16 Mayıs Burç Yorumları

Öğle saatlerine kadar işlerimizin daha kolay ve hızlı ilerlediğini fark edebiliriz. Daha başarı odaklı hareket edebilir, çevremizdeki insanlarla daha rahat bir şekilde fikir birliğine varabiliriz. Bu nedenle önemli işlerimizi sabah saatlerinde halletmekte yarar var. Öğlede sonra çevremizdekilerle uyum sağlamakta zorlanabiliriz. Akşam saatlerinde biraz huzursuz olmamız mümkün, daha sağduyulu hareket etmemizde yarar var. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; Nisan ayı ve ortasında gündeminde olan alacak borç, anlaşma ve sözleşmeleri içeren konular yeniden ortaya çıkabilir. Bu kez artık son kararını almış ve istikrarlı bir şekilde yolunda ilerleyebilirsin.  Evin, ailen veya sorumlulukların getirdiği baskı tepkisel davranmana yol açabilir.

Sevgili Boğa; gün boyunca koşullar senden yana gözüküyor. Yurt dışı, eğitim, hukuk işlerinde beklemediğin bazı gelişmeler ortaya çıkabilir. Geçtiğimiz ay aldığın sonradan uygulamakta tereddüt ettiğin bazı karar ve girişimlerini bugünden itibaren kararlılıkla gerçekleştirebilirsin.

Sevgili İkizler; geçtiğimiz ay üzerinde oldukça durduğun ve gerçekleştirmek için fazlasıyla uğraştığın bir konu hakkında geri bildirim alabilirsin. Alacağın haberler doğrultusunda artık ön hazırlık yapmaya başlayabilirsin. Değişen koşulların finansal tarafı seni kaynak yaratmaya itebilir.

Sevgili Yengeç; hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlerken seni yolundan alıkoyan bazı gelişmelerle karşılaşabilirsin. Otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan işlerinde de yeni bir yol izlemen gerekebilir. Yakın ilişkinde ise seni kısıtlayan koşulları akılcı bir hamleyle farklı bir seviyeye taşıyabilirsin.

Sevgili Aslan; bir süredir istediğin çizgide ilerletmekte zorlandığın işlerini yaptığın yenilemelerle artık uygulama şansın olabilir. Girişimlerin için istikrarlı koşulları yaratabilirsin. Ayrıca bugün çevrendekilere bir duyuruda bulunabilirsin. Güçlü ve yetkin kişilerden de almak istediğin destekler için görev bilinciyle çalışabilirsin.

Sevgili Başak; aşk hayatında, yaratıcı bir projede veya parasal alanda hem seni mutlu kılacak hem de sorumluluk yükleyecek durumlarla karşı karşıyasın. Nisan ayı başlarında hedeflediğin ancak bir türlü finansal veya duygusal olarak belli bir çizgiye çekemediğin bir isteğini artık daha rahat ilerletebilirsin.

Sevgili Terazi; iş birliği ve ikili ilişkilerde yenilenen koşullar gerek finansal gerekse de zihinsel olarak farklı bir boyuta geçmene neden olabilir. Maddi manevi destekler alabileceğin gibi ufak çaplı krizlere yol açan gelişmelerle de uğraşabilirsin. Eve, aileye veya gayrimenkule dair beklemediğin bir durum yaşayabilirsin.

Sevgili Akrep; Nisan ayı başlarında gündemde olan bir ilişki veya iş birliğiyle ilgili yaptığın değerlendirmeler sonucunda yeni adımlar atmana olanak sağlayacak gelişmeler içindesin. Gerçekleri göz önünde tutarak karar alabilirsin. Eğitim, yolculuk veya bir anlaşma, üzerinde baskı ve sorumluluk hissettirebilir.

Sevgili Yay; sağlığınla ilgili göz ardı ettiğin bir şikâyetin yeniden nüksedebilir. Bu kez kararlı bir şekilde tedavi olmayı isteyebilirsin. Finansal alanda ise içinde bulunduğun koşulları gerçekçi bir değerlendirmeden geçirmeni gerektirecek gelişmeler ortaya çıkabilir. Aşk yaşantındaki dalgalı koşullar seni karamsar kılabilir.

Sevgili Oğlak; ruhunun derinliklerine inerek değerlendirmesini yaptığın aşk hayatını veya yatırımlarını ilgilendiren alanda aldığın kararları uygulama imkânın var. Nisan ayı başlarında yaşadıkların sana bu süreçte rehber olabilir. Gün içinde hedef odaklı olmana karşın bazı ani gelişmeler dalgalanma yaratabilir.

Sevgili Kova; kardeşlerin ve yakın çevrenle değerlendirmesini yaptığın konu hakkında karar alabilir; uygulamaya geçebilirsin. İstikrarlı ve sağlam koşulları oluşturmak ana hedefin olabilir. Ancak arka planda seni zorlayan belki karamsarlığa iten finansal veya kurumsal işleri farklı bir bakış açısıyla ele alman gerekebilir.

Sevgili Balık; eğitim, anlaşma, sözleşmelerin finansal kısmıyla alakalı yaptığın değerlendirmeleri belli bir çizgiye taşıyabilirsin. Yakın çevre ve kardeşlerinle aranızda yaşanmış sorunları da çözüme kavuşturabileceğin koşullar var. Grup çalışmaları ve ekip işlerindeki sorumlulukların artarak devam etmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.