16 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün, sorumlulukları yerine getirmek her ne kadar zor olsa da azmedecek; üstesinden gelmek için çaba harcayacağız gibi. Bizleri karamsarlaştıran durumlara rağmen enerji ve motivasyonumuzu kaybetmeyeceğiz. Öğle saatlerinde ise güç  savaşlarına ve çekişmelerine açık enerjiler var. Yüksek oktavdan tepkiler verebilir; orta yolu bulmakta zorlanabiliriz. Ancak biraz zorlarsak bu negatif etkiyi geride bırakabilir; sağduyuyla ilerleme şansı yakalayabiliriz. Bu olumlu atmosferde kendimizi rahat ifade edebilir; doğru iletişimi kurabiliriz. Konusunda bilgili, yetkin kişilerle paylaşımlar yapılabilir. Eşimizle dostumuzla sevdiklerimizle samimi duygular içinde bir gece geçirebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne ailevi konularla başlayabilirsin. İş alanında oluşabilecek bazı olaylar ise gizli bir rekabet içine girmene, ani kararlar alıp, planlarının aksamasına neden olabilir. Bu günlerde biraz dinleyici ve sağduyulu olmanda ve kendi içinde kalmanda fayda olabilir.  Özel ilişkin her yönüyle mutlu ve tatminkar görünüyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; güne yüksek motivasyonla başlayabilirsin. Kişisel isteklerini dile getirmekten çekinmeyebilir, hedef ve planlarının arkasında durabilecek insanlarla bir arada olabilirsin.  Yakın çevrende güvendiğin arkadaşlarına maddi ve manevi endişelerini dile getirebilir, alacağın tavsiyeleri değerlendirmek isteyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde iletişim trafiğin oldukça haraketli ve aksiyon içerikli olabilir. Gün içerisinde finansal bir konuya acil çözüm bulman gerekirken, kısa süreliğine duygusal bir kriz yaşaman mümkün. Kariyerinde sağduyulu ve akılcı hesaplar yaparak karar alabilir, karizmana ikna kabiliyetini de ekleyebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; halen burcunda bulunan Ay, duygularını etkileyici bir şekilde aktarmana yardımcı. Eş ya da ortağınla eski bir konu hakkında çıkabilecek fikir uyuşmazlığı, her iki tarafında söylemlerine dikkat etmesini ve fikir birliğine gönüllü olmasını gerektirebilir. Arkasından gelecek uzlaşma keyifli olacaktır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugünlerde çalışma hayatındaki koşullar mücadele alanın olurken, üstlerinle arandaki iletişiminde insiyatif alman çok da kolay olmayabilir.  Sağduyulu ve esnek davranarak şanslı ve bereketli gelişmeler yaşayabilir, ay sonunda çıkmayı planladığın tatilin organizasyonunu yapabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; geçmişe ait duyguların veya yapmış olduğun hatalar, şu anki değer yargılarını etkilememeli. Yaşanmışlıklardan ziyade yaşayacaklarına odaklanarak, kendin ve sevdiklerin için huzurlu benimseyebilmelisin. Yaratıcı ve ilham verici kariyer olasılıkları gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sosyal ve çalışma ortamının tempolu olduğu bu günlerde, bazı insanlardan destek görmen mümkün. Ancak yine de dikkatli olmalı, herkese güvenmemelisin. Olayları akışa bırakmadığın, geleceğe yönelik plan ve projelerini destekleyen konuları araştırdığın bir gün olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; özellikle ikili ilişkinde hırslı ve sabit fikirli olabilir, duygu ve düşüncelerini sert bir dille ifade edebilirsin. Görüşlerine katılmayan insanların seni kışkırtmalarına ve duygusal çatışmalara neden olmalarına izin vermemeli, sende bu olaylara zemin hazırlamamaya gayret etmelisin. Dengeni korumanda fayda var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay;  sabah saatlerinde duygusal durumun istikrarlı olmayabilir ve ortak gelirler, para yönetimi ve bütçeleme ile ilgili konular kısa süreli huzursuz olmana neden olabilir. Kendini ifade ederken kullandığın etkileyici cümleler; aile ve dostlarından maddi manevi fayda sağlamanı kolaylaştırabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; eleştirilmeye açık olmadığın veya başkalarının fikirlerine de sıcak bakmadığın bir güne uyanabilirsin. Sevdiklerinle yaşayabileceğin duygusal kırılma; bencillik ettiğin konulardan kaynaklanabilir. Kazanımlarını arttırmak için, stratejilerini doğru yaparak istediklerini daha kolay elde edebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; edindiğin bilgi ve becerileri karşındaki insana aktarmak veya sözlerinle onu etkilemek için kullanabilirsin. Beceri ve yeteneklerin hakkında çevrenden duyabileceğin bir takım dedikodular sabrını test edebilir. Sosyal çevrenle sıcak ilişkilerde bulunup, hayata pozitif bakman, girişimlerini hızlandırabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; partnerinden, sevdiklerinden ya da çocuğundan duyabileceğin motive edici sözlerle güne başlayabilirsin. Sosyal grup içerisinde görev paylaşımından kaynaklı; aranızda oluşabilecek gereksiz gerilimi fazla büyütmemeli, keyfinin kaçmasına izin vermemelisin.  Nostalji dolu bir hafta sonu olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir