16 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde üzerinde çalıştığımız konularda başarılı olmak isteyebilir, çevremizdekileri manipüle edebiliriz. Kendimizi baskı altında hissetmemek için hırslarımızı dizginlemeliyiz. Öğleden sonra ise daha önce deneyimimizin olmadığı bir alanda adım atmamız gerekebilir. İsteklerimizi nezaketle ifade etmeli, güç çekişmelerine girmemeliyiz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; bugün sorumluluklarını yerine getirirken kendini yeni deneyimlere açık hissedebilirsin. Sosyal yaşamını, çalışma hayatını ve toplumsal konumunu etkileyen gelişmeler seni sınırlayabilir. İş birliği içinde olduğun kişilerle ya da ortaklarınla mücadele etmen gerekebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; hayata bakış açını değiştirmekte zorlansan da ufkunu genişletmek zorunda kalabilirsin. Çalışma arkadaşlarından ya da akrabalarından beklediğin desteği bulamayabilirsin, deneyiminin olmadığı alanlarda sorumluluk alman gerekebilir. Fakat uzmanlara danışarak doğru adımları atabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; alacak ve ödemelerle ilgili endişelerin olsa da hırslı ve mücadeleci bir tavır sergileyebilirsin. Yatırımlarda bulunurken ya da girişimlerinde daha önce tecrübe etmediğin alanlarda risk alabilirsin. Aldığın bu riskler seni huzursuz edebilir ve üstünde baskı hissetmene yol açabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; ailenle iş birliği yaptığın konularda engellerle karşılaşabilir, bilmediğin alanlarda mücadele emek zorunda kalabilirsin. Kısıtlandığını düşünmene rağmen sorumluluklarını yerine getirmekten kaçınmayarak, yolunu devam edebileceksin. Karşındaki kişilerin sana hissettirdiği baskı duygusal karamsarlığa neden olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; üstünde çalıştığın projeler ulaşım ya da iletişimle ilgili konulardan dolayı engellenebilir. Çalışma hayatında tamamlanması gereken işler ve sorumluluklar seni yorsa da gündelik yaşamın sorumluluklarını ihmal etmeden ilerleyebilirsin. Ancak yaptığın işlerdeki tecrübesizliğinden dolayı çabanın karşılığını alamayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; bugün zevklerin ve sevdiklerin için yapacağın harcamalar seni zorlayabilir. Bir yandan hayatın keyiflerine diğer taraftan seni karamsarlığa iten sorumlulukların getirdiği yüklere açıksın. Romantik ilişkiler ya da çocuklarla ilgili konularda kısıtlanmana neden olacak gelişmeler yaşayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; özel yaşama dair sorumluluklar seni yorabilir. Özellikle gayrimenkul yatırımları için derinlemesine araştırmalar yapabilirsin. Yatırımlarını elden çıkarman gerekebilir. Üstlendiğin yükler hem ilişkilerde hem de hedeflerinde engellenme ve mücadele içine girmene neden olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; yakın çevre ve kardeşlerle ortak sorumluluklar içinde olabilir, yapılacak işleri paylaşarak yerine getirebilirsin. Fakat gizli yürütmeye çalıştığın ilişkiler ve girişimler sana rağmen açığa çıkabilir. Zihnini kurcalayan konularda bilinçli ve gerçekçi düşünerek harekete geçmeli, yeni girişimlerde bulunmadan önce iyice araştırmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; kariyerinden elde ettiğin kazançları değerlendirirken yeni girişimlere kalkışabilirsin. Tanımadığın alanlarda deneyim kazanmaya çalışmanın getirdiği gerginlik üstünde yük hissetmene yol açabilir. Sorumluluklarını ön plana çıkararak hareket edebilir, harcamalarını kontrol altına almaya çalışabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; hâlâ burcunda hareket eden Ay, sana yeni alanlarda hareket etme olanağı sağlayabilir. Tecrübesiz olduğun konularda girişimlerde bulunurken iş ve sosyal hayatta elde ettiğin deneyimler işine yaramayabilir. Kendi istek ve düşüncelerinin peşinden giderken verdiğin mücadele, ilişkilerinde gerilime neden olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; bugün hem sorumlulukların hem de kariyerine dair gelişmeler bilinçaltında seni huzursuz edebilir. Kontrolün sende olmaması ve akışta kalmaya zorlanman engellere neden olabilir. Yaşama bakış açına ve düşüncelerine ters gelen konularda mücadele etmen gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; hedeflerine ulaşmak için bilinç ve sorumlulukla ilerlemen gerekebilir. İçinde bulunduğun grupların ya da arkadaşların sorumluluğunu almadan önce olayların finansal boyutuna da bakmalısın. Dostlarınla kurduğun iş birliklerinde çatışmalar yaşayabilir, maddi konularda mücadele içine girebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.