16 Eylül 2018 Burç Yorumları

Bir önceki güne nazaran daha karmaşık enerjilerin etkisindeyiz. Sabah saatlerinden itibaren ikilemlerle karşılaşabilir, tercih yapmakta zorlanabiliriz. Ayrıca duygusal ve zihinsel olarak dağınık hissedebilir, yakın çevremizle fikir ayrılıklarına düşebiliriz. Bu yüzden önemli konularda karar alırken dikkatli olmakta yarar var.

Sevgili Koç; bugün görüş ve inançlarından dolayı sürekli bir sınanmaya tabii tutulabilir, kendini ifade etmekte yetersiz kalabilirsin. Çevrendekilerle yaşayacağın fikir ayrılıkları üstlerinin seni desteklemesiyle son bulabilir, hayata bakış açını etkileyecek olaylar farkındalıkları da beraberinde getirebilir.

Sevgili Boğa; finansal konular ve ortak olduğun gelirlerle ilgili değişken koşullar; hesapların yanlış yapılmasına yol açabilir. Planlarını doğru yapmalı, seni sonradan krize sokacak borçlanmalardan uzak durmalısın. Aynı görüşü paylaştığın kişilerden ya da güçlü tanıdıklardan alacağın destek olumlu gelişmeleri tetikleyebilir.

Sevgili İkizler; karşındakilerle uzlaşma zemini bulmakta zorlanabilir, sevginden şüphe duymaya başlayabilirsin. Gelişmelerin seni tatmin etmemesi ikileme düşmene neden olabilir, seçenekler arasında kalabilirsin. Ancak finansal açıdan seni destekleyecek durumların oluşması seni harekete geçirebilir.

Sevgili Yengeç; olaylar beklediğin yönde ilerlemeyebilir, programını sürekli güncellemek zorunda kalabilirsin. Her ne kadar odaklanmak istesen de koşullar seni dağıtabilir; birkaç işle birden uğraşmak zorunda kalabilirsin. Ekonomik koşullarını iyileştirmeye yönelik anlaşmalar ya da görüşmeler yapabilirsin.

Sevgili Aslan; söylediklerinle yaptıkların arasında tutarsızlık yaşayabilir, parana sahip çıkmaya çalışırken keyiflerinden ödün vermek zorunda kalabilirsin. Attığın adımların sonuç getirmemesi yeteneklerinden şüphe duymana neden olabilir. Fakat analitik ve akılcı bir bakış açısıyla doğru kararları alabilirsin.

Sevgili Başak; bugün zamanını evinde ve ailenle geçirmende fayda var. Her şeye yetişmeye çalışırken zaman sorunu yaşayabilir, plansız davrandığını fark edebilirsin. Gün sonunda sana gereksiz ve mantıksız görünecek işlere kalkışmamak için yeteneklerini devreye sokmalı, olayları doğru analiz etmelisin.

Sevgili Terazi; çevrendekilerle anlaşmakta ve uzlaşmakta zorlanacağın bir gün geçirebilirsin. Dedikodular, verilen sözlerin tutulmaması ya da sırların açığa dökülmesi gerilime yol açabilir, bilinçaltını kurcalayan düşünceler seni yıprattığı gibi, kararsız kalmana da neden olabilir. Ailenin desteğine ihtiyaç duyabilirsin.

Sevgili Akrep; ekonomik kazançlarını artırmak için destek görebileceğin bir gündesin. Fakat attığın her adımda detayları gözden kaçırmamalı, gelişmeye çalışırken yanlış hesaplar yapmamalısın. Seni zora sokacak riskleri de iyi hesaplamalı, gereksiz işlemlerin fayda sağlamayacağını dikkate almalısın.

Sevgili Yay; bugün birçok işe birden el atabilir fakat sonrasında plansız atılan adımların seni tatmin etmediğini görerek vazgeçebilirsin. Aslında iş ve sosyal hayatında seni destekleyen ve kazançlarının artmasını sağlayan fırsatlarla karşılaşabilirsin ancak doğru organize olmalı ve gelişmeleri hafife almamalısın.

Sevgili Oğlak; kontrolünde olmayan beklenmedik gelişmeler risk almanı ve cesaret göstermeni gerektirse de temkini elden bırakmamalısın. Detaylarına indiğin konularda eksiklerini fark edebilir, çalışmalarının zannettiğin kadar verimli ilerlemediğini görerek geri adım atabilirsin.

Sevgili Kova; kendini iyi ve profesyonel hissettiğin konularda eksiklerini görmen canını sıkabilir. Bugün yapacağın görüşmelerde hesapları doğru yaptığından emin olmalısın. Finansal konularda attığın adımların beklentileri karşılamamasından dolayı gerilim yaşayabilir, kararsız kalabilirsin.

Sevgili Balık; yazışmalar, görüşmeler ve anlaşmalarla dolu bir günde arkadaşlarından destek alabilirsin. Fakat iş birliği içinde olduğun kişileri memnun etmekte zorlanabilir, fikir ayrılıklarından dolayı ilerlemeni sürdüremeyebilirsin. Sosyal ortamının yoğunluğu planlarını ertelemene yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.