17 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün son günlerde yaşanan hareketli koşulları geride bırakacak egomuzun bizi yönlendirdiği gibi değil sağduyumuzu devrede tutarak adımlarımızı atacağız. Mantığımızı kullanarak yapacağımız işleri analiz ve değerlendirmelere tabi tutacağız. Detaylı ve titiz çalışmalarda bulunacak; herkesin faydasına olmasına da önem vereceğiz. Günün ilerleyen saatlerinde yeniliğe açık olmakla birlikte ayağımızı yere sağlam basarak ilerleyeceğiz. Özellikle finansal işler, toprağa ve gayrimenkule ait konular gündemimizi bir hayli meşgul edecek gibi. Ayrıca sağlık ve hizmetlerle alakalı alanlarda da şans bizden yana olacak sanki…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; çalışma ortamında bir süredir bekletmekte olduğun girişimleri uygulamaya koyabilir; detay, organizasyon ve hizmet gerektiren çalışmalarla ilgilenebilirsin. Maddi anlamda duyduğun kaygıya neden olan gelişmeler seni çözüm arayışına iterken, hedeflerini değiştirebilir veya bütçeni dengelemek için uğraşlarını bu alana yönlendirebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün girişimci ruhun harekete geçebilir, ertelediğin veya zaman bulamadığın için ortaya koyamadığın fikir ve önerileri gündeme getirebilirsin. Eğitim ve akademik konularda başarıyı yakalamak için planlarını geri plana atmaman gereken bir günde olabilirsin. İlişkinde yoğun rekabet ve tutku yaşayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün kurabileceğin bağlantılarda kendin için bir şeyler yapma konusunda daha istekli ve motive olabilirsin. Finansal alanda gelebilecek sürpriz gelişmeler beklentilerini daha da yükselmesini sağlayabilir. Ailenle alakalı sorumlulukların artarken gayrimenkulle ilgili çözüme kavuşmayı bekleyen konular için karar vermen gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; hali hazırla elinde bekleyen işleri bitirmek için uygun bir zamandasın. Eşinle ya da partnerinle yapabileceğin kısa bir seyahat enerji seviyeni yükseltebilir. Yakınlarınla veya beraber çalıştığın insanlara kendini ifade etmekte zorlanmayabilir, grup içindeki hakimiyetini kolaylıkla sağlayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; iş hayatına ve günlük rutinlerine fazla zaman ayırmak zorunda olabilirsin fakat tüm bu çabalarının geleceğine yaptığın bir yatırım projesi olduğunu düşünmek seni rahatlatabilir. Çalışma ortamındaki otorite figürlerinin veya güçlü kişilerin desteğiyle, detaylı ve tutarlı planlar yaparak girişimlerde bulunabilir, ortak projeler üstünde çalışabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; burcunda ilerleyen Ay; seni geleceğe dair hedef ve ideallerin konusunda destekliyor. Geleceğe yönelik girişimlerde bulunabilir, sana güç verecek eğitimlere katılabilir ve yolculuklara çıkabilirsin. İkili ilişkilerde sürpriz gelişmelere hazırlıklı olmalı ve hayatının renklenip değişmesine izin vermelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; maddi kaynakların veya aile büyüklerinle ilgili sorumluluklarının üzerinde titizlikle durabilir, düzenlenmesi ve periyodik bir sistem haline gelebilmesi için çalışabilirsin. Gün içinde alabileceğin haberler için içsel bir sorgulama yapman gerekirken, daha fazla kazanç elde etmek için daha çok çaba sarf etmen gerekebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün iş veya ikili ilişkilerin için daha atak ve cesur hamleler yapabilir, yaşamında kontrolü ele almak isteyebilirsin. Partnerinin finansal sorunlarıyla ilgilenebilir, maddi sorumluluklar alabilirsin. Gün içinde sosyal faaliyetler içinde çalışmalar yaparken, eleştirilere maruz kalsan da altından kolayca kalkabileceğin zamanlardasın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yeni girişimlerin için çalışmalarına ağırlık verebilir, uzun saatler boyunca faal olabilirsin. Bugün hayatının profesyonel ve şahsi bölümlerini dengelemeye ihtiyacın olabilir. Maddi konularda destekleniyor olsan da yorgun düşen bedenin sinir sistemini zayıflatabilir ve eleştirel tavırların çevrende yanlış anlaşılabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; akademik kariyer, uzun yolculuklar veya medyayla ilgili konularda başarı sağlayabileceğin ve yeni başlangıçlarda bulunabileceğin bir gündesin. Artan sorumluluklarınla birlikte, tutarlı ve kararlı davranışlarınla içinde bulunduğun grubu etkileyebilirsin. Yeni bir ilişkiye veya yenilenmeye karşı hazırlıklı olmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün içinde bulunduğun krizlere veya sorumlu olduğun işlere karşı oldukça akılcı ve mantıklı çözümler üretebilirsin. Gün içinde kendini iç hesaplaşma yaparken bulabilir, kısa bir süre zihninin karıştığını hissedebilirsin. Evin için alman gereken sorumluluklar artarken, ailenin isteklerini yerine getirmek için kendi planlarından ödün verebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün iletişim becerini kullanmalı, eşin, ortağın ya da yakın ilişki içinde olduğun kişilerle arandaki sorunları konuşarak çözmelisin. Haklılığını savunarak görüşlerini kabul ettirebileceğin bir gündesin. Güçlü arkadaşlıklar sayesinde, işlerini düzene sokabilir, hedeflerine ilerleyebilir, tutarlı ve uzun vadeli planlar yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.