17 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Yoğun enerjilerin olacağı bir hafta bizi bekliyor. Günün ilk bölümünde işlerimizi planladığımız gibi akıcı ilerletebilir; gelişmeleri iyimser ve pozitif bir bakış açısıyla ele alabiliriz. Ancak akşamüstü saatlerinde işler biraz değişebilir. Ortaya çıkabilecek durumlar bizleri sıkıştırabilir; gerginlik yaşamaya açık hale getirebilir. Otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan ilişki ve işbirliklerinde dikkatli olmakta fayda var. Ayrıca gerek ailevi konular gerekse de yakın beraberliklerde bizleri duygusal olarak etkileyebilecek durumlar söz konusu olabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; Ay halen burcunda ilerlerken hızlı gelişmelere açıksın. Girişimlerin için olumlu koşullar olmasına rağmen yakın ilişkilerde ve sosyal alanda bazı pürüzler yaşayabilir, dengeyi korumakta zorlanabilirsin. Duygularını ve fevriliğini kontrol atında tutmaya çalışmalı; istikrar sağlamak için biraz daha sakin olmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; içten içe gerginlik yaratan konular yavaş yavaş dağılabilir ancak duygu ve düşüncelerini açıklayacak ortamı bulmakta hâlâ zorlanabilir, paylaşımlarından dolayı sıkıntı yaşayabilirsin. Korkularınla yüzleşmeni sağlayacak riskler alabilir, maddi konularda yüksek beklenti içine girebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; sosyal ortamlarda yer almaya devam edebilir, enerjinin yüksekliğinden dolayı aktiviteler içinde yer alabilirsin. Hedeflerine ulaşmana yardımcı olacak kişilerle irtibata geçebilirsin. Finansal konularda seni baskılayan ve harcamalarını kısıtlamanı gerektiren koşullar oluşabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; iş hayatında seni destekleyen koşulların yanı sıra bugün kariyerine yön verecek kişilerle tanışabilirsin. Yurtdışı, eğitim ve yolculukları içine alan konularda yeni başlangıçlar yapabilirsin. Beklentini karşılamayan durumlar söz konusu olsa da esnek davranman çıkarlarını korumanı sağlayabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; gelecekte yapacaklarını planlamış ve hazırlıklarını tamamlamış olabilirsin. Kendi fikir ve düşüncelerini uygulamaya koymana yardımcı olacak güçlü kişiler ve destekler söz konusu. Yurtdışı, eğitim ve medya alanındaki işlerini ilerletmek için olumlu koşulları değerlendirmeye bakmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; finansal alanda huzursuzluk yaratan konular halen devam etmekte. Ortak olduğun kazançlar, prim, nafaka, vergi gibi işlerinle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsin. Evin, ailen için yapacağın harcamalarda artış olabilir veya kontrolünde olmayan ödemeler bütçeni sarsabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; ilişkilerini geliştirebileceğin, anlaşma ve iş birliklerinden yana şanslı olduğun bir gün yaşayabilirsin. Karşına çıkan kişiler hayata bakış açını yenilemeni ve fırsatlar yakalamanı sağlayabilir. Ancak ev, aile ya da yatırımları ilgilendiren konularda üstünde dolaylı da olsa bir baskı hissedebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; gelirlerini arttırmanın yollarını arayarak, yeteneklerini bu doğrultuda kullanmak istiyor olabilirsin. Bugün iş hayatında yeni teknikler kullanmana ve yeni girişimlerde bulunmana olanak sağlayacak olumlu koşullarla karşılaşabilirsin. Kardeşlerle ve yakın çevrenle olan diyaloglarında dikkatli olmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; sevgiye dayalı beraberliklerini ve çocuklarla olan bağlarını güçlendirebileceğin olumlu gelişmeler yaşayabilir; kendini geliştireceğin çalışmalarda bulunabilirsin. Ancak harcamalarında dikkatli olmanda fayda var, bütçeni aşabilirsin. Yeni başlangıçlarda bulunmak için gereken cesarete sahipsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; ev ve aile içinde yaşanan gerginlikleri aşmak için harekete geçebilirsin. Bilinçaltını kurcalayan bazı meselelerle ilgili çözüm yolları bulabilir, perde arkasında kalmayı tercih edebilir, dost veya yakınlardan destekler alabilirsin. Harekete geçmek ve başarılı olmak için kendini zorlayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; oldukça hareketli bir gün geçirebilir; gerek zihinsel gerek bedensel olarak güç harcayabilirsin. Arkadaşlarından ya da ekip çalışmalarından gelecek desteklerle hedeflerine varman daha kolay olacaktır. Sana keyif verecek yolculuklar planlayabilir, kişisel gelişimini sağlayacak eğitimlere katılabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; bir süredir beklediğin maddi manevi destekleri bulabilirsin. Kazançlarını arttırmana olanak sağlayacak fırsatları kaçırmamaya çalışmalı; gereken cesareti göstererek girişimlerde bulunmalısın. Fakat iş ya da özel arkadaşlarınla aranda bazı gerilim yaratan durumlar olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.