16 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün bir hayli hareketli geçebilir. İpleri elde tutmak için gerekeni yapmaktan kaçınmayabilir; rekabete ve mücadeleye girmek adına yüksek bir motivasyonda olabilir; hatta inatlaşabiliriz. Gurumuz ve itibarımız söz konusu ise duygularımızı sert ifade edebilir; tepkisel ve tehditkar davranışlarda bulunabiliriz. Günün ilerleyen saatleriyle birlikte yaşanan bu gerginlikler ve stresli koşulları geride bırakacağımız enerjiler devreye girecek. Akşama doğru iyimserliğimizi arttıracak ve işlerimizi yoluna koymamıza imkan sağlayacak gibi görünüyor…Bir tarafıyla da her iki gezegenin ateş burçlarında olmasından dolayı bu enerjiler risk almaya ve aşırı iyimser davranmaya yöneltebilir. Neşe ve keyfimiz yerine geleceğinden tarzımızın dışına çıkabilir; kendimizi sınırlamadan hareket edebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün biraz alışılmışın dışına çıkabilir, farklı fikirlerin ve pratik çözüm yollarınla hem ilişkinde hem de çalışmalarında başarı sağlayabilirsin. Gün içinde parasal alanda isteklerinin gerçekleşmemesi aniden sinirlenmene ve aşırı tepkiler vermene neden olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün unuttuğun işler gündemine gelebilir, olaylara mantıklı bir yorum getirebilir ve çevrene örnek olabilirsin. Enerjini doğru kullandığın anda, hem maddi hem de manevi değerlerin önem kazanabilir. Günün belli saatlerini aile fertlerine ayırırken, eşinle veya ortağınla aranda yaşanabilecek gergin anlar için temkinli olmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün partnerinle uyum içinde olabilir, birbirinizi hem fikirlerde hem de karakteristik olarak destekleyebilirsiniz. Olaylara mantıklı yorumlar getirebileceğin, aynı zamanda iletişimsel olarak oldukça aktif olabileceğin, sağlam kararlar alman için ideal bir gün. Gün içinde gerginleşip sinirlenme ihtimalin var. Bu yüzden sağlığını daha fazla önemsemen gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yaratıcılığının yüksek olduğu bir konudan veya sahip olduğun bir beceriden kendine bir kazanç kapısı oluşturmak için çalışma yapabilirsin. Gün içinde karşındaki insanların düşüncelerinden etkilenebilir ancak finansal alanda çevrenden yeteri kadar destek alamadığını düşünebilirsin. Aşkta tutkuların esiri olmamaya dikkat etmeli ve beklentilerini düşük tutmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; burcunda ilerleyen Ay, tazelediğin özgüvenle birlikte hareket etmeni, hem hedefine odaklanmanı hem de kararlı adımlar atmanı sağlayacaktır. Aile arasında savunduğun fikirler konusunda ısrarcı davranabilir ve aile bireyleriyle bu yüzden çatışabilirsin. Ani duygu değişimleri yaşasan da ikili ilişkiler için mantıklı kararlar almaya açıksın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün arka planda olmak istemene rağmen aile fertlerinin de desteğinin olduğu bir çalışma ortamında üzerine düşen sorumlulukları yerine getirebilirsin. Fakat bazı iletişim problemlerinden dolayı oluşabilecek gergin anlarda sakinliğini korumalı, sonradan pişman olacağın sözler sarf etmemelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; üzerinde çalıştığın iş ve projelerde girişimde bulunabilir, iş birliklerinde etkin rol oynamak ve hâkimiyet sağlamak için çaba harcayabilirsin. Gün içinde olumlu ruh halini korumakta zorlandığın anlar olurken, parasal konularda da zorlu bir süreç yaşayabilirsin. İlerleyen saatlerde birlikte değişen dinamikler seni gruplar içinde daha aktif kılacaktır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün iş hayatında meydana gelebilecek olaylar ve sorumluluklar seni etkisi altına alırken, stresin ve gerginliğin hayatında yer edinmesine izin vermemelisin. Gün içinde hem ilişkinde hem de iş birlikteliklerinde çıkan sorunları kontrol altına almayı başarsan da baskıcı bir tavır sergilemen de mümkün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün fikir ve düşüncelerinde oldukça ısrarlı davranırken, yurt dışı, akademik çalışma veya eğitimle ilgili işlerin için var gücünle çalışabilirsin. İçsel coşkularının seni yönlendirmesine izin verebilir ve değişen olaylara karşı çok çabuk uyum sağlayabilirsin. Ani duygusal değişimlere karşı olaylara soğukkanlı yaklaşmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; hedef ve hayallerini gerçekleştirmek için önce finansal koşulları oluşturman veya yeni kaynaklar yaratman gerekebilir. Fakat beklentilerini makul bir seviyede tuttuğundan ve mantık çerçevesinde ilerlediğinden motivasyonun yüksek olabilir. Üst düzey kişi veya gruplarla kontak halinde olman aradığın desteği bulmanı sağlayabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün iş birliklerin için kurmuş olduğun bağlantılar sayesinde, yeni çalışmalar için imza sürecine girebilirsin. Ekonomik konularda temkinli davranmaya özen göstermeli ve gelecekle ilgili planların için birikim yapmayı düşünmelisin. Gün içinde birlikte olmaktan keyif aldığın arkadaşlarınla hoş sohbetler yapabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün ortaklıklar ve iş birlikleri, finansal alanda, iş ve sosyal yaşamında sana destek ve saygınlık sağlayabilir. Bulunduğun ortamda görüş ve düşüncelerinle ilgili tartışmalar ani gerginliklere neden olabilir. Gün içinde evliliğin ya da ilişkinle alakalı yaşamış olduğun sorunların çözümü için adımlar atabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir