16 Nisan Burç Yorumları

Güne iyimser ve neşeli bir ruh hali ile başlıyoruz. Enerjimiz oldukça yüksek olacak. Sosyal ilişkilerimiz canlanacak ve iletişim trafiğimiz artacak. Öğle saatlerinde özgüvenimiz yükseliyor, otorite konumundaki kişilerin de desteğini alarak harekete geçebiliriz. Akşam saatlerinde üzerimizde sorumlulukların getirdiği baskıyı hissedebiliriz. Daha kaygılı olabilir, davranışlarımızın sonuçlarını değerlendirebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; bugün yeni başlangıçlar yapmak için gerekli enerji ve cesarete sahip olabilirsin fakat zaman ilerledikçe halletmen gereken başka sorunlar olduğunu görebilirsin. Kendini ifade etmek ve girişimlerde bulunmak isteyebilirsin ama engellerle başa çıkmak zorundasın.Sevgili Boğa; beklemediğin kişilerden alacağın destek bir anda moralini yükseltebilir, cesur hamlelerde bulunabilirsin. Fakat sorumluluklarını yerine getirmeden harekete geçersen hedeflerine varamayabilirsin. Finansal konularda aldığın riskler krizlere ve kayıplara neden olabilir.

Sevgili İkizler; bugün yaşanan olayların kontrolünü ele alamayabilir, karşındakilerin programına uymak zorunda kalabilirsin. Bilgi ve tecrübelerini arkadaşlarınla paylaşabilir, keyifli bir gün geçirmek isteyebilirsin. Fakat üstündeki baskılar geleceğe dair planlarını ertelemene neden olabilir.

Sevgili Yengeç; çalışmak ve üzerine düşen sorumluluklarını yerine getirmek zorunda olduğun bir gün geçirebilirsin.  Akrabalarınla bir araya gelmekten ya da kendinle ilgilenmekten keyif alabilirsin. Fakat görüş farklılıkları ilişkilerine gölge düşürebilir, çabalarının boşa gittiğini düşünebilirsin.

Sevgili Aslan; güne iyimser bir ruh haliyle başlayabilir, aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla bir araya gelmekten keyif alabilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde gerçekler ya da sorumluluklar ağır gelmeye başlayabilir, duygusal iniş çıkışlar yaşayabilir, kendini baskı altında hissedebilirsin.

Sevgili Başak; ailene ve evine zaman ayırmak isteyebilir, elindeki işleri tamamlamakla ya da düzenlemekle uğraşabilirsin. Yaşamınla ilgili konularda kararlar almak zorunda kalabilir, ilişkilerinin ve kendinin geleceği üzerine düşünerek üstüne düşen görevleri yerine getirmeye çalışabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün ilişkilerde kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Geçmişten beri süregelen baskı açığa çıkarak ortak girişimlerini engelleyebilir. Fakat aynı görüşte olduğun kişilerin desteğiyle iş birliklerine girebilir, başkalarından yardım alabilirsin. İletişim trafiğin hızlanabilir, düşüncelerini sosyal medyada ifade edebilirsin.

Sevgili Akrep; beraber çalıştığın kişileri veya akrabalarını düşüncelerinle etkilemeye çalışabilirsin. Üstünde çalıştığın projelerde engellerle karşılaşabilirsin fakat sana destek verecek uzmanlarla da çalışabilirsin. Sorumluluklarını yerine getirmek için keyiflerinden vazgeçmen gerekebilir.

Sevgili Yay; bugün bilgi ve tecrübelerini paylaşarak, kendini daha kolay ifade edebileceksin. Yakın ilişkide ya da iş birliği içinde olduğun kişilerin desteğini alarak girişimlerde bulunabilir, günü neşe içinde geçirebilirsin. Aldığın kararları uygulamadan önce tekrar gözden geçirmen gerekebilir.

Sevgili Oğlak; her şeyi kontrol altına alma isteğin aile ilişkilerinde gerilime neden olabilir, ebeveynlerinle çatışmalar yaşayabilirsin. Gün boyunca gelen giden bilgiler harekete geçmeni zorlaştırabilir. Her şey netleşmeden düşüncelerini açıklamak istemeyebilirsin. Gizli kalmış bilgi ve olayların açığa çıkması, yeni strateji geliştirmeni gerektirebilir.

Sevgili Kova; aldığın haberler ve beklenmedik konuların açığa çıkması hem coşkuya hem de gerilime yol açabilir. Arkadaşlar ve sosyal gruplar içinde keyifli zamanlar geçirebilir, tecrübelerini kullanarak geleceğe dair planlar yapabilirsin. Ekonomik kayıplar yaşamamak için olayların netleşmesini beklemelisin.

Sevgili Balık; bugün yaşamdan ve gelecekten büyük beklenti içine girebilirsin. Sabah saatlerinde yaşanan gelişmeler iyimserliğini artırabilir, özgüveninin yükselebilir. Sonrasında sorumluluklar ve ihmal edilmiş konular üstündeki baskının artmasına neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.