16 Şubat Burç Yorumları

Güne sakin bir şekilde başlayacağız. Geride bıraktığımız birkaç güne oranla çok daha makul davranabileceğimiz ve mantıklı kararlar alabileceğimiz bir gün. İsteklerimize ulaşmak için çevremizdeki insanlarla iletişim kurabilecek ve iş birliklerine açık olacağız. Araştırma, derin düşünme ve odaklanma gerektiren işleri tamamlamak için de çok uygun bir zaman dilimindeyiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; sabah saatlerinde iş birlikleriyle ilgili son hazırlıklarını yapabilirsin. İkili ilişkilerinde de toleransın fazla olabilir. Öğlene doğru ortaklıkların finansal veya duygusal boyutunun daha fazla önem kazanacağı bir sürece girebilirsin. Analiz yapma ve stratejiler doğrultusunda hareket etme eğilimindesin.Sevgili Boğa; eksik kalan iş ve sorumluluklarını yerine getirerek günün ilk saatlerini değerlendirme şansın var. Sonrasında karşıt burcuna geçen Ay ile ilişkilerinin maddi manevi paylaşım tarafı ön plana çıkabilir. Eğitim, yolculuklar veya anlaşmaları içeren işlerde adımlarını atarken tereddüt yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; günün ilk saatleri daha keyifli geçebilir. Ancak sonrasında değişen dinamiklerle birlikte daha yoğun geçecek bir sürece gireceksin. Sorumlulukların ya da sağlığınla ilgili bir durum seni yıpratabilir. İçinde grupların da olduğu yurt dışı, eğitim veya hukuki işlerle alakalı gelişmeler hızlanabilir.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde evinle ve ailenle ilgili sorumluluklarını yerine getirebilirsin. Öğleye doğru duygusal yaşantının canlanacağı, keyiflerine daha fazla zaman ayırmak isteyeceğin ve hobilerinle ilgileneceğin bir sürece girebilirsin. Ayrıca iş ve sosyal yaşantında başlattığın girişimlerin, finansal kısmıyla alakalı görüşmeler yapabilirsin.

Sevgili Aslan; günün ilk saatlerini yazışmalar ve anlaşmaların ön hazırlıkları ile veya iletişimde yoğunluğun olduğu işlerle uğraşarak geçirebilirsin. İlerleyen saatlerle birlikte ev, aile veya gayrimenkul ile ilgili temaların öne çıkacağı gelişmeler yaşayabilirsin. Eşinden, iş birliği içinde olduğun kişilerle gireceğin diyaloglardan gelecek planların hakkında cesaret kazanabilirsin.

Sevgili Başak; sabah saatlerin parasal işlerle geçerken, sonrasında ilgilendiğin temalar değişkenlik gösterecek. Yakın çevren, kardeşlerin veya arkadaşlarınla ilgili gelişmelerin ortaya çıkabileceği gibi eğitim,iletişim veya yolculuklarla ilgili planlamalar da yapman gerekebilir. Grup çalışmalarından elde ettiğin gelirlerde artışlar olabilir.

Sevgili Terazi; günün ilk bölümünde başlattığın girişimlerin eksik kalan işlerini tamamlayabilirsin. Sonrasında parasal konuların ağır basacağı bir döneme adım atabilirsin. Tek başına olmak yerine başkalarıyla ortak çalışmalardan yarar sağlaman daha uygun olabilir. Karşındakilerin sana cesaret veren tutumları gelecek planlarında yenilenmelere ve umuda neden olabilir.

Sevgili Akrep; sabah saatleri daha içe kapanıkken burcuna geçen Ay ile kendini daha fazla ortaya koyma fırsatı yakalayabilirsin. Hedef ve amaçların doğrultusunda önümüzdeki bir iki gün daha rahat ilerleyebilirsin. İş hayatınla ilgili alacağın kararlarda ailenin desteğini alabilirsin.

Sevgili Yay; güne belirsiz koşullarda başladığından, istediğin ilerlemeyi kaydetmekte zorlanabilirsin. Sonrasındaki gelişmeler pek kontrolün dahilinde olmayacağından, kendini geri çekerek akışta kalmayı tercih edebilirsin. İç dünyana dönmen yaratıcılığın artmasına olanak sağlayabilir. Aşk hayatında fikirlerini değiştirecek gelişmelere açıksın.

Sevgili Oğlak; sakin başlayan günün sonrasında oldukça hareketli geçeceğe benziyor. Gruplar, dernek çalışmaları, arkadaşlarla yapılacak programlar seni oldukça meşgul kılabilir. Ayrıca evden, aileden veya gayrimenkulle ilgili bir konudan yana karar alman gerekebilir. Parasal anlamda anlaşmaya ve iş birliğine açıksın.

Sevgili Kova; ön hazırlığını yaptığın çalışmalarını artık gözler önüne çıkabilirsin.Bugünlerde gerek sosyal yaşamınla gerekse de özel hayatınla gündeme fazla gelebilirsin. İşin içinde maddi manevi paylaşımların olduğu işler seni meşgul edebilir. Kardeşlerle ve yakın çevrenle arandaki anlaşmazlıkları alternatif çözümler yaratarak çözebilirsin.

Sevgili Balık; finansal işlerin sabah saatlerinde seni yorabilir zira paylaşımlarda ön göremediğin durumlarla karşılaşabilirsin. Kontrolün dışındaki durumlar harcamalarını arttırabilir. Sonrasında adımlarını daha stratejik veya iç sesini dinleyerek atman gerektiği kanısına varmanı sağlayacak gelişmeler olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.