16 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Günün ilk bölümünde yakınlarımızla bir araya gelebilir; çevre gezilerine çıkabilir; kültürel faaliyetlerde bulunabilir; iletişime açık olabiliriz. Ancak ilerleyen saatlerde dengede kalmak ve huzuru yakalamak pek kolay olmayabilir. Özellikle akşamüstü saatlerinden sonra kısıtlandığımızı hissedebilir; aşılması gereken engellerle mücadele etmek durumunda kalabiliriz. Ayrıca sorumlulukları arttıran koşullardan dolayı gece boyunca kendimize pek vakit ayıramayabiliriz. Sevdiklerimizin yanı sıra otorite konumundaki veya yaşlı kişilerle de ilişkilerde dikkatli olmakta fayda var. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; gün içerisinde evin ve ailene dair konularla meşgul olman mümkün. Ruhunun derinliklerine indikçe kaygılarınla yüzleşebilir, en çok neye ihtiyacın olduğunu tespit edebilirsin. Sezgilerini de kullanarak aklına gelebilecek farklı düşüncelerle birtakım iş bağlantıları içerisine girebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; özel bir yeteneğini fark etmen ve bu konunun üzerine gidip araştırma yapman mümkün. Yakınlarına ve özel ilişkide olduğun insanlara karşı duygusal ve sağduyulu davranabilirsin. Ortak kaynaklarınla ilgili fırsat olarak gördüğün bir konu kriz yaratabilir. Kontrollü ve mantıklı olman gerekebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; yapacağın birtakım ödemeleri planlarken, maddi endişen nedeniyle, eşin ya da iş birliği içinde olduğun insanlarla duygusal gerilim yaşayabilirsin. Empati kurarak, iddialı sözlerinden vazgeçmen yararına olacaktır. Beceri ve yeteneklerini sergileyip, fark yaratabileceğim bir gün olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; haftaya sağlığınla ilgili bazı değişimler yapmak kararı ile başlayabilir, bu konuyla ilgili kolay ve pratik çözümlere ulaşabilirsin. Burcuna geçen Ay, kişisel isteklerinin peşinden gitmeni desteklerken, olayları tarafsız bir gözle değerlendirmene engel olabilir. İlişkilerinde sağduyulu olmanda fayda var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; haftanın yorgunluğunu atmak için geri planda kalmayı ve iç sesini dinleyerek rahatlamayı isteyebilirsin. Çevresel veya günlük işlerinden kaynaklı gelişen olayları kabul etmekte zorlanabilir, özel hayatına müdahale edilmesinden rahatsızlık duyabilirsin. Hırsına yenik düşmediğin sürece başarı şansın yüksek.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bağlı bulunduğun grup içinde veya aile meclisinde seni duygusal olarak yoran ve yıpratan durumlara açık olabilirsin. Duygularını ifade etmek şeklin, sert ve eleştirel olarak algılanabilir. Bu ara çevrende biraz daha fedakârlık bekleyen insanlar olabilir, anlayışlı ve sağduyulu yaklaşımın kısa bir süre sonra senin için fırsata dönüşebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; hafta sonunu proje aşamasında olan işlerin için ön hazırlık yaparak geçirebilir, geleceğine yönelik plan ve projelerini destekleyen konuları araştırabilirsin. Aile büyüklerinin olası bir sağlık sorunu duygusal hassasiyetini artırabilir, bu yüzden çok dalgın olabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; seyahat planındaki değişiklik, programını yeniden düzenlemeni gerektirebilir. Yakınlarına karşı duygularını ifade etmekte zorlanabilirsin. Bunun dışında sevdiklerin ve dostların için özveri gerektiren çalışmalar içinde yer alabilir, görüş ve inançların doğrultusunda gönüllülük esasına dayanan aktivitelerde bulunabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; alacak ve borçlarla ilgili işlerine hız verebilir, özgüvenli ve risk almaya yatkın olabilirsin. Günü kurtaran projeler yerine, uzun vadeli işlerin peşini bırakmamalı, kendini maddi ve manevi açıdan güvende tutmaya çalışmalısın. İç sesine ve sezgilerine kulak vererek ilerlemekte fayda var.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün kendini doğru ifade ettiğinden ya da karşındaki insanları doğru anladığından emin olmanda fayda var. Zira olası yanlış anlaşmazlıklar ve ifade zorlukları seni de sevdiklerini de üzebilir. Hafta sonu sportif faaliyetlerde bulunmak isteyebilir, bu amaca yönelik kulüp ve derneklere üye olabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün gelişen olaylara itiraz etmek yerine gözlemci kalmayı tercih etmende fayda var. Beceri ve yeteneğin hakkında olumlu ya da olumsuz yorumlar duyabilirsin. Günü fiziksel sağlığınla ilgilenerek verimli kılabilir, çeşitli detoks ve diyet programı araştırabilir, alternatif tıptan yararlanabileceğin fırsatlar bulabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; mantığından ziyade duygularınla hareket etmekten ve sezgilerini dinlemekten keyif aldığın bir gün olabilir. Hislerinizdeki seni fedakârlık yapmaya yöneltse de suistimal edilmemek için dikkatli olmanda yarar var. Gün içerisinde bulunacağın sosyal çevre rekabete ve manipülasyona açık, bu yüzden temkinli olmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.