16 Haziran 2018 Burç Yorumları

Tempomuzun yüksek olabileceği bir gündeyiz. Beklenmedik ziyaretçiler kapımızı çalabilir, hesapta olmayan plan programların içinde kendimizi bulabiliriz. Bir yandan kendimize zaman ayırmak isterken bir yandan da isteklerimizin peşinden koşabiliriz. Akşam saatlerinde sinir kat sayımız artabilir, öfkemizi kontrol altına almakta zorlanabiliriz. Her şeye itiraz ederek ani çıkışlar yapabiliriz.

Sevgili Koç; yaratıcılığının ve sanatsal yönünün güçlenmesiyle, aşk ve sevgi konularında da şanslı bir dönem içerisindesin. Keyfi harcamalarında abartıya kaçabileceğin gibi kazanç beklentilerini de yüksek tutabilirsin. Bazı parasal konular sevdiklerinle aranı açabileceği için, ani çıkışlar yapman, sürtüşmelere yol açabilir

Sevgili Boğa; aşk ve sevgi konusunda ya da kariyerinle ilgili alanlarda kendini güvende hissetmek istiyor olabilirsin. Ancak kişisel olarak belirlediğin kararlarında sabitlikten uzak durman ve biraz esnek davranman gerekebilir.  Birlikte olduğun ve sevdiğin insanların kalbini kırmamak ve dürtüsel davranmak lehine olabilir.

Sevgili İkizler; şehir içi ve dışı seyahatlerde bulunmak isteyebilir, yakınlarınla olan beraberliğinden keyif alabilirsin. Düşünce ve fikirlerini ifade ederken özgüvenli olabilir, yetenekli olduğun alanlarda da becerilerini ön planda tutabilirsin. Akşamüstü şaşırtıcı olayların olması ilişkilerinde objektif olmanı gerekebilir.

Sevgili Yengeç; sevdiğin insanlara kendini göstermek için daha yüce gönüllü olmak isteyerek, harcamalarında kontrolü kaybetmen mümkün. Arana mesafe koyduğun arkadaşlarınla tekrar birlikte olabilir, soğuk tavırlarınla ortamı gerebilirsin. İlişkilerine sağduyulu yaklaşman gerekebilir. Maddi konularda da şans senden yana.

Sevgili Aslan; istek ve arzularının peşinden heves ve kararlı bir şekilde gidebilir, fiziksel görünümünle ve duruşunla göz doldurabilirsin. Kişiselleştirdiğin bazı konular sevdiğin insanlarla aranı bozmana neden olsa da biraz olsun alttan alarak durumu kısa sürede toparlama şansına sahip olabilirsin.

Sevgili Başak; bayram tatilinin yorgunluğunu atmak için ufak bir tatile çıkabilir ya da yalnız kalmak ve ruhunu dinlendirmek isteyebilirsin. Ticaret ve yurtdışı bağlantılı konularında son anda gelebilecek bir haber, demoralize olmana sebep olsa da arkadaşlarının desteğini yanında hissedebilirsin. Sağlığınla ilgili kaygıların olabilir.

Sevgili Terazi; yeni gruplar ve insanlara tanışmaktan, birlikte olmaktan keyif duyabilir ve yeni bağlantıların sayesinde birçok avantaj sağlayabilirsin. Sevdiklerinle fikir ayrılıkları içinde olman; ilişkilerine zarar verebilir. Biraz daha toleranslı olmak ve maddi konuların üzerinde çok da yoğunlaşmamak gerekebilir.

Sevgili Akrep; uzun zamandır görmediğin sevdiklerinle bir araya gelebilir ya da kardeşlerini ziyaret edebilirsin. Sosyal yaşamda kendine duyduğun özgüvenle, popülariten artabilir. Bu durumun özel ve ikili ilişkilerine de yansıması; ego çatışması yaşamana ve fikirsel sabitlikten uzaklaşamamana neden olabilir.

Sevgili Yay; bugün sezgilerine kulak vermen alacağın kararlarda yardımcı olabilir. Seyahat etmek ve farklı kültürdeki insanlara birlikte olmaktan keyif alabilir, sen de görüşlerinle farklılık yaratabilirsin. Ancak, yakın çevrenin hesapçı ve çıkarcı davranışları seni zor duruma düşüreceğinden ani tepkiler vermeye açıksın.

Sevgili Oğlak; ortaklaşa gelirlerinle ilgili konularda yeni kaynaklar bulmak adına olumlu gelişmeler yaşarken, borçlarını kapatma fırsatı da bulabilirsin. Sevdiğin insanlarla ya da parterinle gün içerisinde yaşayabileceğin taviz vermeyen tavırların, aranızda soğuk rüzgarlar esmesine neden olabilir. Daha esnek olman gerekebilir.

Sevgili Kova; bayramın getirdiği güzel etkilerle birlikte, sevdiklerinin gönüllerini hoş tutmak isteyebilir, ilişkilerinde daha samimi olabilirsin. Gün içerisinde partnerin ya da ailenle ilgili bir konunun çözümlenmesi gerekebilir. Burada yaşanabilecek fikir ayrılıklarını büyütmeden kapatmaya çalışmalısın.

Sevgili Balık; ailenle yapacağın organizasyonlar beklediğinden daha keyifli geçebilir. Aynı zamanda yakın çevrenden gelebilecek sürpriz davetlere katılabilmek için ani yolculuklar yapman da mümkün. Bazı Balıkların ise yakınlarının sağlık sorunlarından dolayı planlarını ertelemesi gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir