16 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumu

Haftanın en iniş çıkışlı günündeyiz. Hareket sabahın çok erken saatlerinde başlayabilir. Bir anda aldığımız kararlarla çıktığımız yolda bambaşka bir yöne ilerleyebiliriz. Para, güç ya da başarı motivasyon kaynağımız olmaktan çıkabilir. İdeallerimiz uğruna savaşabilir, ruhsal gelişim için çaba sarf edebiliriz. Bu dönemde daha fazla özveri gösterebilir, bu yüzden de kendimizi kurban gibi hissedebiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

16 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; gece yarısından itibaren hızlı bir karar alma sürecine girebilir, ani gelişen bir farkındalıkla bazı konulara son noktayı koyabilirsin. Yönetici gezegenin Mars’ın Balık burcuna geçmesiyle birlikte enerjinde biraz düşüş olabilir ancak yoğun duygular içinde olman seni geliştiren deneyimler yaşamana da yol açabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde yaşadığın beklenmedik gelişmeler yönünü değiştirmene ve farklı bir amaca yönelmene yol açabilir. Öğle saatlerinden itibaren sosyal ve arkadaş grupları içinde yer alabilir, sanatsal konularda çalışmalar yapabilirsin. Bazı kısıtlamalar olmasına rağmen hayallerinden vazgeçmeyeceğin bir gündesin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; hayatında ya da hedeflerinde değişiklik yapmaya karar vermiş olsan da ne yöne gideceğin konusunda henüz netleşemeyebilirsin. Harekete geçmek istemene rağmen düşünmeden, öfkeyle davranmaktan kaçınmalısın. Toplumsal alanda fedakârlık gerektiren konular, yardım amaçlı faaliyetler öne çıkabilir.  Eşinin veya ortağının anlayışına ihtiyacın olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; güne huzursuz bir başlangıç yapabilir, oldukça hassas ve kırılgan olabilirsin. Geleceğinle ilgili kararsızlıklar yaşayabilir, ileriye dönük plan yaparken hayalci ve duygusal davranabilirsin. Hayata bakış açını ifade ederken hislerini ön plana çıkarman kalıcı adımlar atmanı engelleyebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; harekete geçmeye hazır bir halde güne başlasan da işler planladığın gibi ilerlemeyebilir. Finansal konularda dikkati elden bırakmamalı, risk içeren girişimlerde bulunurken fazla iyimser bir bakış açısı içinde olmamalısın. Sevdiklerinle duygusal paylaşımlarda bulunurken fedakârlık yapman gerekebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; hem Ay’ın hem de Mars’ın karşıt burcunda harekete geçmesiyle birlikte seni öfkelendiren ya da cesaretlendiren kişilerle bir araya gelebilirsin. Senin kontrolünde olmayan koşullar hayatında karmaşaya sebep olabilir. Hedeflerine duygusal yaklaşabilir; ailen ve yuvan için özverili davranabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün günlük düzenin belirsizliklerle dolu olabilir. Yakınlarına zaman ayırabilir, ihtiyaçlarıyla ilgilenebilirsin ancak aldığın duyumlar üzerine harekete geçmek yanlış planlama yapmana da neden olabilir.  Beklentilerin nedeniyle zihinsel karmaşa yaşayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; senin de yönetici gezegenin olan Mars’ın uzun bir aradan sonra burç değiştirmesi bir süredir devam eden iş ve aile sorunlarının sonuna geldiğine işaret ediyor. Bugün duygularının etkisinde kalabilir, hislerini mantığının önüne geçirebilirsin. Gelirlerini artırmak için abartılı riskler almaktan kaçınmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; günün erken saatlerinden itibaren hayatından bazı konuları çıkarıp atmaya son derece hazır olabilirsin. Hatta aniden gelişen olaylar fazla acele etmene de neden olabilir. Ancak belirsizliklerin getirdiği bir karmaşayı da yaşayabilir, fazla özgüvenli davranarak pişman olacağın adımlar atabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; parayla ilgili endişelerin ve huzursuzlukların son bulması için radikal kararlar alabilirsin ancak kontrolünde olmayan gelişmeler seni çok farklı bir ruh haline yöneltebilir. Zihnin hızlı çalışırken ağzından çıkan sözlere hâkim olamayabilir ve duygusal kırılmalara yol açabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; uzun bir süredir burcunda hareket eden Mars’ın bugün burcundan çıkmasıyla birlikte mücadele konuların değişebilir. Geleceğe dair planlarında, değişken koşullardan dolayı gelişmeler umduğun gibi olmayabilir. Aslında yeteneklerini kullanabileceğin ve sanatsal yaratıcılığınla göz dolduracağın bir süreçtesin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; Mars gezegeninin burcuna geçmesiyle cesaretinin ve enerjinin artacağı bir sürece girmiş olabilirsin. Hakkını daha fazla savunabilir, kendin için mücadele edebileceğin gücü kendinde bulabilirsin. Bugün yaşamına ve ilişkilerine dair konularda bütün kontrolü ele alman mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir