16 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

AY YAY VE OĞLAK BURCUNDA

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; birlikteliğindeki sorunları göz önünde bulundurduğun ve aldığın bazı kararları ertelemek zorunda kalabileceğin bir günde olabilirsin. Gün içinde atabileceğin kararsız adımlar seni zor duruma soksa da; potansiyelinin farkına varmak için deneme yanılma yöntemini kullanabilirsin. Akşam sevdiklerin için fazla harcamalardan kaçınmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün çalışmalarını hızlandırırken; yaratıcılığının arttığını fark edip aniden gelen fikirlerini paylaşmak istemeyebilirsin. Kendi halinde kalmak ve bilinçaltı kodlaması yapabilir; benliğini iyi yöne doğru dönüştürmek isteyebilirsin. Gün içinde arkadaşlarınla sohbet etmek için bir araya gelebilir veya aşk hayatında hareketlenmeler olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün bireysel olarak yaratıcılığını kullanmak seni keyiflendirirken; aklına birden fazla fikir gelebilir. Fakat bu fikirleri iletişim kanallarına aktarmakta başarı sağlayamayacağını bilmeli sonuçlarını kendi kafanda tartmalısın. Gün içinde aşk hayatında farklı düşüncelere dalabilirsin. Harcamaların konusunda da dikkatli olmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sosyal ortalarda kendini göstermen ve insanlığa faydalı olman gereken bir günde olsan da; sen işlerini kendi çevrende yapmak isteyebilirsin. Akademik konularda büyümesini ve gelişmesini beklediğin konular için yapmak istediğin başlangıçlar olsa da; erteleneceğini veya biraz daha zamanı olduğunu bilmelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; aşk hayatında yolunda gitmeyen durumlar veya kafana takılan bazı meseleler varsa; çözüm aramak ve sonlandırmak için bugünü değerlendirebilirsin. Zihinsel olarak oldukça aktif olabileceğin bugünü; öğrenmek istediğin bazı konularda yeni bakış açısı yakalamak ve vizyon geliştirmek için kullanabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak;  bugün ailevi veya eşinle ilgili bazı meselelerle ilgilenebilir; toprak veya emlak ile ilgili konular gündemini meşgul edebilir. Geçmişten gelebilecek bazı konular gün içinde canını sıksa da; enerjini çabucak toparlamalı ve yaratıcı olduğun konulara önem vermelisin. Seyahat veya bir eğitim için planlar yapabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; haftanın ilk gününde sen; günlük işlerini toparlamaya çalışırken, aklındaki düşünceleri sözcüklere dökmekte zorlanabilirsin. Maddi değerlerini gözden geçirebilir; geleceğinle alakalı kendine cevap vermen gereken sorulara odaklanabilirsin. Aile içinde zaman geçirmeyi veya evde kalmayı tercih edebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün yaşam enerjini düşük hissederken ve içinden hiçbir şey yapmak gelmese de; düşünmen veya halletmen gereken birçok iş olabilir. Partnerinle aranda kontrol altına almaya çalıştığın bazı olaylar meydana gelirken; zihninin oldukça açık olduğunu fark etsen de düşüncelerini ifade etme konusunda zorlanmalar yaşayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinde burcunda ilerleyen Ay; maddi kaynakların ve sorumluluklarınla alakalı yaratıcılığını kullanmana yardımcı olacaktır. Yeni fikirlere açık olmakla birlikte; ilgi alanın olan konularda kendini daha fazla geliştirmek isteyebilirsin. Sağlığını düşünmen gereken zamanlar varken; istenmeyen alışkanlıklardan uzaklaşmak için iyi bir dönemdesin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; güne yaptığın işleri topluma göstermek ve onayını almak için çaba harcadığını fark ederek başlayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde burcuna geçen Ay’ın da desteğiyle hedeflerine ulaşmak için gerçekçi projeler üzerinde çalışmana ve kendi kimliğini bulmana yardım edecektir. Aşk hayatında beklenmedik bir gelişme olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün bazı ailevi veya gelirindeki ekonomik dalgalanmalarla alakalı konularda yardıma ihtiyacın olabilir. Yeni ufuklara açılmak veya bazı başlangıçlar istesen de bunların gerçekleşmesi için doğru bir zaman diliminde değilsin. İsteklerin, arzuların veya hayallerin için plan yapmaktan vazgeçmemeli ve nereye gitmek istediğine karar vermelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün kendinle ilgilenmek için daha çok fırsatın olurken; bilmelisin ki imaj değişikliği için uygun bir günde değilsin. Gün içinde akıcı koşullar söz konusu olurken; arkadaşlarınla bir arada olabilir veya sürprizlerle karşılaşabilirsin. Öğrenmek için gayret harcadığın bazı konuları kavrayabilmen için doğru bir zamandasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.