17 Aralık 2017 Burç Yorumları

Sabah saatlerinde zihnimizi toplamakta zorlanabiliriz. Enerjimiz düşük olabilir, tembellik yapmak isteyebilitiz. Sonrasında iletişim trafiğimiz hızlanabilir ve sosyal ortamlarda bulunabiliriz. Bugünü keyif aldığımız aktivitelere ve dinlenmeye ayırmamızda yarar var. Çevremizle fikir alışverişinde bulunabilir, hayatımızda son zamanlarda olup bitenlerin bir değerlendirmesini yapabiliriz. Akşam saatleri ilişkiler açısından oldukça olumlu. 

Sevgili Koç; bugün sosyal medyada çok aktif olabilir, bol bol iletişim kurabilirsin. Bir anlık hevesle girişimlerde bulunmak isteyerek eylemlerinden sonuç almak için zamana ihtiyacın olduğunu göz ardı edebilirsin. Eski dostlarınla bir araya gelerek ilişkilerini canlandırabilir ya da bir süredir planladığın bir yolculuğa çıkabilirsin.

Sevgili Boğa; karşına çıkan fırsatlar seni heveslendirerek ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunmanı sağlayabilir fakat bugün başlangıçlar yapmak için uygun değil. Eski bir borç veya alacakla ilgili senin lehine gelişmeler olabilir, gelir elde etmeni sağlayacak kişilerle bir araya gelebilirsin.

Sevgili İkizler; bugün beklentilerin çok yüksek olabilir. Karşındakilere güvenerek harekete geçmek isteyebilirsin fakat başlangıçlar yapmak için biraz daha beklemelisin. Eski bir ilişkiden yeniden haber alman seni mutlu edecek gelişmelere yol açabilir. Keyif alacağın ortamlara davet edilebilirsin.

Sevgili Yengeç; hafta sonunu akrabalarınla bir arada geçirebilir, onlarla olmaktan keyif alabilirsin. Uzun süredir devam eden bir sıkıntının çözümü için destek alabilir, işlerini elbirliği içinde kolaylıkla halledebilirsin. Kendi sağlığınla ya da fiziksel bakımınla ilgilenmekten mutluluk duyabilirsin.

Sevgili Aslan; uzun süredir planladığın bir organizasyona katılabilir, orada eski tanıdıklarla bir araya gelerek, keyifli bir gün geçirebilirsin. Hobilerine zaman ayırabilir, çocuklarla beraber olabilir, sanatsal faaliyetler içinde yer alabilirsin. Fakat yeni kararlar alarak harekete geçmek için biraz daha beklemelisin.

Sevgili Başak; bugün gayrimenkul yatırımlarıyla ilgilenebilir hatta daha önce kaçırdığın bir fırsatı yeniden yakalayarak, kazanç sağlayabilirsin. Aile ziyaretleri yapmak ya da evinde misafir ağırlamak ve eski dostları bir araya toplamak senin için çok keyifli olabilir. Böylece aile içi anlaşmazlıklar da çözüme ulaşabilir.

Sevgili Terazi; sabah erken saatlerden itibaren aldığın haberler planlarını sürekli değiştirmene neden olabilir ancak uzun süredir görmediğin bir tanıdıktan aldığın haber de seni ayrıca mutlu edebilir. Başlangıçlar ve girişimler için uygun bir gün değil, bunun yerine eksiklerini gidermeye çalışman yararına olacaktır.

Sevgili Akrep; bugün yeteneklerine odaklanabilir, maddi konularla ilgili fazla iyimser düşünceler içine girebilirsin. Alışverişe çıkarken dikkatli olmalısın zira bugünlerde beğenilerin biraz daha hızlı değişebilir. Ancak uzun süredir beklediğin alacakları da artık tahsil edebilirsin.

Sevgili Yay; yarın burcunda açılacak yeniay öncesi yine hareketli ve enerjik bir gün geçirebilirsin. Fakat başlangıçlar ve girişimler için uygun bir günde değilsin. Fiziksel görünümünle ilgilenip kendini şımartabilir hatta uzun süredir planladığın bakımları yaptırabilirsin.

Sevgili Oğlak; dinlenmeye çok ihtiyaç duyacağın ve sadece kendini dinleyerek bazı konuları açığa kavuşturacağın bir gündesin. Gizli kalmış bir dedikodunun açığa çıkmasıyla yüzleşme yaşayabilir ve koptu zannettiğin ilişkileri tekrar toparlayabilirsin. Duygularını sadece çok sevdiğin kişilerle paylaşabilirsin.

Sevgili Kova; bugün alacağın haberler seni heveslendirebilir ve sevdiklerinle bir arada olabileceğin programlar yapabilirsin. Her ne kadar yeni girişimler ve başlangıçlar için uygun bir zamanda olmasan da geçmişten beri süre gelen konuların çözümüne yaklaşmış olabilirsin.

Sevgili Balık; yine her şeye yetişmeye çalışacağın bir gündesin. Aile fertlerini memnun etmek ve kendi sosyal hayatını canlı tutmak için birçok organizasyona katılmayı planlayabilirsin. Yaklaşık bir aydır sürüncemede kalmış bir konuyla ilgili seni mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir