16 Kasım 2017 Burç Yorumları

İlişkilerdeki gerilim bugün de devam ediyor, ancak biraz daha kontrollü olmamıza yardım edecek enerjiler de var. Günün ilk yarısı çok akıcı ilerlemeyebilir. Sonrasında iç dünyamıza yönelebilir, kendimizi ve hayatımızı gözden geçirebiliriz. Bilinçaltımıza inmemiz ve kedimizi bile itiraf etmediğimiz duygularla yüzleşebiliriz. Bugün motivasyonumuzun çok yüksek olmasa da bu içsel değerlendirmeler bize sonrası için bir ışık tutabilir, hayatımızı yönlendirmemize yardım edebilir. Duygularımız çok yoğun olsa da tutkularımızı göstermekten kaçınmamız mümkün. İlişkilerimizle ya da mali durumumuzla ilgili zihnimizi kurcalayan ve bizi ruhen yoran durumlarla uğraşmak zorunda kalabiliriz. Bu nedenle içsel krizlere çekilebilir, kendimizi daha hırslı ve kaygılı hissedebiliriz. İlerleyen saatlerde isteklerimizin bizi ele geçirmesi muhtemel. İlişkilerimizde daha tutkulu davranabilir, karşımızdaki kişilerle aramızdaki bağı güçlendirmek için elimizden geleni yapabiliriz. Bir tarafımız arzularımızın peşinden hırsla gitmek isterken diğer tarafımız hayal dünyasına dalmak isteyebilir. 

Sevgili Koç; günün ilk saatlerinde iş birliği içinde olduğun işlerle ilgilenebilir, öğleden sonra finansal konuların daha fazla gündeminde yer alacağı bir sürece girebilirsin. Alacak, borçlarınla veya duygusal paylaşımlarınla ilgili seni beklentiye sokacak gelişmelere açıksın.

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde eksik kalan işlerle ilgilenebilir, aldığın sorumlulukları yerine getirip görevlerini layıkıyla tamamlamak için özenle çalışabilirsin. Sonrasında karşıt burcuna geçen Ay ile ikili ilişki ve iş birliklerinin yaşantında önem kazanacağı bir sürece gireceksin. Sevdiğin kişilere daha duyarlı ve hoşgörülü davranabilir, onların ihtiyaçlarına yönelik hareket edebilirsin.

Sevgili İkizler; erken saatlerde henüz ilerleyeceğin yönü belirleyemesen de yerine getirilmesi gereken sorumluluk ve görevlerinin olduğunun farkında olarak güne başlayabilirsin. Yaşantında veya çalışma hayatında belirsizlik yaratan konulara kafa yorabilir, ilgili bazı araştırmalar yapabilirsin.

Sevgili Yengeç; sevdiğin kişiye karşı tutkulu hisler içinde olabilirsin. Gizli kalmış konuları dile getirebilir, yaşadığınız sorunların çözümüne odaklanabilirsin. Duyarlı ve hoşgörülü yaklaşımların sayesinde olaylara farklı bir ivme kazandırma şansına sahip olduğun bir gündesin.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde düşünceli olabilir ve yaşamının iplerini tümüyle kendi eline almak isteyebilirsin. Sonrasında ev, yerleşim veya ailenle ilgili bir konunun seni fazlasıyla meşgul etme olasılığı var. Bazı bitişlerin söz konusu olabileceği durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili Başak; sabah saatlerini işlerinin halledemediğin parasal tarafıyla uğraşarak geçirebilirsin. Sonradan değişen enerjilerle yakınların, kardeşlerin ve arkadaşlarınla aranda gizli kalan ve içinde biriktirdiğin duygu ve düşüncelerini paylaşabilirsin. Birbirinize karşı hoşgörü gösterecek olmanız sorunlarınızı rahatça çözmenize imkân sağlayabilir.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde her ne kadar sakin kalmaya çalışsan dahi kontrolün dışında meydana gelen gelişmeler yorucu olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde parasal meselelerin daha fazla devreye girecek olması bazı sıkışıklar yaşamana neden olabilir. Dikkat! Hesabını doğru yapmaya çalışmalısın.

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde ön hazırlıklarını yaptığın işleri, ilerleyen süreçle birlikte ortaya çıkarabilirsin. Burcuna geçen Ay ile birlikte kendini daha rahat hissedeceğin bir döneme giriyorsun. Ancak yine de gün içindeki enerji akışından dolayı arzu ettiğin gibi hareket edememen mümkün görünüyor.

Sevgili Yay; sabah saatlerindeki enerjin günün ilerleyen saatlerinden sonra düşebilir. Kendi içine çekilmek isteyeceğin bir ruh haline bürünebilirsin. Arka planda seni endişe ve kaygıya iten gelişmelere açık olduğun bir sürece girebilirsin. Fedakâr davranmak istesen dahi karşındakilerin tutumları seni bundan alıkoyabilir.

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde eksik kalan işlerini tamamlayabilir ve sunumlarını tekrar gözden geçirerek son düzenlemeleri yapabilirsin. Grup çalışmaları, ekip veya dernek işleriyle yoğun geçecek bir sürece girecek olmandan dolayı daha planlı programlı davranman gerekebilir. Çevrendekilere daha hoşgörülü davranmaya özen göstermelisin.

Sevgili Kova; ailevi bir konu, iş veya yer aldığın bir sosyal projeyle alakalı bir çalışmanın son aşamasına gelmiş olsan da kontrolün dışı gelişecek olayların geciktirmesine maruz kalabilirsin. Parasal konularda ise gözü kapalı davranmamalı ancak hoşgörülü olmayı da ihmal etmemelisin.

Sevgili Balık; bugün gündeminde olan maddi konuları organize etmek için çaba harcayabilirsin. Ancak emeklerinin karşılığını bugün istediğin anlamda alman kolay olmayabilir. Moralini bozmamalı, yolundan geri dönmemelisin. Yarın senin için yeni kapılar açılmayacağı ne malum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.