14 Temmuz 2018 Burç Yorumları

Tutulmanın ardından hızlı bir güne başlıyoruz. Karşılaştığımız her durumu kendimize bir saldırı gibi algılayabilir, haksızlığa uğradığımızı düşünebiliriz. Hayatımızdaki otorite figürleri ile çatışmalar yaşayabiliriz. Egomuzun esiri olmamalı, hareketlerimizi kontrol altına almalıyız. Özellikle de akşam saatlerinde abartılı tepkiler vermekten ve gereksiz tartışmalara girmekten kaçınmalıyız.

Sevgili Koç; dünün gergin enerjilerinden sıyrılarak, isteklerine odaklanabilir, değer verdiğin insanlarla geleceğe dair konuşmalar yapabilirsin. Ortak kaynaklarınla ilgili beklentilerini yüksek tutman gerginlik yaşamana sebep olsa da sakinliğini korumaya çalışmalısın. Ciddiyetle yaptığın çalışmaların ödülleri yakın olabilir.

Sevgili Boğa; bugün ailevi konularda kişisel fikir ve düşüncelerini sürekli dile getirebilir, karşındaki insanların fikirlerine aldırış etmeyebilirsin. Bir süredir ertelediğin bir konuşmayı bugün yapman mümkün. Aşk hayatındaki haraketlilik enerjini yükseltirken, iş hayatında tecrübeli insanların güvenini kazanabilirsin.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde yakınlarınla yapacağın konuşmalarda aşırı özgüvenli tavrın ve ara sıra sivri dilli olman insanları kırabilir. Yapacağın işleri bir düzene koymuş olsan da detaylar içinde kaybolman mümkün. Zaman kavramını iyi ayarlamaya çalışmalısın. Finansal kaynakların ile ilgili sorunları uzmanlardan alacağın desteklerle çözebilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün finansal konularla ilgili daha dikkatli hareket etmen gerekebilir. Kendine güvenerek ani kararlar alman, bütçenle ilgili sıkıntıya girmene sebep olabilir. Aşk ilişkilerinde partnerinle aranda kıskançlık kaynaklı tartışmalar yaşanabilir. Daha sakin olmaya çalışmalısın. Arkadaşlarınla çatışmalar yaşaman mümkün.

Sevgili Aslan; burcunda bulunan Ay, olumlu duygular içinde olmanı sağlarken, sezgilerini de kullanarak doğru tespitlerde bulunmanı sağlayabilir. Keyifli ve aktif zamanlar geçirmek istesen de sorumluluklarının ağır basması yüzünden daha iş odaklı davranabilirsin. Yönetim konusundaki becerilerin her alanda kendini göstermene yardımcı olacaktır.

Sevgili Başak; hedeflerin konusunda kafandaki ikilemleri çözebilir, hayatına yön verebileceğin yeni bir başlangıç için adım atabilirsin. Şu aralar yaşadığın ilişkiye olan güvenin, ilişkinin sürekliliği hakkında sana umut veriyor olabilir. Çevrendekilerin ve yakınlarının olumsuz sözlerini çok dikkate almamalısın.

Sevgili Terazi; planlama, organizasyon ve bütçeni ayarlama konusunda başarılı girişimlerde bulunabileceğin bir gündesin. Sosyal olaylara karşı duyarlı olabilir, yapılan haksızlıklara sessiz kalamayabilirsin. Sevdiğin insanları karşı aşırı talepkâr olmaktan kaçınmalı, isteklerini makul seviye de tutmaya dikkat etmelisin.

Sevgili Akrep; iş ve özel hayatınla ilgili çeşitli farkındalıklar yaşayabilir, hayat koşullarını tekrar gözden geçirmek isteyebilirsin. Daha önce üzerinde durmadığın bir konunun senin için bir fırsat olduğunu anlaman mümkün. Yakın çevrenden ve sosyal medya üzerinden edineceğin bilgiler sana yeni bir perspektif kazandırabilir.

Sevgili Yay; Bugün, duygu ve düşüncelerini ifade etmek konusunda başarılı olabilir, başkalarına karşı daha duyarlı ve samimi olabilirsin. İnsanları ikna etmeye çalışan tavrın kimi zaman tartışmalara neden olsa da sağduyulu olmayı da başarabileceğin bir gündesin. Bu aralar özel yeteneklerini keşfetmen ve bu alanda eğitim alman mümkün.

Sevgili Oğlak; aşk hayatındaki gelişmeleri ve yaşayacağın duygusal değişimi anlamlandıramayabilir, değişken bir ruh haline girebilirsin. Bazı seçimler yapmanın zamanı gelmiş olabilir. Seçimlerinde abartılardan uzak durmalı, seni ve hayatını riske sokabilecek radikal kararlardan bir süre uzak durmalısın.

Sevgili Kova; hem özel yaşantında, hem de ailevi konularda yaşayabileceğin fikir ayrılıkları sevdiğin kişiler arasında kalmana ve çaresizlik yaşamana neden olabilir. Çizdiğin yolda ilerleyebilmek için karar verme aşamasına gelebilir, bu kararı sezgilerine ve deneyimlerine güvenerek yapabilirsin. Faklı ve yeni bir düzen seni bekliyor olabilir.

Sevgili Balık; inisiyatif almaktan, kararlı ve etkin olmaktan çekinmediğin, sözlerine önem verilmesini istediğin bir gün olabilir. Geçmişte tedavi gördüğün bir sağlık sorununun yeniden tekrarlandığı endişesine kapılabilir, enerji ve motivasyonunu düşürebilirsin. Son derece sosyal olduğun bir dönemdesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.