16 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftaya Koç burcunda hareket eden Ay’ ın aktif ve cesur enerjileriyle başlıyoruz. Gece yarısından itibaren girişimlerimizde bizi engelleyen ve zora koşan faktörlerle karşılaşabiliriz ancak bu durum daha da hırslanmamıza yol açabilir. Eskiden kalma rekabet ve geçimsizliklerin tekrar devreye girmesiyle durum daha da çıkmaza girebilir. Neyse ki sabah saatlerinde gerçekleşen uyumlu Jüpiter görünümü hevesimizi ve iyimserliğimizi kazanmamızı sağlayacak ve yolumuza devam edebileceğiz. Akşam saatlerinde ise yeniden kendimizi baskı altında hissedebilir, istemediğimiz şeyleri yapmaya zorlanabilir ya da girişimlerimizi durdurabiliriz. Bugün iletişim kurarken ya da düşüncelerimizi ifade ederken çevremizdekilere karşı daha net ve açık görüşlü olmalıyız. Herhangi bir konuyla ilgili fikir beyan etmemiz gerektiğinde “sen nasıl istersen” diyerek çekimser kalmamız karşımızdakilerin hevesini ve cesaretini kırabilir. Saat 19:02’ den sonra Ay boşlukta olacağından yeni bir işe kalkışmadan içinde bulunduğumuz durumu gözden geçirmekte fayda var.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün enerjin çok yüksek olabilir, girişimlerde bulunmak ve isteklerinin peşinden gitmek isteyebilirsin. Yaşamına ve ilişkilerine dair kararlar alabilir, hayata bakış açını cesaretle açığa çıkarabilir, yeteneklerini kullanarak risk alabilirsin. Ancak sorumlulukların getirdiği baskı gerilmene yol açabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün kadersel gelişmeler seni biraz zorlayabilir, finansal konularla ilgili risk alman gerektiğinden huzursuz olabilirsin. Kredi, vergi, sigorta gibi işlerini halletmek için karşına çıkan fırsatları kullanmak istesen de aklına yatmayan konular olabilir. Mücadele etmen gereken konularda geri çekilebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; kalabalık bir sosyal çevre içinde olmana rağmen tamamen bireysel kararlar almak isteyebilirsin. Oysa yakın ilişki de olduğun kişilerle beraber harekete geçmek başarılı olmanızı sağlayacaktır. İçinde bulunduğun grup ve derneklerde liderlik mücadelesi verebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; toplumsal alanda ön planda olacağın, becerilerini ve projelerini sunarak onaylanacağın bir gündesin. İş ve sosyal hayatında yaşanan değişimlere ayak uydurabilir, heves ve cesaretle girişimlerde bulunabilirsin. Çalışma ortamında risk alabilir, iş arkadaşlarının desteğini görebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; görüşlerini fanatik bir tavırla savunabilir, kararlar alarak harekete geçebilirsin. Romantik ilişkilerde yaşanan gelişmeler keyfini yerine getirebilir, aldığın haberlerden mutluluk duyabilirsin. Eğitim, uzun yolculuk ya da yayıncılıkla ilgili konularda girişimlerde bulunabilir hatta şansını denemek isteyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; risk içeren girişimlerde bulunabilir, heves ve cesaretle yatırımlar yapmak isteyebilirsin. Gayrimenkul alım satımı için harekete geçebilir, ailenin de desteğiyle anlaşmalar yapabilirsin. Kredi, vergi, sigorta ya da borçlarla ilgili sorunlarını çözmek için adımlar atabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün ilişkilerde oldukça hareketli zaman geçirebilirsin, eşin, ortağın ya da işbirliği içinde olduğun kişilerle kuracağın iletişim enerjini yükseltebilir. Başkalarıyla ortak girişimlerde bulunabilir, onların önderliğinde mücadeleye girişebilirsin. Heves ve cesaretle attığın adımlardan olumlu sonuçlar çıkabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; ekonomik konularda cesaret ve hevesle girişimlerde bulunabilir, hatta kontrolsüz risklere girebilirsin. Çalışma ortamında gelişen fırsatlar karşısında beklenmedik kararlar alabilirsin. Beraber çalıştığın kişilerin desteği üstlendiğin işlerde liderlik yapmanı ve başarılı sonuçlar almanı sağlayabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün yaşamdan daha fazla keyif alabilir, kendini şımartabilir, heyecan duymanı sağlayacak adımlar atabilirsin. Yaşamını ve ilişkilerini ilgilendiren konularda girişimlerde bulunabilir, romantik ilişkilerde cesaret ve hevesle hareket edebilirsin. Çalışmaların karşılığında ödüllendirilebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; aileye ve eve dair konularda cesaretle kararlar alabilir, hayatında bitiş ve başlangıçlara yol açacak adımlar atabilirsin. Bugün gelişen olaylar seni hem heveslendirecek hem de mücadele gücünü artıracaktır. Elinde olmayan kadersel gelişmelerden dolayı risk alabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gün içinde gelişen olaylar seyahatlere çıkmanı, eğitimlere başlamanı gerektirebilir. Geleceğe dair hedeflerin için cesaret ve hevesle adımlar atabilir hatta gereğinden fazla risk üstlenebilirsin. Yoğun bir iletişim trafiği içinde arkadaşlarınla organizasyonlar yapabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün iş ve sosyal hayatında değişikliklere yol açacak girişimlerde bulunabilir, risk alarak cesaret gösterebilirsin. Ekonomik konularla ilgili gelişmeler yaşanabilir, kararlar alarak harekete geçebilirsin. Amirlerinin seni desteklemesiyle üstlendiğin işlerden daha fazla gelir elde edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.