16 Ekim Burç Yorumları

Sabah saatlerinde işlerin planladığımız gibi gitmemesi canımızı sıkabilir. Zihnimizi toplamakta zorlanabiliriz. Gerçekleri göremediğimiz için yanılabilir ve ne yapamız gerektiğini bir türlü kestiremeyebiliriz. Herhangi bir konuda karar vermek düşündüğümüzden zor olabilir, içinde bulunduğumuz koşulların net olmaması bizi hareketsiz bırakabilir. Olaylar kontrolümüz dışında gelişebilir, olup bitene müdahale etmekte zorlanabiliriz. Bu nedenle olayları akışına bırakmalıyız, böylelikle enerjimizi boşuna harcamamış ve daha faydalı şeylere yönlendirmiş oluruz. Yaklaşık bir ay önce başladığımız işlerle ilgili gelişmeler olabilir, o dönemde sonuçlandıramadığımız konuları nihayete erdirebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; sabah saatlerinde gündelik işlerinde bir karmaşa yaşayabilir, aynı işi birkaç kere yapmak zorunda kalabilirsin. Ancak öğleden sonra toparlanabilir, çevrendekilere yardımı olan, fayda sağlamaya yönelik işlerle meşgul olabilirsin. İş yerinde üstlerinin seni desteklemesi, çalışmalarına hız ve düzen kazandırabilir.

Sevgili Boğa; güne başlarken bir düzen kurmakta zorlanabilir, beklentilerinin karşılanmamasından dolayı hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Fakat sonrasında aşk, keyifler, yaratıcılık temaları gündeminde olabilir. Aynı görüşü paylaştığın insanlarla ilişkide olmak sana mutluluk verebilir, akılcı hamleler yapmanı kolaylaştırabilir.

Sevgili İkizler; evinle, yerleşiminle ve ailenle ilgili konularda yeni gelişmeler yaşasan da içinde bulunduğun koşullarının henüz netleşmemesi kafanı karıştırabilir. Finansal sorumluluklarının bilincinde olduğundan attığın adımlarda kılı kırk yarabilir, girişimlerinde mantığının sesine kulak verebilirsin.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde bir süre için karar almakta zorlanabilir, gün içinde yapacağın görüşme ve toplantıları ertelemek zorunda kalabilirsin. Ancak telaşlanmana gerek yok çünkü ilerleyen saatlerde işlerini düzene sokabilir, iş birliklerinden destek alarak programını istediğin gibi düzenleyebilirsin.

Sevgili Aslan; finansal konulardaki belirsizlikler kendini huzursuz hissetmene ve endişelenmene neden olabilir. Bütçeni gözden geçirmek, alacaklarını ve borçlarını düzenlemek günün önemli gündem maddelerin arasında yer alabilir. Fakat çalışmalarının karşılığını almakta çok gecikmeyecek, doğru hesaplar yaparak kazanç elde edebileceksin.

Sevgili Başak; sabah saatlerinde seni belirsizliğe, karmaşaya ve endişeye sürükleyen durumlar olmasına rağmen günün ikinci yarısında kararlarını netleştirebilir ve girişimlerinin için harekete geçebilirsin. Hem senin hem de sevdiklerinin yararına olacak adımlar atabilir, detayları lehine kullanabilirsin.

Sevgili Terazi; güne ne yapacağını bilemez bir şekilde başlayabilir, sürekli karar değiştirebilir, içinde bulunduğun koşulları kontrol etmekte güçlük çekebilirsin. Kendi iç dünyana çekilerek duygu ve düşüncelerini sorgulayabilirsin. Ancak sonrasında sorumluluklarını yerine getirmek için ailenden destek alabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün analiz ve gözlem yeteneğin başarmak istediğin tüm işlerde sana yardım edebilir. Günün ilk yarısında aklını bulandıran durumlar olsa dahi ilerleyen saatlerde çözüm yolları geliştirmekte zorluk çekmeyeceksin. İkna edici ve akılcı konuşmalarınla hedeflerine kolayca ulaşabilirsin.

Sevgili Yay; bugün sorumluluklarını yerine getirebilmek için daha planlı ve programlı ilerlemen gerekebilir. Sabah saatlerinde kontrolün dışında gelişen durumlarla ve ailenden kaynaklı belirsizliklerle baş etmen gerekebilir. Günün ikinci yarısında alacağın maddi ve manevi destek sayesinde daha kontrollü ilerleyebilirsin.

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde programının ertelenmesinden ve işlerinin uzamasından dolayı enerjin düşse de ilerleyen saatlerde yapacağın analizler sayesinde doğru kararlar alabilir, kendinden emin bir şekilde hareket edebilirsin. Ayrıca yurt dışı, eğitim, medya alanındaki iş ve sorumluluklarını kolayca yerine getirebilirsin.

Sevgili Kova; bu günlerde maddi ve manevi paylaşımlar yaşantında önem kazanmakta. Ortak olduğun gelirler, para yönetimi, borç ve alacaklarla ilgili durumlarda yaşanan bazı belirsizlikleri çözmek, sağlam ve güvenli koşullar oluşturmak isteyebilirsin. Yaşadığın duygusal karmaşadan kurtulmak için doğru hesaplamalar yapmalısın.

Sevgili Balık; hayalini kurduğun şeyleri gerçeğe dönüştürmek için yakın çevrenden destek görebilirsin ama eleştirilere maruz kalman da mümkün. Günün ilerleyen saatlerinde hedeflerine ulaşmak için arkadaş gruplarından gelecek destekle sağduyulu ve mantıklı davranabilir, endişelerini giderebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir