16 Haziran Burç Yorumları

Dün kadar  olmasa da zorlayıcı enerjiler etkilerini bugün de sürdürüyor. Odaklanmakta zorlanabilir, engeller ve aksiliklerle karşılaşabiliriz. İçsel huzurumuzu tam olarak sağlayamasak bile daha dingin ve sakiniz. Bugün belirsiz koşulları daha tutarlı bir hale getirmek için uygun koşullar olabilir. Sevdiklerimize karşı şefkatli ve anlayışlı olacak, sevgimizi göstermekten çekinmeyeceğiz. Onların ihtiyaçlarını karşılamak ve isteklerini yerine getirmek konusunda duyarlı davranabiliriz. Öğleden sonra içinde bulunduğumuz koşullar tekrar belirsiz bir hale gelebilir. Akşam saatlerine kadar akışta kalmamızda yarar var. Akşam saatlerinde daha güçlü ve dayanaklı hissedebilir ve çevremizdeki insanların desteğini kazanabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; kontrol dışı ortaya çıkabilecek durumlar harcamaların üzerinde etkili olabilir. Bir yanıyla da unuttuğun veya elde edemeyeceğini düşündüğün bir kazanca da kavuşma fırsatın olabilir. Günün ikinci yarısında seni fedakarlığa iten ve karşılıksız yardımda bulunmaya yönelten gelişmeler yaşayabilirsin. Duyguların ise hassaslaşabilir.

Sevgili Boğa; günün ilk yarısında fırsatlara açıksın. Hem dış görüntünle ilgili değişikler yapabilir hem de finansal olarak atacağın adımlar yerini bulabilir. Gruplar içinde yer alabilir; hedeflerine akıcı bir şekilde ilerleyebilirsin. Ayrıca bugün çevrendekilere karşı duyarlı olabilir; ihtiyaçlarına yönelik hareket edebilirsin.

Sevgili İkizler; günün erken saatlerinden itibaren içinde bulunduğun koşulları sağlam bir zemine oturman zor olabilir. Ancak bir yanıyla da desteklere açık olduğundan akışta ilerleyebilirsin. Evine, ailene karşı harcamalarda bulunabilir veya bir mülkten fayda sağlayabilirsin.

Sevgili Yengeç; duygularının etkisiyle hareket edeceğin ve karar alacağın bir gün geçirebilirsin. Seni endişelendiren konuları artık akışına bırakabilir; koşullar gerektirdiği gibi hamle yapabilirsin. Bağlı olduğun grup ve derneklerden de kendini güvende hissettirecek yaklaşımları bulabilirsin. Duygularının etkisinde fazla kalmamaya bak.

Sevgili Aslan; ortak olduğun gelirlerden fayda sağlayarak sorumluluklarını yerine getirme şansın olabilir. Arka planda seni zorlayan ve duygusal olarak yıpratan bir konuyla da ilgili olumlu gelişmeler gündeme gelebilir. Günün ikinci yarısında beklentilerini yüksek tutmamalı ve yanılgılara karşı dikkatli olmalısın.

Sevgili Başak; içinde bulunduğun koşulları başkaları belirleyebilir ve sen bu gidişatta ilerleyebilirsin. Sabah saatlerinde duygusal olarak seni huzursuz eden bir konuyla ilgili bağlı olduğun gruplardan, arkadaş çevrenden destekler alabilir; bazı şeyleri sağlam bir zemine oturtabilirsin. Akşam saatlerinde sevdiklerine karşı hassasiyetlerin artabilir.

Sevgili Terazi; ailenle, evinle ve yerleşiminle ilgili bir konuda ortaya çıkanlar plan ve programın üzerinde etkili olabilir. Ayrıca bugün çalışma hayatın veya üzerine aldığın görevler kapsamında atacağın adımlardan karlı çıkabilirsin. Akşam saatlerinde zihnen ve bedensel olarak seni yoran gelişmelere açıksın.

Sevgili Akrep; yurt dışı, eğitim veya yolculuklarla ilgili girişimlerde bulunabilir; iş birliklerinde olumlu ilerlemeler kaydedebilirsin. Yakın ilişkilerden yana şansın ve kısmetin bugün açık olabilir. Hayal ettiklerine kavuşabilir, beklediğin huzuru yakalayabilirsin. Akşam saatlerinde beklentilerin yükselebilir ve adeta kendini rüyada hissedebilirsin.

Sevgili Yay; duygusal konularda ve finansal alanda bazı endişeler içindesin. Sabah saatlerinde kaygılarının artmasına neden olabilecek gelişmeler yaşanabilir. Ancak sonrasında atacağın adımlarla bazı şeyleri yoluna koyma fırsatını yakalayabilirsin. Günün geç saatlerinde ise eve, aileye dair konularda fedakârlık göstereceğin durumlar var.

Sevgili Oğlak; duygularının etkisinde kalarak hareket edebilirsin. İlişki ve iş birliklerinde karşındakilerin kaprisli tavırlarına rağmen dengeleri tutabilir; koşulları huzurlu kılacak şekilde idare edebilirsin. Ayrıca kazançlı çıkma şansın da olabilir. Akşam saatlerinde karar almamaya bak zira yanılma payın yüksek.

Sevgili Kova; sağlıkla ilgili konularda huzursuz eden ve yıpratan koşullar günün erken saatlerinde kendini huzursuz hissettirebilir. İlerleyen süreçle birlikte şikayetlerine çözüm bulabilirsin. İş ve sorumluluklarınla alakalı seni endişeye sürükleyen bir konuya da kalıcı çözümler üretebilirsin. Akşam saatlerinde finansal konularda yanılgılara açıksın.

Sevgili Balık; aşk hayatında endişeli kılan ve fazlasıyla tepkisel davranmaya iten gelişmeler var. Zamanla bu kaygıları bir kenara bırakabilir; makul ve mantıklı düşünerek olayları değerlendirme yoluna gidebilirsin. Ancak akşam saatlerinde artan duygusallığın motivasyonunu düşürebilir. Kararlarında yanılgılı olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.