16 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

Hem duygusal hem de zihinsel anlamda çok iniş çıkış yaşayabiliriz. Bugün kesin planlar yapmamalı, her koşula uyum sağlamaya çalışmalıyız. Yeni kültürleri öğrenmek, bilgi paylaşımında bulunmak ve iletişim halinde olmaktan keyif alabiliriz ancak sık sık kararsızlık yaşayabilir, abartılı tavırlar sergileyebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne iyimser, neşeli ve dinamik başlayabilirsin ancak hevesle başladığın işlerde hiç ummadığın yön değişiklikleri olabilir. Vizyonunu geliştirecek olaylarla karşılaşabilirsin fakat bir yandan da beklentilerini fazla yüksek tutabilir, hayata adeta pembe gözlüklerle bakabilirsin. Her yere birden yetişmeye çalışmamanda fayda var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün alışkanlıklarının ve düzenlerinin dışına çıkacak fırsatlarla karşılaşabilirsin, bunları iyi değerlendirmeye çalışmalısın. Beklentileri yüksek tutmadan temkinli ilerlemen faydalı olacaktır. Akşam saatlerinde heyecan veren girişimler risk almana ve abartıya kaçmana neden olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün karşındakilerden beklentilerinde aşırıya kaçabilir, fazlasıyla keyfi davranabilirsin. Bir yandan da yakın ilişkide olduğun veya danışmanlık aldığın kişiler yaşantına yeni bir vizyon katmanın yanı sıra farkındalığını artıran önerilerde bulunabilirler. Akşam saatlerinde zihinsel bir karmaşa içinde olabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yaşamınla ilgili konularda yaratıcı ve vizyoner bir bakış açısında olabilir, ele aldığın projeleri geliştirebilirsin. Birçok işi aynı anda yapabilecek enerjiye sahip olduğundan daha çok çalışman gerekebilir. Bilinçaltını kurcalayan düşüncelerin ve korkuların seni engellemesine izin vermemelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yaratıcılığının artması gerek özel gerek sosyal hayatını olumlu etkileyebilir. Hayatın keyiflerine yöneleceğin gibi yeteneklerini geliştireceğin yeni çalışmalar yapabilirsin. Spekülatif kazançlardan yana şanslısın ancak risklerin de olduğunu unutmadan hareket etmelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün yeni bir düzen kurmak için bazı girişimlerde bulunabilir, hem hayattan hem de kendinden fazla beklenti içine girebilirsin. Karşına değişik fırsatlar çıkabileceği gibi abartılı harcamalarda bulunmanı gerektiren gelişmeler de yaşanabilir. Kariyerinle ilgili kafa karışıklığına neden olan düşünceler seni ikileme düşürebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yakın çevren, kardeş ve arkadaşlarınla ilişkilerini farklı bir boyuttan değerlendirmene neden olacak gelişmeler yaşanabilir. Hayatı artık daha farklı ele almak isteyebilir, karşılıklı farkındalık geliştirecek konuşmalar yapabilirsin. Yolculuklar, medya ve ticari anlaşmalarla öneri ve teklifler gelebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugüne kadar belki farkında olmadığın veya kullanmadığın yeteneklerinden kazanç elde etme şansın var. Ancak riskleri iyi hesaplayarak harekete geçmelisin. İş hayatında yurtdışı, eğitim ve ticari konularda tek başına karar alma isteği ağır basabilir. Gerekli bilgileri edindikten sonra atağa geçmelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün dinamik, neşeli ve iletişime açık bir ruh halinde olabilirsin. Yaşamına heyecan katacak bir ilişkiye girebilir, yolculuk planlarına girişebilir veya yetenekli olduğun alanlarda çalışmalar yapabilirsin. Ancak beklentilerini yüksek tutmak akşam saatlerinde ilişkilerini olumsuz etkileyebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; ileriye yönelik beklentilerin bilinçaltında kaygılara neden olabilir. Hayatınla hedeflerinle ilgili geri planda ön hazırlıklarını yapabilir, alacağın riskleri ve elde edeceklerinin hesabını yapabilirsin. Sana gelen bilgilerden ayıklama yaparak, doğru ve yararlı olanları teşhis etmende yarar var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gruplar içinde aktif ve katılımcı olacağın bir süreçtesin. Yabancılar, eğitim ve medyayı ilgilendiren konularda kendini geliştireceğin fırsatları iyi değerlendirmeli, heyecanla hareket etmek yerine kararlarını ufkunu genişletecek şekilde vermelisin. Romantik ilişkilerde beklentiler artabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yurtdışı, eğitim, yolculuklarla ilgili yeni durumlar ve deneyimlere açıksın. Maddi manevi fırsatların yanı sıra her şeyi birden istemenin getirdiği ikilemi de yaşayabilir, seçim yapmakta zorlanabilirsin. Akşam saatlerinde hareketlilik daha da artabilir, kalabalıklar içinde bulunabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.