. Gelirlerini artırmak için farklı kazanç yolları arayışını hızlandırabilirsin. Gizli kalmış yeteneklerini açığa çıkarmak için beraber çalıştığın kişilerden destek alabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; Ay’ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla bugün çok yoğun ve enerjik olabilirsin. Biraz kararsızlık yaşasan bile birçok konuda birden harekete geçebilir, her alanda var olmak isteyebilirsin. Arkadaşlarının ya da sevdiklerinin heveslendirmesiyle girişimlerde bulunabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; önümüzdeki birkaç gün boyunca kararsızlık ve duygusal bir yalnızlık yaşayabilirsin. Ancak bu durumu arka planda kalıp olayları objektif bir şekilde değerlendirmek için kullanabilirsin. Aile içi anlaşmazlıkları çözmek ve tekrar iletişime geçmek için uygun bir zaman olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün arkadaşlar ve sosyal gruplar içinde çok aktif olabilirsin. Görüş ve inançlarını paylaşarak, fikir alış verişinde bulunabilir, kendini ifade edebilirsin. Bir anda gelen haberler harekete geçmeni sağlayabilir ancak hevesle başladığın girişimleri uygulamak için acele etmemelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bir kaç gün boyunca kalabalıklar içinde yer alabilir, gruplar içinde konuşmalar yapabilir, görüş ve düşüncelerini ifade edebilir, fikir alışverişinde bulunabilirsin. Kendine yeni hedefler koyarken, finansal iş birlikleri de kurabilir, daha ticari ve objektif bir eylem planı hazırlayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün iletişim trafiğin çok yoğun olabilir ve gelen her haberle heveslenerek harekete geçmek isteyebilirsin. Bilgilerin çokluğu kafanın karışmasına yol açsa da iş birliği içinde olduğun kişilerin desteğiyle mantıklı düşünebilirsin. Çevrendekileri bir araya toplayacak organizasyonlar yapmak isteyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; güven ihtiyacının arttığı birkaç günün ardından olaylara biraz daha yüzeysel bakabilir, daha ticari düşünebilirsin. Finansal konularda adım atmak için kulislere kulak kabartabilir, dedikoduları kendi mantığınla yorumlayarak, plan yapabilirsin. Arka plandaki kişilerden bilgi alman işini kolaylaştıracaktır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; Ay’ın karşıt burcuna geçmesiyle birlikte tek başına davranmakta zorlanabilir, içinde bulunduğun grupların desteğine ihtiyaç duyabilirsin. Aslında her ne kadar koşulları sen belirleyemesen de karşındakilerin sana getireceği fırsatları kaçırmak istemeyebilir, her öneri ve daveti kabul edebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; güne enerjik ve yoğun bir tempoyla başlayabilir, çalışma ortamında birçok proje üretebilir, fikir alışverişleriyle kendini ifade edebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle diyalog halinde olabilir, toplantılar veya görüşmeler yapabilirsin. İş ve sosyal hayatından seni destekleyen kişiler olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; içine kapanık bir ruh halinde, evde geçirdiğin birkaç günün ardından sosyal hayatın canlanabilir. Çabalarının ödüllerini almak isteyebilir, hobilerine ve sevdiklerine zaman ayırabilirsin. Uzaklardan gelen sürprizli haberler heveslenip harekete geçmene yol açabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugünlerde ticari bir faaliyette bulunurken birden fazla seçenekle karşı karşıya kalman seçim yapmakta zorlanmana neden olabilir. Yeni girişimlerde bulunmadan önce iyi düşünmekte ve araştırma yapmanda fayda var. Finansal krizleri çözmek için alacağın destekler daha kolay ilerlemeni sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.