17 Ekim 2018 Burç Yorumları

Günün erken saatlerinde kalan işleri bitirme telaşında olabiliriz. Bireysel davranışlar sergileyebilir, olaylara beklenmedik tepkiler verebiliriz. Aniden gelişen olaylara karşı hazırlıksız yakalanabilir, hem sosyal hem de romantik ilişkilerimizi zora sokacak durumlar yaşayabiliriz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün toplumsal konularda duyarlı olabilir, olaylara idealist bir gözle bakabilirsin. Geleceğe dair hedeflerine ulaşmak için mücadele içine girebilir, bireysel veya ortak amaçlar için grup ve derneklerle birlikte hareket edebilirsin. Ancak sabah saatlerindeki gelişmeler gelir gider dengeni bozabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; iş ve sosyal hayatında yoğun bir tempo seni bekliyor. Birçok alanda çalışma yapabilir, her şeye birden yetişmek isteyebilirsin. Ancak kendi fikirlerinde ısrarcı olmamalı, geniş bir bakış açısıyla hareket etmeli; başkalarının da düşüncelerine değer vermelisin. Kariyerine yönelik girişimlerde bulunurken alman gereken riskler seni rahatsız edebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; görüş ve düşüncelerini özgürce ifade etmek istemene rağmen kontrolünde olmayan gelişmeler seni engelleyebilir. Geleceğini düşünerek hareket etmek, yeni proje ve girişimlerde bulunmak isteyebilirsin ancak muhalif fikirler çatışmaya yol açabilir. Ağzından çıkan sözlere dikkat etmelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; finansal konularla ilgili attığın adımlarda engellerle mücadele etmek zorunda kalabilirsin. Beklediğin ödemeleri almakta zorlanabilir ya da gelirinden fazla yaptığın harcamalar yüzünden kriz yaşayabilirsin. Girişimlerde bulunmana rağmen gereksiz inatlaşmalar ve görüş farklılıkları ertelemelere yol açacaktır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay, ikili ilişkiler ve ortaklıkların gündeminde önemli bir yeri olacağına işaret ediyor.  Yeni bir ortaklık hazırlığı içinde olabilirsin ancak kendi beklentilerini ön plana almamalı, ani gelişmelere hazırlıklı olmalısın. Sosyal konumunu sarsacak risklerden uzak durmanda fayda var.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; çok çalışarak kendini yorabilir, yoğun iş temposunun getirdiği zorluklarla mücadele edebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle yaşadığın fikir ayrılıkları karşılıklı inatlaşmaya dönüşerek, günlük programının aksamasına neden olabilir.  Çalışma koşullarını yenilemek ve güncellemek için yeni tekniklere ihtiyaç duyabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün yaşamdan beklentilerini abartabilir, keyiflerine ve sevdiklerine fazla düşkünlük gösterebilirsin. Gelecekten beklentilerin yüksek olmasına rağmen ilkeli hareket etmek zorundasın. Maddi konularda kendini güvende hissetmek için yapacağın yatırımlar risk almanı gerektirdiğinden huzursuz olabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; iş ve sosyal hayatından beklentilerin bitiş ve başlangıçlar içinde olmana yol açabilir. İdealindeki koşulları oluşturmak için harekete geçmek isteğindesin ancak seni engelleyen durumlarla karşılaşabilirsin. Karşındaki kişilerle aranda maddi manevi güven krizleri oluşabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün yakın çevrenden ve kardeşlerden beklediğin desteği almakta zorlanabilirsin. Kendini geliştirmek için yapacaklarına odaklanmalı, konuşmalarında ve görüşlerinde ısrarcı olmamalısın. Çalışma ortamında yaşanan yoğunluk sinirlerinin gerilmesine ve sağlığının olumsuz etkilenmesine neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; kazançlarını yeni bir gözle değerlendirmek ve yeni gelir kaynaklarına yönelmek için keyiflerinden vazgeçmen gerekebilir. Risk alarak yapacağın yatırımlar borçlanmana ve finansal krizlere yol açabilir. Sevdiklerinle ve çocuklarla olan ilişkilerinde güven sorunu yaşanabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sabah saatlerinden itibaren burcunda ilerleyen Ay, kendini ifade etmene ve yaşamına dair kararlar almana olanak sağlıyor. Aile içinde yaşanabilecek olayların veya yerleşimle ilgili sorunların üstesinden alternatif çözümlerle gelebilirsin ancak fazla ısrarcı olmamalı, gereksiz inatlaşmalara girmemelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün kendi içine yönelerek geleceğe yönelik planlar yapabilirsin. Fakat gelen haberler ve dedikodular öfkelenmene neden olarak tepki vermene yol açabilir. Girişimlerde bulunmak için başkalarının desteğine ihtiyaç duysan da verilen sözler tutulmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.