16 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iniş çıkışlar yaşayabilir, sert dönemeçlerden geçebiliriz. Sabah saatlerinde yaşanan kadersel gelişmeler bizi geçmişten gelen sorunlarla uğraştırabilir. Girişimlerimizde engellerle karşılaşabilir, ihmal ettiğimiz bir evrak ya da görüşme yüzünden tekrar başa dönebiliriz. Uyumlu olmakta zorlanacağımız bugün otoritelerin ya da kurumların baskısını üstümüzde hissedebiliriz. Gerçi ufak tefek destekler arada nefes almamızı sağlasa da genelde zorlanarak ilerleme kaydedebilir hatta haksızlığa uğradığımızı ya da zalimlik gördüğümüzü düşünebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde ilişkilerden yana şanslısın, ancak elini çabuk tutmalı, iş ve girişimlerini öğleden sonraya bırakmamaya bakmalısın. Yönetici gezegenin Mars burç değiştirerek, eve, aileye ait konuları ön sıraya çıkarabilir. Sürüncemede kalmış bir takım mal, mülk, miras ve eşinin gelirleriyle ilgili konular hassasiyet gerektirebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kişisel bakımına vakit ayırmak, sağlığınla ilgilenip, günlük işlerini toparlayıp, organize etmek isteyebilirsin. İletişime dayalı işlerinde, yurtdışı, eğitim veya yolculuklarla ilgili alanlarda beklediğin hızda gelişmeler mümkün olmayabilir. Yakın çevren, kardeşinle ilgili gündemler söz konusu olurken, trafikte aceleci olmaman da fayda var.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; Sevdiğin insanlarla arandaki buzları eritip, yeni bir sayfa açma kararı alabilirsin. Günün ikinci yarısında önemsediğin durumları bozan gelişmeler oluşabilir. Önümüzdeki günlerde parasal işlerin seni fazlasıyla meşgul ederken, güven içinde olmak isteyebilir, kazançlarının hesabını ve harcamalarını dengede tutmak isteyebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bir süre burcunda ilerleyecek olan Mars, haraketli atak ve girişimci olmanı desteklerken, ilişkilerinde çabuk tepkiler vermene, alınganlığının artmasına yol açabilir. Yaşantındaki yeni süreçte, üretken ve sosyal olmanın faydasını görebilirsin. Gün içinde ev içi ufak sakarlıklara ve aile içi bir takım baskılara maruz kalabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; Burç değiştiren Mars, sosyal ortamlardan uzak durup kendine ufak molalar vermene, sağlığına özen göstermene ve iç dünyanda birtakım sorunlarla yüzleşmene fırsat verecek olsa da stres ve öfke nöbetlerine de davetiye çıkarabilir. Günün ilk saatlerinde planlarındaki aksama karamsarlık hissetmene yol açabilir. Dostlarınla konuşmak sana iyi gelecektir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bu ara kişisel ve seyahat amaçlı harcamaların artmış olabilir. Beklenti içinde olduğun haberlerde ya da organizasyonlarda gecikme söz konusu olsa da kuruntu yapmaktan kaçınmalısın. Önümüzdeki süreçte hedeflediklerine ulaşma, geleceğini garantiye altına alma çabaların artabilir, grup çalışmaları ve arkadaşlıkların hareketlenebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; halen burcunda seyrine devam eden Ay, iletişimlerinde naif ve uyum içinde olmanı sağlarken, çalışmalarında da yaratıcılığını destekleyecek. Kariyer alanında etkisini göstermeye başlayacak olan Mars, kazanımlarını ve yeteneklerini artırma yönündeki çabalarını hararetlendirecek. İş birliklerinde denge sağlaman gerekebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; önümüzdeki süreçte ön yargıyla yaklaştığın bir takım konular mücadele ve kriz alanın haline gelebilir.  Geleceğin hakkında yeni plan ve düzenlemeler yaparken koşullara daha geniş açıdan bakman da fayda olabilir.  Gün içinde yakın çevre ve kardeşlerle ilgili konularda seni baskı altına alabilecek etkilere de açıksın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; grup faaliyetleri, ekip çalışmaları erken saatlerden itibaren seni meşgul edebilir ve sevdiklerinle de hoş zamanlar geçirebilirsin. Ancak ilerleyen saatlerde parasal işler üzerinde baskıya neden olabilir. Finansal işlerinde endişe ve kaygı yaratabilecek durumlar önümüzdeki süreçte daha çok ön plana çıkabilir, bu yüzden borçlanmamakta yarar var.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sosyal yaşamda ve ikili ilişkilerinde çevrendekilere karşı baskıcı olabileceğin gibi sen de engellerle karşılaşabilirsin. Tepkilerini kontrol altında tutman planlarını kolaylaştırabilir. Karşıt burcuna geçen Mars, iş ya da özel ilişkide olduğun insanlarla güç savaşına girmeni, güven duygusunu irdelemene sebep olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; vizyon sahibi kişilerle bir araya gelebilir, istediğin koşulları oluşturmak için yaşam hedefini değiştirmek ve çalışma alanında birtakım yenilikler peşinde olabilirsin. Ancak önümüzdeki süreçte sürekli iletişim halinde olduğun insanlarla mücadele edebilir, alınganlık gösterebilir, işlerini organize etmekte zorlanabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; dostlarının ısrarlı tutumlarına duyarsız kalamayacağın bir gün olabilir. Ancak, söz verdiğin randevularına da geç kalman mümkün. Burç değiştiren Mars, ilişkilerinde ciddiyet ve güven duygusuna odaklanmanı sağlarken, ortama hem seni hem de başkalarını yoran sabırsız enerjiler de hâkim olabilir. Çocuklar ve yatırımlarınla ilgili hamleler yapabileceğin bir gündesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.