16 Temmuz 2018 Burç Yorumu

Sorumluluklarımızın ağır basacağı bir gündeyiz. Verimli olmaya çalışarak detaylara önem vermeye başlamalıyız. Duygusal davranmak istersek de mantığımızla hareket etmeye dikkat ederek sağduyumuzu ön planda tutmalıyız. Hedeflerimiz için yeni şans kapıları açılabilir, fırsatlarla karşılaşabiliriz. Ne istediğimizi bilerek hareket etmeliyiz.

Sevgili Koç; bugünü sevdiklerinle, onların isteklerini yerine getirerek geçirebilir, aile ve akrabalarla bir araya gelerek görevlerini tamamladığını düşünebilirsin. Günlük alışkanlıklarını her zamanki gibi yerine getirirken kendine de zaman ayırabilir, sağlığına ve fiziksel bakımına da özen gösterebilirsin.

Sevgili Boğa; kendini şımartabileceğin bir gündesin. Çocuklarınla ya da romantik ilişkide olduğun kişilerle bir arada olabilir, onlar için neşeli ortamlar hazırlayabilirsin. Keyif aldığın işlerle uğraşabilir, zevk için alışverişe çıkabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişilerden aldığın destekle kendini daha güçlü hissetmen mümkün.

Sevgili İkizler; ailene ve evine zaman ayırabilir, kendini şanslı ve kârlı hissedebileceğin alışverişlere çıkabilirsin. Yakınlarından ekonomik konularla ilgili destekler alabilir ya da duygusal olarak yakın olduğun kişiler için harcamalar yapabilirsin. Finansal açıdan planlı ve akılcı davranabileceğin bir gündesin.

Sevgili Yengeç; bugün hem yazılı hem de sözel iletişim trafiğin yoğun olabilir. Kendini ifade edebileceğin fırsatlar bulabilir, yakın ilişkide olduğun kişilerin desteğini alarak güçlü ve akılcı davranabilirsin. Enerjini ve zekânı kullanabileceğin iş birliklerinden faydalanarak, yeni anlaşmalara varman mümkündür.

Sevgili Aslan; kendini keyifli ve mutlu hissedebilirsin. Yeteneklerini verimli kullanarak hem sevdiklerine hem de kendine faydalı olabilirsin. Bugün akılcı ve planlı davranmak seni başarılı kılabilir. Beraber çalıştığın kişilerle ortak hareket etmen gücünü artırarak, kariyerine olumlu bir şekilde yansıyabilir.

Sevgili Başak; sosyal ve arkadaş grupları içinde mutlu ve neşeli bir gün geçirebilirsin. Hedeflerine varmak için çevrenin desteğini alabilir, yeteneklerini kullanabilirsin. Sevdiklerinin yanında olması sana güç verebilir, hayattan daha fazla keyif alabileceğin fırsatlar yakalayabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün yalnız kalmak, sadece kendi özel işlerinle meşgul olmak isteyebilir, evinde her zamankinden daha fazla huzur bulabilirsin. Hem sosyal ortamından hem de sevdiklerinden alacağın destekler kendini daha güçlü hissetmeni sağlayabilir. Zor durumda olanlara yardım edebilir, hastanelerdeki yakınlarını ziyaret edebilirsin.

Sevgili Akrep; gelecek hedeflerini detaylarıyla planlayarak girişimlerde bulunabilirsin. Yakın çevre, kardeş, kuzen ya da komşularla ilişkilerinden seni güçlü kılacak destekler alabilirsin. Bağlı olduğun dernek ve gruplar içinde verimli ve akılcı çalışmalarınla başarılı olabilir, hedeflerine kararlılıkla yürüyebilirsin.

Sevgili Yay; içinde bulunduğun sosyal ortamda saygı görebilir, sevdiklerinle ya da ilişkilerinle toplum önüne çıkabilirsin. Duygusal paylaşımlar seni daha güçlü kılabilir. Kendini mutlu ve huzurlu hissedebilir, çevrendekiler için faydalı olmaya çalışabilirsin.

Sevgili Oğlak; görüş ve fikirlerini sevdiklerinle paylaşabilir, yurtdışı, mahkeme, uzun yolculuklar ya da yüksek eğitimle ilgili konularda başarılı sonuçlar alabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ya da gruplarla bir arada olmak, yaşama bakış açını ve politik düşüncelerini açıklayabileceğin ortamlarda bulunmak seni rahatlatabilir.

Sevgili Kova; finansal konulardaki endişelerin sona erebilir. Çalışma arkadaşlarının ya da akrabalarının desteğini alarak harekete geçebilir, duygusal paylaşımlarda bulunabileceğin ortamlara girebilirsin. Bugün içinde bulunduğun krizler içsel ve öngörülemez olaylarla çözülebilir, kendini daha güçlü ve başarılı hissedebilirsin.

Sevgili Balık; yakın ilişkide olduğun eşin, ortağın ya da iş birliklerinden fayda görebilirsin. Sana hizmet etmek isteyen ya da yardımcı olmak isteyen kişilerin varlığı kendini mutlu hissetmene neden olabilir. Bugünü tek başına değil de seni anlayabilecek ve fikir verecek destekçilerinle harekete geçmende fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.