16 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün koşullar, sorumluluklarımızı yerine getirmekten kaçmayacağımıza; birikim ve deneyimlerimizden faydalanacağımıza işaret etmekte. Günün ilk saatlerinden itibaren görüşme yapmak; anlaşma imzalamak, bilgi alış verişlerinde bulunmak, kariyerimize faydası dokunacak adımları atmak için uygun bir zaman diliminde olacağız gibi. Günü lehimize kullanmaya bakalım. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; günün olumlu enerjisini, maddi alanda destek bulmak ve güç kazanmak için kullanabilirsin. İş ve sosyal hayatında güçlü ve otoriter kişiler, göstermiş olduğun çabayı görüp, takdir edilebilir. Kariyerinle birlikte, sosyal medyanın getirilerinden faydalanabilirsin. Geçmişe takılıp, hayatını ertelememelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; eski görüş, inanç ve fikirlerinle ilgili bakış açını değiştiren deneyimler içinde olabilirsin. Medya alanında ve hukuksal süreçte oldukça şanlı etkiler altındasın. Yurt dışı bağlantılı işinde ve eğitim aldığın alanlarda edindiğin bilgileri çalışma alanına aktarabilir, maddi ve manevi kazançlı çıkabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; mantık ve sağduyu çerçevesinde hareket etmene rağmen, aldığın kararları uygulamaya koymakta ikilem içinde kalabilirsin. Düşük olan enerjin, eyleme geçmekten ziyade, plan proje ve organize olmana daha uygun olabilir. Önümüzdeki günlerde uygulamaya koyacağın plan, başkalarının kaynaklarından yararlanmanı sağlayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; seyahat planı yapmak veya bir seyahate çıkmak için çok uygun bir gün olabilir. Duygusal ve naif tarafın; ihtiyaç sahipleri için yardım projelerinde bulunmanı sağlarken, yaratıcı yönünü ve iletişim becerilerini de rahatlıkla kullanabilirsin. Romantik ilişkinde veya ortaklı işinde ipler bugün senin elinde olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; keyif aldığın konulardan bir süre uzaklaşıp çalışma temponu artırman, daha zihinsel aktivitelerde bulunman  ve çalışma arkadaşlarınla organize olman gerekebilir. Her türlü ilişkinin sorumluluğunu almayı ve ciddi olmayı hedeflemiş olabilir, geçmiş hatalarından uzak durabilirsin. Kronik rahatsızlıklar bu dönem canını sıkabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; koşulsuzca sevildiğin ve hak ettiğini düşündüğün aşk, uzaklardan gelebilir.  Yeni tanıştığın biriyle ya da eski bir dostunla tutkulu bir ilişkiye başlaman da mümkün. Özellikle bugün zihninin çok aktif olması; yaratıcı ve duygusal düzeyde kendini göstermeni, fikrini açıkça söylemeni ve kariyer girişimini destekleyebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; tam da geçmişe bir sünger çektiğin ve kariyerine odaklanıp yeni bir hayat kurmayı planladığın şu günlerde, kapanmamış ailevi bir olay gündem yaratabilir. Finansal konuda kendini güvende hissetmek için sahip olduklarına sıkı sıkıya sarılabilir, muhafaza etmeye çalışabilirsin. Engel varsa, çözüm de arkasından gelecektir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; düşüncelerini eyleme geçirebileceğin, kararlı ve cesaretle ilerleyebileceğin, iyimserliğinle de birçok fırsat yakalayabileceğin bir gün. Üstünde çalıştığın anlaşma sorunsuz bir şekilde imzalanabilir. Tanıtım ve pazarlama konusunda yakınlarından uzun vadeli destek sözü alabilir, ikna yeteneğini kullanabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; çalışma ortamında yarım kalan işleri tamamlamak ve geçmiş teklifleri tekrar değerlendirebilmen için uygun bir gün olabilir. Yatırıma başladığın şu günlerde, kendi işimi kurma planı içinde olabilir, ekonomik açıdan güçlü yakınlarının desteğini alabilirsin. Güvende hissetmen doğru adım atmanı sağlayacak.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sevdiklerinle olan ilişkinde tutarlı, kararlı ve yardımlaşmaya açık olarak güven tazeleyebilirsin. Karşındaki insanları etkilemekte zorlanmadığın ve eski gücünü eline aldığın bir gün olabilir. Çocukların başarı haberlerini alabilir, bir yandan keyiflenebilir, bir yandan kendine de pay çıkarabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gün içerisinde yaşanan birtakım olaylara dışardan bakmanın da fırsat olabileceğini deneyimleyip şaşırabilirsin. Diğer taraftan kendini evinde huzurlu ve güvende hissedebilirsin. Manevi konular ilgini çekebileceği gibi kişisel gelişimine yatırım yapmak isteyebilir, ruhunu keşfedebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bireysellikten ziyade, grup ve takım çalışmaları, hedeflerine en kısa sürede ulaşmanı sağlayacaktır. Şu ara topluluklar içinde olman ve organizasyonlara katılman hem aşk hem de iş fırsatı sunabilir. Evrenin sana sunduğu çifte şansı kaçırmamaya bakmalısın. Sanatsal bir alanda yeteneğini kullanabileceğin bir gün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.