16 Nisan 2018 Burç Yorumları

Haftaya hızlı bir şekilde giriş yapmaya hazır olalım. Risk alarak ilerleyeceğimiz konular bizi bekliyor. Plansız bir şekilde karşımıza çıkacak durumlar farkındalığımızı arttıracak, yeni fırsatlar sunacak. Fakat yine de istikrarlı bir şekilde adım atmamız faydamıza. Karşılaşacağımız süreçlerinde belirsizlikler içerebileceğini unutmayalım. Ayrıca ekonomik anlamda bazı gelişmeler de kapıda bekliyor. Güçlü ve alanında uzman kişilerde iletişime geçebilir, desteklerini alabiliriz.

Sevgili Koç; burcunda oluşacak Yeni Ay ve Merkür’ün düz seyrine geçmesiyle; kendini güçlü, harekete geçmek için yüksek bir motivasyonda hissedebilirsin. Arzu ettiğin hedef ve ideallerine kararlı, sonuç odaklı yaklaşabilir, istikrarlı bir maddi gelir elde edebilir, gündem olan konularını rahatlıkla çözebilirsin. Sürprizlere de açık bir dönemdesin.

Sevgili Boğa; Yeni Ay’ın etkisiyle, fikir ve görüşlerini tekrar gözden geçirebilir, girişimde bulunmak istediğin konularda hazırlık yapabilirsin. Bilinçaltını meşgul eden konularla ilgilenebilir; yaşayacağın farkındalık, sorularına cevap olabilir.  Estetik ve sanatsal yönlerinle gözler önünde olabilir, sürpriz haberler alabilirsin.

Sevgili İkizler; Yeni Ay’ın etkisiyle, sosyal gruplar içinde daha aktif ve girişken olabilir, bu alanlardan gelebilecek fırsatları değerlendirebilirsin. Ortak kazançların ile ilgili maddi konulara daha uzun vadede çözüm bulabilir ya da uzun vadeli yatırımlar yapabilirsin. Sosyal çevrenden gelebilecek sürpriz konu ve haberlere şaşırabilirsin.

Sevgili Yengeç; Yeni Ay’ın etkisiyle, iş ve kariyer alanında yeni girişimler yapabilir, cesur adımlar atabilir ve sevdiklerinden de destek görebilirsin. Sosyal çevren ve arkadaşlarınla birlikte birçok organizasyona katılabilirsin. Sürprizlere açık olacağın bu dönemde; evlilik teklifi alabilir ya da yeni bir iş teklifini değerlendirmek isteyebilirsin.

Sevgili Aslan; Yeni Ay’ın etkisiyle, yurtdışı bağlantılı işlerinde, medya, yayıncılık eğitimle ilgili alanlarda ve akademik konularda sağlam ve kalıcı işlere imza atabilir, bu alanda yapılacak girişimlerin üstlerin ve çalışma arkadaşların tarafından destek görebilir. Sürpriz bir yurtdışı seyahatine çıkabilir, yeni bir dil eğitimi alabilirsin.

Sevgili Başak; Yeni Ay’ın etkisiyle, eşinden ya da ortaklı yürüttüğün iş birliklerinden kaynaklı maddi destek görebilir, ailevi kazanç veya ödemelerini daha stabil hale getirebilirsin. Şu aralar yaşadığın ve kriz olarak gördüğün konularda aydınlanma yaşarken, cesurca adım atma fırsatı da bulabilirsin. Şans oyunlarından sürpriz kazançlar da yakalayabilirsin.

Sevgili Terazi; Yeni Ay’ın etkisiyle, eşin, ortağın ya da iş birliği içerisinde olduğun kişilerden gelebilecek çeşitli fırsat ve teklifler gündeminde olabilir. Sürpriz bir evlilik kararı alabileceğin gibi anlaşmazlık yaşadığın ilişkilerini de sorgulayabilir, cesur kararlar alabilirsin. Duygusal iniş çıkışlara açık bir dönemdesin.

Sevgili Akrep; Yeni Ay’ın etkisiyle, iş ve çalışma alanında, günlük rutinlerinde değişimler söz konusu olabileceği gibi, sağlığınla ilgili konularda da olumlu gelişmeler yaşanması mümkün. Motivasyonunun güçlü olması; cesur adımlar atmanı sağlayabilir. Sağlığınla ilgili yeni bir düzen yaratabilir, yeni iş fırsatları ile de karşılaşabilirsin.

Sevgili Yay; Yeni Ay’ın etkisiyle; ilişkilere açık olduğun bu süreçte yeni bir ilişkiye girebilir, çocuk sahibi olmak isteyebilir ya da çocuklarla ilgili projeler gerçekleştirebilirsin. Yeni bir hobiye başlayabilir, kişisel gelişimin için arzu ettiğin eğitimleri alabilirsin. Sosyal alanlarda ve sanatsal girişimlerinde sürpriz gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Oğlak; Yeni Ay’ın etkisiyle, hedeflerinde istikrarlı ve kararlı olabilir, azminin somut sonuçlarını daha fazla görebilirsin. Ailen, evin ve yaşam alanlarınla ilgili yenilenme isteği duyabilir; yer değişikliği, dekorasyon ya da tamirat yaptırmak isteyebilirsin. Aile içi sorunlarının çözümü ve aileye yeni bir kişinin katılması mümkün.

Sevgili Kova; Yeni Ay’ın etkisiyle, adım atmak istediğin konularda daha cesur davranabilir, plan ve projelerinde yolunu rahat görebilir, kariyerinle ilgili net karar verebilirsin. Eğitim veya seyahatle ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir, ticaretle ilgili aksayan konuların hız kazanabilir. Kardeşlerinle ilgili sürpriz konular seni heyecanlandırabilir.

Sevgili Balık; Yeni Ay’ın etkisiyle, kazançlarınla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilir, gelirlerini arttıracak cesur kararlar alarak iş birliklerinde bulunabilirsin. Yeteneğin, sağlığın ya da eğitiminle ilgili alanlarda da yeni kararlar verebilir, hayat koşullarını daha keyifli, konforlu hale getirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir