16 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde ufak hoş sürprizler yaşayabilir ya da ani aile ziyaretlerine gidebiliriz. Bugün eve, aileye ve değerlere yönelik konular ön planda. Uzun süredir görüşemediğimiz akrabalarla bir araya gelebilir, düğün dernek organizasyonlarına katılabiliriz. Zamanımızı evde geçirmeye karar verdiysek de muhtemelen eşyaların yerini değiştirme, temizlik yapma gibi işlerle uğraşabilir hatta misafir ağırlayabilir, büyük sofralar hazırlayabiliriz. Ancak gece yarısına doğru üstümüze bir yorgunluk çökebilir, kendimizi bıkkın, bezgin ve baskı altında hissedebilir, neşemizi kaybedebiliriz. Keyifli organizasyonlardan beklediğimizi bulamayabilir ya da engellerle karşılaşabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde eskiye dalabilir, ruhunda nostalji rüzgarları esebilir. Öğleden sonra daha duygusal ve duyarlı olabilir, ailene daha fazla zaman ayırma ihtiyacı hissedebilirsin. Sevdiklerini korumak ve kollamak isterken, senin de şefkat beklentin yükselebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; öğlene doğru yakın çevre, kardeş ve kuzenlerle iletişimin hız kazanabilir, daha önce yapılmış sözleşmeleri tekrarlayabilir ya da uzatabilirsin. Geleceğe dair hayal ve beklentilerini arkadaşlarına anlatabilir, duygusal paylaşımlarda bulunabilirsin. Yakın ilişki de olduğun kişilerle fikir alış verişleri yapabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün ekonomik konularla ilgili gelişmeler dikkat çekiyor. İş ve sosyal hayatında ki beklentilerine varabilmek için yeteneklerini kullanabilir, kazançlarını artırmak için hayal gücüne ihtiyaç duyabilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle fikir alış verişleri yapabilir, projeler üstünde çalışabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; birkaç gündür devam eden kararsızlığın ve gerginliğin ardından artık kendi yaşamına odaklanabilirsin.  İlişkilerde daha korumacı ve duyarlı olabilir, sevdiklerine şefkat gösterisinde bulunabilir ya da sen şefkat ihtiyacı hissedebilirsin. Duygularını ifade edebileceğin bir gündesin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; biraz depresif ve geçmişe takılı kaldığın bir gün geçirebilirsin. Duygusal çalkantılar içinde olsan da bu durumu dışarıya yansıtmayabilirsin. Hayal gücünün ve sezgilerinin çok güçlü olması hassaslaşmana ve gözlerinin dolmasına neden olabilir. Merhamet duymanı gerektiren durumlar yaşanabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yakın ilişki de olduğun kişilerin de desteğiyle geleceğe dair hedef ve beklentilerini gerçekleştirmeye yönelik adımlar atabilirsin. Arkadaşlarına karşı sevecen ve duyarlı olabilir, onların sorunlarını çözmeye çalışabilirsin. İkna etme kabiliyetinin yüksek olması geçmişten gelen bir sorunu çözmeni sağlayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün beraber çalıştığın kişilerin de desteğini alarak kariyerinle ilgili beklentilerini ve hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atabilirsin. İş ve sosyal hayatında ön planda olabilir, dikkatleri üstünde toplayabilirsin. Gelirlerini artırmak için attığın adımların olumlu sonuçlarını alabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; hayata bakış açında daha sevecen ve duyarlı olabilir, özellikle romantik ilişkilerde fedakarlık yapabilirsin. Yaşamına yön veren gelişmelere karşı hayal gücünü ve sezgilerini devriye sokabilirsiniz. İletişiminde ikna edici ve kararlı olabilir hatta uzun süredir kafanı kurcalayan bir sorunu çözebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; duygularının ve sezgilerinin yoğunluğu ile harekete geçebilir, finansal konularda fedakârlık yapmak isteyebilirsin. Maddi manevi paylaşımlarda hislerini ve değerlerini ön plana çıkarabilir, şefkat ve korunma ihtiyacın her zamankinden fazla olduğundan alınganlık gösterebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün olayları kontrol etmen zorlaşabilir, girişimlerinde işbirliklerinden destek almak zorunda kalabilirsin. Arkadaşların ve içinde bulunduğun sosyal gruplarla yapacağın fikir alış verişi yaşamınla ilgili kararlar almanı da sağlayabilir. Hedeflerine varmak için sezgilerini ve hayal gücünü de kullanabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gündelik işlerini yerine getirirken; sürekli değişen koşullardan dolayı sıkıntı duyabilirsin. Beraber çalıştığın kişilere karşı daha anlayışlı ve duyarlı davranabilir, hayal gücünü ve sezgilerini kullanarak başarılı projeler geliştirebilir, yeteneklerini kullanma fırsatı yakalayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yaşamdan daha fazla keyif alabilir, hobilerine ve sevdiklerine zaman ayırabilirsin. Romantik, duygusal ve hassas yaklaşımın aşk ilişkilerinde olumlu sonuçlar getirebilir. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilir, duyarlı, sevecen ve fedakarca davranabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.