16 Mayıs 2018 Burç Yorumları

Farklılıkların ön planda olacağı bir gün. Ancak çevremizle uyum içindeyiz. İletişim trafiğimiz artacak, ufak tefek kazalar, sakarlıklar nedeniyle öfke patlamaları ve tahammülsüz anlar yaşanacak. Yine de mümkün olduğunca sakinliğimizi ve iyi niyetimizi koruyarak Ramazan ayına iyi bir başlangıç yapalım.

Sevgili Koç; yönetici gezegenin olan Mars’ın burç değiştirerek Kova burcuna geçmesiyle; hedeflerini belirlemek, sosyal ve arkadaş grupları içerisinde ön planda olmak isteyebilir, kişisel ya da toplumsal olarak özgürlük için mücadele verebilirsin. Haraketli ve iletişimin bol olduğu bir gündesin ancak yakın çevrenden alacağın haberler moralinin bozulmasına sebep olabilir.

Sevgili Boğa; bugün birçok konuyla ilgilenebilir, enerjinin büyük bir kısmını kariyerine yönlendirebilirsin. Ani gelişebilecek olaylar, iletişim diline dikkat etmeni gerektirebilir. Mars’ın burç değiştirmesiyle; projelerine hız verebilir, yeteneklerini sergileyebilir, toplum önünde mücadeleci olabilir, özgürlüğünü benimseyebilirsin.

Sevgili İkizler; Mars’ın Kova burcuna geçmesiyle, eğitim, seyahat, medya, yayıncılık, uluslararası ilişkiler, ticaret ve yasal konular ile ilgilenebilir ve bu alanlarda zaman zaman mücadele etmek zorunda kalabilirsin. Uzak akrabalarınla yaşayabileceğin iletişimsel sorunlar zihnini toparlamakta zorlanmana ve kişisel sorgulamalar yapmana neden olabilir.

Sevgili Yengeç; sosyallikten uzak durduğun, yalnızlıktan keyif aldığın bir gündesin. Maddi konularda risk almaya yatkın olabilirsin. Mars’ın burç değiştirmesiyle; ortak parasal kaynaklarınla, hukuksal konularla, borç ve alacak durumlarıyla ilgilenebilir, bu alanlarda düzenlenmesi gereken konularla mücadele edebilirsin.

Sevgili Aslan; Mars’ın burç değiştirmesiyle, eşin ya da ortaklı işlerinden kaynaklı çeşitli çatışmalar içerisine girebilir, rakiplerin ya da karşındaki insanlarla özgür ve adil bir şekilde mücadele etmek için çaba gösterebilirsin. Gün içerisinde arkadaşlarınla yoğun iletişim halinde olman mümkündür. Kariyerinle ilgili konularda ani tepkilerden uzak durmaya çalışmalısın.

Sevgili Başak; iş ve sosyal hayatında yaşanan gelişmeler ve birçok konuya aynı anda odaklanman; kafanın karışmasına ve tepkisel davranmana neden olabilir. Mars’ın burç değiştirmesiyle; iş ve çalışma koşullarında bağımsız olmak isteyebilir, çalışma arkadaşınla ufak tefek mücadeleler içerisine girebilirsin. Sağlığına da önem vermen gereken bir dönemdesin.

Sevgili Terazi; güne enerjik başlayabilir, sevdiğin insanla ve keyif aldığın uğraşlarla ilgilenmek isteyebilirsin. Ancak; harcamalarına ve detay gerektiren işlerine çok dikkat etmelisin. Mars’ın burç değiştirmesiyle; romantik ilişkilerinde, çocuklarla olan konularında, sportif faaliyetlerinde ve spekülatif yatırım alanlarında özgür olmak ve mücadele etmek durumunda kalabilirsin.

Sevgili Akrep; yönetici gezegenin Mars’ın burç değiştirmesiyle;  dekorasyon, taşınma, ev ve aileye dair konularda zaman zaman mücadele içine girebilir, bireysel kararların nedeniyle ailenle fikir ayrılığı yaşayabilirsin. Gün içerisindeki harcamaların, partnerin ya da aile büyüklerini karşına almana neden olabileceği gibi bütçen konusunda da risk oluşturabilir.

Sevgili Yay;  tek başına hareket etmekte zorlandığın ve onay alman gereken durumlar olabilir. Fikirlerini özgürce söyleyememen ya da duyguların ve mantığın arasında kalman; arkadaşlarınla aranı açabilir. Mars’ın burç değiştirmesiyle; yakın çevrene önderlik edebilir, kimi zamanda mücadele etmek durumunda kalabilirsin. Yazılı, sözlü iletişimin ve seyahatlerinin sayısı artabilir.

Sevgili Oğlak; Mars’ın burç değiştirmesiyle, maddi konular, yeteneklerin ve sağlığınla ilgili alanlar gündem oluştururken; daha fazla harcama yapmak isteyebilir ya da kazançlarını arttırma girişimlerinde bulunabilirsin. Gün içerisinde, özgüveninin çok yüksek olması; sevdiklerinle yapacağın görüşmelerin rengini değiştirebilir.

Sevgili Kova; Mars’ın burcuna geçmesiyle, egonun artması, motivasyonun yükselmesi, hayata dair isteklerinin hız kazanması söz konusu olurken, bağımsızlığın için mücadele etmen gereken durumlar da ortaya çıkabilir. Gün içerisinde; agresif tavırlar içerisinde olabilir, ani çıkışların ile partnerinin ya da aile bireylerinin kalbini kırabilirsin.

Sevgili Balık; bugün içsel sorgulama içerisindesin. Yakın çevrenle yapabileceğin tartışmalar, inatlaşmana neden olurken; bazı konularda yanılabileceğini de göz ardı etmemelisin. Mars’ın burç değiştirmesiyle; enerjinin düşmesi, sağlığınla ilgilenmen, sezgilerine güvenmen, gizli olaylara ve düşmanlıklara vakıf olman mümkün. Özgür bir ruh olmak da isteyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.