17 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün hiçbir konuda kesin konuşmamakta ve önemli işleri planlamamakta fayda var. Tam bir iki adım ileri bir adım geri durumundayız. Bir anlık hevesle her şeye yetişmeye çalışabilir, bir çok işe birden koşturabilir sonra da hiç birini bitiremeyebiliriz. Aslında bugünü kişisel gelişim ve meditasyon konularına ayırmak iyi olacaktır. Hem koşulların belirsizliği hem de bizim kararsızlığımız sık sık ikileme düşmemize neden olabilir. Hayal kurmak için ideal bir ortam bulabilir, kendimizi akışa bırakırsak her şey beklediğimizden daha iyi gelişebilir. Ne kadar hayalperest olursak olalım bir tarafımızla ayaklarımız yere sağlam basacak fazla zarara girmeden sadece ertelemelerle günü geçirebileceğiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün gelecekle ilgili hayaller kurarak hiçbir şeye müdahil olmadan zamanını geçirmek isteyebilirsin. Aldığın haberler seni harekete geçirse bile ne yapacağına karar veremeyebilirsin. Çok yoğun duygular içinde olman aşırı hassas olmanı ve yardımlarda bulunma isteğini körükleyebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; hareketli ama çok kararsız kalacağın bir gün geçirebilirsin. Sosyal ve arkadaş grupları içinde yer alabilir; sanatsal konularda çalışmalar yapabilirsin. Her şeyi bir arada istemen yönünü belirleyememene neden olabilir. Finansal konularla ilgili atacağın adımlar da henüz koşullar netleşmemiş olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; toplumsal alanda fedakârlık gerektiren konular, yardım amaçlı faaliyetler öne çıkabilir.  Eşin veya ortağın senin anlayışına ihtiyacı olabilir ancak fazla hassas davranmak bir süre için görevlerini aksatmana yol açabilir. Kariyerinle ilgili girişimlerinde işbirliği yaparak kararsızlıktan kurtulabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; geleceğinle ilgili kararsızlıklar yaşayabilir; ileriye dönük plan yaparken gerçekleri göz ardı edebilirsin. Özellikle sosyal medya da paylaşımlarda bulunurken içinde bulunduğun durumu fazla abartmamalısın. Çalışma ortamında yeni girişimlerde bulunmadan önce koşulların netleşmesini bekleyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; finansal konularda bugün dikkati elden bırakmamalısın, aldanmaya ve yanılgılara açıksın. Eşin veya ortağın parasından faydalanmakta zorlanabilir, alacak verecek hesaplarında karmaşa yaşayabilirsin. Keyifler için yapılan harcamalar ekonomik koşullarda belirsizliğe yol açabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün koşulları belirleyemeyeceğinden nereye gideceğine de karar veremeyebilirsin. Olaylara duygusal yaklaşabilir; aile ve yuvan için fedakârlık yapabilirsin. Başkaları için harekete geçmeden önce koşulların netleşmesini beklemeli, karşındakilerin abartılı isteklerinin seni sürüklemesine izin vermemelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; günlük düzenin belirsizliklerle dolu olabilir. Yakınlarına zaman ayırabilir; onların ihtiyaçlarıyla ilgilenebilirsin. Üstünde çalıştığın projelerde sanatsal yaratıcılığını ve sezgilerini kullanabilirsin. Gelen giden haberler nedeniyle zihinsel karmaşa yaşayabilir, her şeye yetişmeye çalışırken yanlış anlaşılabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; her şeye birden koşturup hiçbir işi bitiremediğin günlerden birini geçirebilirsin. Planlarında biraz gerçekçi olmalı, zamanını iyi ayarlamalısın. Romantik ilişkilerinde yaşanan kararsızlıklar ve abartılı beklentinin getirdiği vazgeçişler sinirlerini yıpratabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün bazı bitiş ve başlangıçlar yapmaya karar versen de uygulamaya koyman çok kolay olmayabilir. Kariyerin ya da ailen için bir çok şey yapmak istesen de doğru zamanda olmayabilirsin. Yaşamına ve ilişkilerine dair attığın adımların sonuçlarını almak için acele etmemeli, hemen vazgeçmemelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; aldığın haberler kafanın karışmasına ve girişimlerinin ertelenmesine neden olabilir. Anlaşmalar, yolculuklar ve eğitimle ilgili yapmış olduğun planlarda bazı aksamalar yaşansa da hemen moralini bozmamalısın. Gizli bilgilerin açığa çıkmasıyla düşüncelerini netleştirmekte zorlanabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; maddi konulardaki belirsizlikler hedeflerine varmanı erteleyebilir. Geleceğe dair planlarında; değişken koşullardan dolayı gelişmeler umduğun gibi ilerlemeyebilir. Aslında yeteneklerini kullanabileceğin ve sanatsal yaratıcılığınla göz dolduracağın bir gündesin sadece fazla beklenti içinde olmamalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yaşamına ve ilişkilerine dair girişimlerde bulunmak isteyebilir, hayatı kendi keyiflerin doğrultusunda yaşamak isteyebilirsin. İş ve sosyal ortamında seni harekete geçmeye zorlayan ve büyük beklenti içine girmene yol açan gelişmeler olabilir ancak kararlarından hemen vazgeçmemeli, isteklerini gerçekleştirmek için biraz mücadele etmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.