16 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Ay, Başak burcundaki yolculuğunu sürdürürken bir çok iniş çıkış yaşayabilir, yaptığımız her işin tekrar tekrar üstünden geçebiliriz. Üstelik Venüs ile Jüpiter arasındaki sert etkileşim işi biraz daha zora sokabileceğimize işaret ediyor. Her şeyi bir arada yapmak isteyebilir, deyim yerindeyse fazla hayalci ve iyimser davranarak aç gözlülük yapabilir, birilerine laf yetiştirmeye çalışmaktan gereksiz bir efor sarf edebiliriz. Unutulan evraklar, trafikte boşa geçen zaman ve yalan yanlış bilgiler sonunda yaşanan koşturmaca ve yorgunluktan verim elde edememenin hayal kırıklığını yaşamaya başlayabiliriz. Kararsız ve yönsüz kaldığımız akşam saatlerinde en doğrusu şalteri indirip biraz dinlenmek olacaktır. Günün sonunda artık daha sakin ve akılcı olabilir, ne istediğimize karar verip, doğru seçimleri yapabilir, fazla ağır gelen konularla ilgili de otoritelerden ya da büyüklerden destek alabiliriz. Etkisini yarında yoğun bir şekilde hissedeceğimiz Venüs/Jüpiter görünümü bizi zorlamakla birlikte, akışta kalmamıza, evrensel ve manevi güçlere güvenmemize ve iyimserliğimizi muhafaza etmemize neden olacaktır. Ancak bir yan etki olarak, yemede içmede, beklentilerde ve harcamalarda aşırıya kaçabiliriz, dikkat! Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne motivasyon açısından düşük başlayabilirsin. Yakınlarınla olan paylaşımlarında gerginlik oluşabilir ve programında aksamalar yaşanabilir. Şu ara kendini göstermek ve sağlam bir yer oluşturmak için uğraştığın kariyerinde, detaylı çalışma isteyen uğraşlar tüm vaktini alabilir. Beklentilerini büyüt tutmamakta fayda var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; duygusal ve ruhsal açıdan güvende olmayı istediğin bir gün olabilir. Aşk hayatında belirli sınır ve kurallara bağlı kalmaktan hoşlanmayabilirsin. Maddi konularda gerçekçi düşünmeli, yüksek beklentiler içinde olmamalısın. Yurtdışı işlerin için harekete geçebilir; cesur girişimlerde bulunabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; aileyle ilgili sorunların için finansal destek alacak olman seni cesaretlendirebilir ancak duygusal iletişimlerinde yaşadığın zorluk ve birbirinizi anlayamamanız seni yeniden değerlendirme yapmaya itebilir. Maddi ve manevi konuda planlı ve araştırmacı olmanda yarar var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde karşına çıkabilecek bir konuda karar almadan önce iyice düşünmen ve ince ince hesap yapman gerekebilir. Eğitim ve yolculuklardan yana yeni fırsatlar kendini güvende hissetmeni sağlayabilir. Rakip olarak gördüğün insanların eleştirilerine olumlu tarafından bakıp, eleştirileri avantaja çevirebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; detay gerektiren çalışmalarda başarı sağlayabilir ve çevrene düşüncelerini istediğin gibi aktarabilirsin. Parasal yönden temkinli davranman gereken bir gündesin, zira beklenmeyen gelişmeler yaşama ihtimalin yüksek olabilir. Bugün özel ilişkilerinde karşı tarafından gelen talepler seni bunaltabilir, ancak sakinliğini korumanda yarar var.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün birçok konuda çevrendekilere öncülük etmek isteyebilirsin. Ancak romantik ilişkinde düşüncelerin sevdiğinle aynı doğrultuda olmayabilir veya yanlış anlaşılmalar gereğinden fazla büyüyebilir. Durumu olgun tavırlarınla ele alabilir, mantıklı kararlarınla kontrolü istediğin gibi elinde tutabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; günün ilk yarısında duygularında sürekli değişkenlik ve agresiflik söz konusu olabilir. Etrafındaki sevdiklerini üzmemek adına süregelen terslikleri olumlu bir şekilde değerlendirebilir, düşüncelerinle baş başa kalmak ihtiyacında olabilirsin. Büyük resme odaklanarak yoluna çıkan engelleri abartmadan çözümleyebileceğin bir gündesin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; güne bütçeni etkileyen bir konuda mücadele ederek başlayabilir, hakkını sonuna kadar savunabilirsin. Uzun vadeli bir ilişki arzu ediyor olsan da gönül ilişkilerinde çok bağlanmak istemeyebilir ya da sahiplenme duygunu abartabilirsin. Keyif ve zevklere olan zaafın bu dönem artış gösterebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; aşk ve iş konularını birbirinden ayırman ve dengeni koruman gereken bir gün olabilir. Olası çekişmeler senin veya bir başkasının uzlaşmaz tavırlarından kaynaklanabilir. Bu ara çok fazla göz önünde bulunman etrafındakiler tarafından eleştirilmene yol açabilir. Mantıklı davranıp, duygusal tepkilerini denetlemeye bakmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; içsel coşkularının seni yönlendirmesini kabul etmeli, sorumluluklarınla harmanlayabilmelisin. Günün ilk saatlerinde hukuksal ve kurumsal işlerde bir takım evrak işlerinde hata ve yanlışlıkların olması mümkün. Söylemlerinin, ciddi ve tutarlı davranışlarının başkalarının takdirini toplayacağı bir gündesin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; biraz rahatlamaya ve kendine zaman ayırmaya ihtiyacın olabilir. Ortak kazançlar ve paylaşımlarla ilgili planlara yoğunlaşman, gelişmelerin lehine işlemesini sağlayabilir. Gün içinde duygusal konularda pürüzlerle karşılaşman, etrafındakilerle fikir ayrılığı yaşaman ve birtakım konuların zorla dayatılması mümkün.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün karşı cinsin üzerinde oldukça büyük bir etki bırakabilir ya da ilişkinde hakimiyeti ele almak isteyebilirsin. Hem sezgisel hem de gözlem yeteneğini kullanarak ideallerine giden yolu aydınlatabileceğin bir gündesin. Arkana güçlü kişileri desteğini alıp kendine sağlam hedefler oluşturabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.