17 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Zihinsel anlamda karışıklıklar yaşayabileceğimiz bir gündeyiz. Çevremizdeki kişilerle uzlaşma konusunda sorunlar yaşayabilir, kendimizi çatışma ortamında bulabiliriz. İşlerimiz aksayabilir, iptaller, ertelemeler söz konusu olabilir. Bu dönemde yeni adımlar atmak yerine günlük rutinimize odaklanmak yararımıza olacaktır.

Sevgili Koç; yatırımlarla ilgili risk alarak, cesur girişimlerde bulunabilir, finansal konularda daha önceki tecrübelerine güvenerek adımlar atabilir, kredi kaynağı bulabilirsin. Keyiflerin, hobilerin ve sevdiklerin için yapacağın abartılı harcamalar zaman içinde krizlere yol açabilir, dikkatli olmalısın.

Sevgili Boğa; uzun süredir üstünde çalıştığın anlaşmaları, üstünde ufak değişiklikler ya da düzeltmeler yaparak imzalayabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişilerle fikir birliğine vararak ortak hareket edebilirsin. Sana keyif veren konularla ilgili uzmanlarla görüşmeler yapabilir, onların cesaretlerinden etkilenebilirsin.

Sevgili İkizler; çalışma ortamında zorluk çıkaran koşulların üstünden geçerek yenilemek isteyebilirsin, ancak beraber çalıştığın kişiler senin fikirlerinden hoşlanmayabilir ve aranızda gerilim yaşanabilir. Emrivaki konuşmalar ve düşüncelerinde dayatman engellerle karşılaşmana yol açabilir. Sağlık kontrollerini atlamamalısın.

Sevgili Yengeç; bugün kendini daha enerjik ve keyifli hissedebilirsin. Romantik ilişkiler ve çocuklarla ilgili kararlar almak için gereken cesareti kendinde bulabilir, yeni hobiler edinebilirsin. Girişimlerde bulunmak için uygun bir gündesin. Risk içeren adımlar atabilir, ekonomik konularda tecrübelerini kullanabilirsin.

Sevgili Aslan; yaşadığın yerle ilgili konular gündeme gelebilir, taşınma ya da tadilat gibi işlerle uğraşabilirsin. Ailene de danışarak maddi tasarruflarını daha verimli kullanmaya başlayabilirsin. Ancak hedeflerinle duyguların arasında gerilim yaşanabilir, aynı hataya düşmemek için çabalayabilirsin.

Sevgili Başak; arkadaşlarınla ve sosyal gruplarla hızlı iletişim trafiği içinde kararlar alabilir, gündemini değiştirebilirsin. Daha önce kaçırdığını düşündüğün fırsatların tekrar karşına çıkması seni harekete geçirebilir, bu sefer daha cesur davranabilirsin. İlişkiler anlaşmalarını ve sözleşmelerini destekler nitelikte olacaktır.

Sevgili Terazi; kazançlarını artırmanın ya da gelir kaynakları bulmanın yolunu aramak için çaba sarf edebilirsin. Hedeflerine varmak için daha önceki deneyimlerinden faydalanabilir ancak görüşlerini revize ederek harekete geçebilirsin. Arkadaşlarınla aranda görüş farklılıkları olabilir.

Sevgili Akrep; bugün hayatınla ve ilişkilerinle ilgili konularda girişimlerde bulunmak isteyebilir, kendini her şeyin üstesinden gelebilecek güçte hissedebilirsin. Karşına çıkan fırsatları değerlendirirken daha önceki sorunlarla tekrar karşılaşmak seni tedirgin etse de enerjinin yüksek olması mücadele etmeni sağlayacaktır.

Sevgili Yay; yalnız kalmak ve kafanı toplamak isteyebilirsin. Gelişmeler kontrolün altında olmasa da senin lehine olabilir, yaşama bakış açını yeniden değerlendirebilirsin. Karşılaştığın eski sorunlara çözüm ararken içsel çatışmalar yaşayabilirsin ancak akışta kalarak her şeyin yoluna girdiğini görebilirsin.

Sevgili Oğlak; kendine fazla yük bindirmene neden olacak büyük hedefler koyabilir, abartılı beklentiler içine girebilirsin. Sosyal ortamında seni motive eden ve cesur adımlar atmanı sağlayacak kişiler bulunabilir. İyi hesaplanmış riskleri alarak ve tecrübelerine dayanarak finansal başarılar elde edebilirsin.

Sevgili Kova; bugün fazlasıyla göz önünde olabilir, iş hayatında tecrübe kazanmana yol açacak deneyimler yaşayabilirsin. Emeklerinin üstlerin tarafından takdir edilmesi daha büyük projeler üretmene neden olabilir.  Ancak rakiplerin ya da muhalif kişiler önüne engel çıkarabilir.

Sevgili Balık; aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplar seni destekleyecek ve tecrübesiz olduğun konularda cesur adımlar atmana yardımcı olacaktır. Hayata bakış açının değişmesi, farklı düşünce ve görüşlere de merak duymanı sağlayacaktır. İş arkadaşlarınla aranda inatlaşmadan doğan gerilim yaşanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.