16 Mart Burç Yorumları

Özellikle sabah saatlerinde çok gergin hissedebiliriz. Öfkemizi kontrol etmekte zorlanacak, adeta kavga etmek için yer arayacağız. Kuşkularımız artacak ve güvende olmak isteyeceğiz. Öğle saatlerinde bu gerilimli enerjilerin azalacağını unutmamalı, o zamana kadar sakinliğimizi korumaya çalışmalıyız. Öğleden sonra daha anlayışlı olabilir, ruhumuzu dinlendirecek faaliyetlere yönelebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; finansal alanda ufak krizlere neden olan durumlarla karşı karşıya kalabilirsin. Kontrolün dışında gelişen ve seni fedakârca davranmaya iten durumlarla başa çıkman gerekebilir. Ortak kazançlar, borç ve alacaklarla ilgili alanda beklentilerine cevap bulman zor olabilir. Ayrıca gün içinde hemen karar almak yerine düşünmeye vakit ayırmanda fayda var.Sevgili Boğa; karşıt burcunda ilerleyen Ay ile ilişki ve iş birliklerinin maddi manevi yönü gündeminde ön sırada yer almakta. Koşulların karşındakilere bağlı olmasından dolayı istek ve arzularından feragat etmeni gerektiren gelişmeler yaşanabilir. Düşüncelerin dilinin ucuna da gelse ifade etmekten kaçınabilirsin.

Sevgili İkizler; görev ve sorumlulukların ağır basacağı bir gün seni bekliyor. İş veya özel hayatındaki dalgalı koşulları çaba harcayarak belli bir çizgiye çekmek için gayret gösterebilirsin. Seni rahatsız kılsa dahi başkalarından gelecek yardım ve destek önerilerine hayır demeyebilirsin. Hem zihinsel hem de ruhsal anlamda yorgun hissedebilirsin.

Sevgili Yengeç; duygusallığını arttıran gelişmeler içindesin. Sevdiğin kişiye olan tutkuların, gerçekleri göz ardı ederek hareket etmene yol açabilir. Ayrıca yatırımlarından elde edeceğin kazançlar için yüksek beklenti geliştirmen söz konusu olabilir. İş ve özel hayatında fazla düşünmeden yeni başlangıçlar yapabilirsin, dikkat.

Sevgili Aslan; eve, aileye, yerleşime dair konular hem duygusal hem de finansal olarak seni meşgul edebilir. Stratejik ve ayağın yere sağlam basar şekilde ilerlerlerken kontrol dışı veya hesapta olmayan durumların getirdiği sıkıntıları yaşaman mümkün. Yurt dışı, eğitim ve hukuksal alandaki işlerinde daha önce düşünmediğin çözümler aklına gelebilir.

Sevgili Başak; bugün yaşayacağın olayları derin bir gözlemde geçirebilir hatta sezgilerine de kulak vererek anlamlandırabilirsin. Eşin, ortağın veya iş birliği içinde olduğun kişilerin inişli çıkışlı ruh halleri de seni sağlam bir duruş sergilemeye itebilir. Ortaklıkların parasal kısmında söz sahibi olmak isteyebilirsin.

Sevgili Terazi; parasal konularını içeren alandan geçen Ay, bugün ve önümüzdeki birkaç gün seni bu temaya odaklı kılacaktır. Beceri ve yeteneklerini seferber ederek kendine yeni kazanç kapıları açmak isteyebilirsin. Ancak zaman zaman belirsiz ve öngörmekte zorlandığın koşullar, zorlanmana sebep olabilirler.

Sevgili Akrep; burcunda ilerleyen Ay, isteklerinin peşinden gitmene ve kendini rahat ifade etmene imkan sağlayacaktır. Ancak sevdiğin kişi, çocukların veya finansal alanda seni pasifleştiren koşullardan dolayı var olan kapasiteni ve yaratıcılığını ortaya koyamayabilirsin. Beklentilerinde de gerçekçi olmaya bakmalısın.

Sevgili Yay; iç dünyana çekilebilir ve her şeyden uzaklaşmak isteyebilirsin. Bilinçaltını kurcalayan düşünceler, ufak çaplı kriz yaratan duygularınla ve korkularınla baş edebilmek adına gerekli ortamı sağlamak için çabaların olabilir.  Ruh sağlığını korumaya bakmalı; endişe veren ortamlardan kaçmalısın.

Sevgili Oğlak; gruplar, ekip çalışmaları ve dernek faaliyetleri bugünlerde meşguliyet alanın olmakta. İlişkilerinde mesafeyi koruyarak gerekli olan bağlantıları kurmak isteyebilirsin. Hedeflerini de hem stratejik hem de iç sesini dinleyerek belirleyebilirsin. Yakın çevren ve kardeşlerin için fedakarlıkların olabilir.

Sevgili Kova; iş yaşamında, özel yaşamında ve sosyal hayatında gözler önünde olabilirsin. Her şeyi açık etmekten hoşlanmasan dahi kontrolün dışında gelişen durumlar neticesinde bazı şeyler ortaya çıkabilir. Ailene karşı da fazlasıyla ilgili olabilir; onların maddi manevi ihtiyaçlarına duyarlılık gösterebilirsin.

Sevgili Balık; yurt dışı, yabancılar, akademik işler, medya ve hukuki çalışmalar bugünlerde odak noktan olabilir. Bu süreçte kuracağın iş birlikleri ve doğru kurgulayarak hazırlayacağın çalışmalar sonraki günlerde yaşantında önemli olacaktır. Bugünlerde parasal konularda hemen karar almaya yatkınsın. Adımlarını düşünmeden atmamaya çalışmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.