16 Eylül Burç Yorumları

Yatağımızdan gayet keyifli bir şekilde kalkabilir, oldukça neşeli ve cesur hissedebiliriz. Daha eğlenceli ortamlarda bulunmak, tabiri caizse kendimizi şımartmak isteyeceğiz. Ancak gün boyunca ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmemizde yarar var. İyi niyetle karşımızdaki insanları uyarmak ve hatalarını düzeltmeleri konusunda yardım etmek isterken kırıcı sözler sarf edebilir, insanları gücendirebiliriz. Esasen zihinsel olarak güçlü olacağımız bir gündeyiz. Oldukça hızlı ve analitik bir şekilde düşünebilir, akılcı kararlar alabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; enerjik ve coşkulu hal ve tavırların bugün de devam ediyor. Aslında son derece yoğun ve yorucu bir gün olmasına rağmen hayattan keyif alabilecek sevdiklerinle birlikte olabileceksin. Ani bir iş temposunun oluşması ya da akrabalardan gelen haberler harekete geçmeni gerektirebilir.

Sevgili Boğa; içinde bulunduğun koşullar eve, aileye veya geçmişte yaşananlara vurgu yapabilir. Yeni başlangıçlar için uygun enerjiler olmamasına rağmen gelecekte yapmak istediklerini planlayabilirsin. Bugün romantik ilişkilerde önemli gelişmeler olabilir, bir anda haberler gelebilir.

Sevgili İkizler; yakın çevre, kardeşler ve arkadaşlarla olan iletişimin yoğunlaşabilir; zihinsel odaklanman artabilir. Aldığın kararları uygulamaya koyabilir ve istikrarlı bir süreç yaşayabilirsin. Gayrimenkul alım satımı ya da taşınmayla ilgili ani olaylar gelişebilir.

Sevgili Yengeç; bugün ekonomik konular, harcamalar ya da alacak verecek konularıyla uğraşabilirsin. Kârlı çıkacağın anlaşmalar yapabilir, planlı ve programlı olduğun takdirde gelir ve giderlerini dengeleyebilirsin. İletişim trafiğin çok yoğun olabilir, telefon elinden düşmeyebilir.

Sevgili Aslan; burcunda ilerlemeye başlayan Ay; sana fazladan enerji ve mücadele gücü vermekte. Başarı odaklı olduğun şu günleri gelecekte yapacaklarını planlamak adına kullanabilirsin. Maddi konularla ilgili anlaşma, sözleşme ve görüşmeler gündemde, ani gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Başak; bugün arka planda kalıp, etliye sütlüye karışmadan kendi işlerine gömülmek istemene rağmen gelişmeler seni olayların tam ortasına itebilir. Kontrolün altında olmayan konuları üstlenerek, yönetmek zorunda kalabilir, kendi isteklerini başkalarına dikte edebilirsin.

Sevgili Terazi; programlı ilerlemekte çok zorlanabilirsin. Bugün sosyal çevrenin içinde, arkadaşlarınla ya da sevgilinle güzel bir gün geçirmeyi planlamış olsan bile bir anda gelişen olaylar başka bir noktaya gitmeni gerektirebilir. Bazı sırların açığa çıkması şaşırmana neden olabilir.

Sevgili Akrep; iş ve sosyal hayatın içinde oldukça aktif olacağın; öne çıkacağın bir gündesin. Kazançlarının artmasını sağlayacak bir görüşme yapabilir, imzalar atabilirsin.  Son zamanlardaki adımlarının aniden sonucunu alıp mutlu olabilir, beklediğin haberler gelmesiyle harekete geçebilirsin.

Sevgili Yay; bugün hem iş hem de özel yaşamını ilgilendiren konularda ani gelişmeler yaşanabilir, bir süredir sürüncemede kalan işler bir anda çözülebilir. Sabah saatlerinden itibaren yurtdışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili işlerini planlayabilir, sosyal medya da çok aktif olabilirsin.

Sevgili Oğlak; yatırımlarını ve gelirlerini değerlendirmekle gününü geçirebilirsin. Bugün yaşanan ani gelişmeler ve aldığın haberler bir süre sonra büyük bir fırsatla karşılaşmanı sağlayabilir. Ancak girişimde bulunmak için acele etmemeli; planlama ve ön hazırlıklarla daha fazla ilgilenmelisin.

Sevgili Kova; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay, ilişkilerde ve iş birliklerinde verimli gelişmeler yaşanacağına işaret etmekte. Finansal konularda yaşanan gelişmeler, gelirlerinin bir anda artmasını sağlayabilir ya da ortak iş yapmanın kapılarını açabilir.

Sevgili Balık; kendi düzenini kurmak istemene rağmen başkalarıyla da iş birliği geliştirmek ve birlikte hareket etmek zorunda kalabilirsin. Bugün gereken uyumu göstereceğin enerjiler mevcut. Karşındakiler sana beklenmedik fırsatlar sunabilir. Sağlığınla ilgili şikayetlere çözüm bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.