16 Ocak 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay, Terazi burcundaki ilerleyişini sürdürürken dengemizi bulmakta zorlanabiliriz. İşimizi yürütmek için kendimizden taviz verebilir, bir süreliğine de olsa duygularımıza sırtımızı dönebiliriz. Uyum ve denge içinde olmak istiyorsak abartıdan uzak durmalı, objektif olup herkese eşit mesafede durabilmeliyiz. Kısacası bugün ve yarın diplomatik olmayı başarmalıyız. Bugün kadersel gelişmeler yaşanabileceği için olayları kontrol altına almakta zorlanabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; karşıt burcuna geçen Ay’la birlikte, mutlu ve keyifli olabileceğin sürpriz gelişmelerle karşılaşabilir, bitti dediğin ilişkin aniden kapını çalabilir. Ancak gelişen koşulları abartmamaya bakmalı, tutamayacağın söylemlerde bulunmamalısın. İnternet ve sosyal medya ağlarında etkin çalışmalar yapabilir, yaratıcı fikirlerin oldukça rağbet görebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün rutin dışına çıkarak gününü keyifli hale getirebileceğin gibi evcil hayvanının sağlığıyla ilgilenmen de mümkün.  Bu ara toplum önündeki duruş ve statün önem kazanırken; yaratıcı, orijinal fikirler havada uçuşabilir. Farklı bir konuda üretebileceğin bir proje büyük ses getirip, topluma hizmet edebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; çalışmalarınla alakalı sürpriz bir haber seni heyecanlandırabilir; sevdiklerinle paylaşıp kutlamak isteyebilir ve masraftan da kaçmayabilirsin. Açık fikir ve yüreklilikle öne süreceğin düşüncelerin destek bulurken; uzaklarla bağlantın yoğunlaşabilir, merak saldığın konulara odaklanabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; ailenle ilgili finansal konular gündem oluşturmaya başlarken, partnerinin gelir kaynaklarında değişimler de oluşabilir. Planların istediğin gibi ilerlemediğini düşündüğün anda beklemediğin bir destek alabilirsin. Bu dönem sezgilerindeki artış ve hayatta bakış açın farklılaşmışken elindeki reçeteyi iyi okumaya bakmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; çevrendeki insanlarla bolca iletişim kurabileceğin ve kimi zamanda abartılı konuşmalar içinde olabileceğin bir gün olabilir. Beklemediğin sürpriz bir finansal destekle karşılaşabileceğin gibi yeni bir iş ya da ortaklık teklifi gündemini birden değiştirebilir. Sosyal yaşamın canlanıp, farklı yönleri olan yeni insanlarla tanışabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; hem aşk hem de çalışma hayatında olumlu gelişmeler kaydedebilir, sürprizlerden karşılaşabilirsin.  Zihnindeki maddi ve manevi düşüncelerin hafiflemesiyle kendini ve sevdiklerini güvende hissetmeye başlayabilirsin. Kaynaklarını yeniden düzenlemek için uygun bir gün gibi görünüyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; birkaç gündür ertelemiş olabileceğin işleri devreye sokabilirsin. İş ortamında keyifli bir gün geçirebilirsin. Evinin dekorasyonuna küçük dokunuşlarla hareket katabilirsin. Partnerine hissettiğin düşünceleri özgürce paylaşıp, duygusal açıdan motive olduğun bir dönemdesin. Özgüvenin yüksek olduğu bugün de sıradanlıktan uzak kalabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bu ara aşkın ve sevginin çok farklı yönlerini gösterip, tattıran bir insanla gizli saklı görüşmeye başlayabilirsin. Gün genelinde enerjin düşük seyretse de hayallerin abartılı olabilir. Önümüzdeki dönemde ev ve ailevi konuların fazlaca gündem olacağını görebilir, birtakım sorunları çözebilmek için iletişimini arttırabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; ailenle veya evinde vakit geçirmek isteyebilirsin. Buna rağmen gün genelinde sosyal olmakla birlikte, masrafların da artabilir. Önümüzdeki günlerde kardeşler ve yakın çevre ile olan ilişkilerin ön plana çıkıyor. Bol bol iletişim kurarak sosyal medyada çok etkin olacağın bir süreçtesin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; çocuğun ya da yakınlarınla ilgili sürpriz bir haberle güne başlayabilirsin. Göz önünde olacağın ve diplomasi yeteneğini kullanabileceğin girişimlerde bulunma şansın var.  Ayrıca finansal konularda gelirlerini arttıracak iş bağlantılarında bulunabilir, yeteneklerinin farklı yönlerini keşfedebilirsin. İş başvurusunda bulunabilir, kendi işini kurmak isteyebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gün itibariyle burcuna geçen Merkür sana cesaret veren iş ve ilişkileri hayatına katabilir. Her zamankinden daha hızlı düşünüp, daha hızlı harekete geçebilirsin.  Ailenden bir finansal destek bulman ya da kazanımlarının beklenmedik bir şekilde ivme kazanması mümkün. Hızla iletmek istediğin ve görüş alman gereken konular var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; rutin dışına çıkarak değişik projeler üzerinde zihnini yoğunlaştırmaya başlayabilirsin. Kalabalık organizasyonlara katılıp farklı duygular yaşayabileceğin bir gün olurken, üzerindeki ışıltı başkalarına dedikodu malzemesi haline gelebilir.  Dost ve düşmanını daha rahat görebileceğin bugünlerde sezgilerine de çok güvenebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir