16 Mart 2018 Burç Yorumları

Sabah saatlerinde daha dengeli ve tutarlı bir ruh halinde olacak, olayları daha gerçekçi bir bakış açısı ile değerlendirebileceğiz. Ancak gün içinde kontrolü ele almak için kendimizi zorlamamalı, kendimizi akışına bırakmaya ve çevremizle uyumlanmaya çalışmalıyız. Bugün yeni adımlar atmak, yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir gün değil. Bunun yerine devam eden işlerimizi sonlandırmalı, başlamayı düşündüğümüz işlerin ise altyapısını hazırlamalıyız. Gün içinde belirsizlikler yaşamamız, rüzgarın yönüne göre savrulmamız mümkün. Hayatımızda sürüncemede kalmış konuları nihayete erdirmek için çok elverişli bir gün. Temiz bir başlangıç için yakın geçmişi temizleyebiliriz. 

Sevgili Koç; bugün tüm haftanın yorgunluğunu atmak ve dinlenmek için yalnız kalmak isteyebilirsin. Bilinçaltı, manevi ve ruhsal konularla ilgilenmek, şifa çalışması yapmak için uygun bir gündesin. Aynı zamanda maddi ve manevi her tür konuda korkularınla yüzleşebilir, gerçek ihtiyaçlarını belirleyebilir, seni huzursuz eden ilişkileri sorgulayabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün sosyal ve yardım kuruluşlarında zaman geçirmek isteyebilir, özverili, fedakâr davranışların sayesinde, çevrendeki insanlar tarafından takdirle karşılanabilirsin. Eğitimi almak istediğin bir konuyla ilgili olarak yakın çevrenden manevi destek alabilir, daha somut adım atmaya niyet edebilirsin.

Sevgili İkizler; sosyal hayatındaki hareketliliğin ve kazançlarının arttığı bugünlerde, kendini göstermek isteyebilir, kariyerinde yeni bir yol çizmek için harekete geçebilirsin. Sanatsal faaliyetlerin ağırlıkta olduğu sosyal gruplardan gelebilecek bir iş teklifi hem gelirinin hem de kendine olan güveninin artmasına yardımcı olabilir.

Sevgili Yengeç; Sevdiklerinden veya iş birliği içinde olduğun kişilerden destek ve fikir alabileceğin bir gündesin. Sosyal medya üzerinden yapacağın yeni bir girişimin alt yapısını hazırlayabilir ve hareket planlarını oluşturabilirsin. Romantik ilişkilerinde yeni bir karar alman gereken durumlar olabilir.

Sevgili Aslan; finansal açıdan geçmiş dönemlerden kaynaklı borç ve alacak konularında bazı gelişmeler yüzünü güldürebilir. Çalışma arkadaşlarından, ailenin ortak gelirlerinden veya fikirlerine güvendiğin uzman kişilerden alacağın destekle maddi durumunu stabil hale getirebileceğin gibi ek gelir elde etme şansı da bulabilirsin.

Sevgili Başak; sezgilerine güvendiğin bir kişinin fikirlerine kulak verebilir, aldığın bilgiler doğrultusunda gayretli çalışmalar içerisine girebilirsin. Eşin veya sevdiğin kişi ile yeni stratejiler belirlemek isteyebilir, hedef ve idealleriniz konusunda her iki tarafı da memnun edecek ortak karar alabilirsiniz.

Sevgili Terazi; bedensel sağlığın konusunda biraz hassas olabilir, günlük işlerini yapmak konusunda isteksiz olabilirsin. Ailenden veya sevdiğin kişiden gelen yardım ile rahatlayıp, dinlenmek için zaman bulabilirsin. Sağlığın konusunda yaşayacağın hassasiyet, beslenme şeklini tekrar gözden geçirmeni gerektirebilir.

Sevgili Akrep; kendini, ruhunu ve yaratıcılığını yansıtan bir hobiyle uğraşmak için istek duyabilir, bu konuda sevdiklerinden ve kardeşlerinden tam destek alabilirsin. Bu dönemde aşk hayatında da her şeyin yolunda gitmesi, sevdiğin kişiye güven duymanı ve geleceğinle ilgili hayaller kurmanı sağlayabilir.

Sevgili Yay; sosyal olmaktan öte evde zaman geçirmek istediğin bir gün olabilir. Ev içinde çeşitli düzenlemeler yapabileceğin gibi aile büyüklerin ihtiyaçlarına duyarlı olabilirsin. Dekorasyon konusunda kendine duyacağın güven, uzun zamandır hayalini kurduğun evi ortaya çıkarmanda sana kolaylık sağlayacaktır.

Sevgili Oğlak; kardeşin veya yakın çevren ile ilgili konularda duygusal kararlar almaya, fedakârlıklarda bulunmaya açık bir gündesin. Alabileceğin ani bir kararla, kısa bir seyahate çıkabilir veya yakın yerlerden gelebilecek misafirleri ağırlayabilirsin. İletişiminin çok yoğun olduğu bir gündesin.

Sevgili Kova; kendine, gücüne ve yeteneklerine güvenmen gerektiğini hissedebilir, maddi kazancını artırmak için yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Duygularına, bilinçaltından gelebilecek rehberliklere ve bilgeliğine güvenmeyi seçip, sağlam adımlarınla istediğin kariyere adım adım ilerleyebileceğini bilmelisin.

Sevgili Balık; bugün sezgilerinle, kendine ve etrafındaki kişilere öncülük edebileceğin bir gün olabilir. Hayatına, bakış açına, kariyerine, ailene ve parasal kaynaklarına dair birçok yeni düşünce ve fikirlerin olabilir. Hayatında yeni bir düzen oluşturmak için harekete geçmenin tam zamanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir