16 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumu

Bugün maceraya atılmak ya da yenilenmek isteyebilir, sosyal ortamlarda bulunmaktan keyif alabilir, arkadaşlarımızla bir araya gelebiliriz. Açık hava da spor yapmak, fazla enerjimizi boşaltmak ve anın tadını çıkarmak iyi olacaktır. Cesur paylaşımlarda bulunabilir, sözümüzü kimseden sakınmayabilir hatta ani planlarla yolculuklara çıkabiliriz. Fakat bu tür risk içeren cesur hamleler akşama doğru sorumlulukların hatırlatılmasıyla sert kayaya toslayabilir. Üstümüze binen yükleri taşırken biraz zorlanabilir ya da hırslanarak fazladan rekabet içine girebiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün fikir ve düşüncelerini ifade ederken fazla hevesli ve fanatik davranabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın gruplardan alacağın destekle girişimlerde bulunabilirsin. Sorumlulukların baskısı seni engellese de mücadele edecek ve isteklerini gerçekleştirebileceksin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; özellikle sabah saatlerinde dinlenmeye ve evinde zaman geçirmeye ihtiyaç duysan da seni harekete geçmeye zorlayan gelişmeler olabilir. Aynı görüşte olduğun kişilerle sırlarını paylaşmak isteyebilirsin ancak kendi görüşlerini açıklamakta zorlanabilir, bireysel kararlarında muhalefetle karşılaşabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün sosyal gruplar içinde yer alabilir, arkadaşlarınla ya da sevdiklerinle keyifli saatler geçirebilirsin. Yapacağın harcamalar seni biraz zorlayabilir. Eşin, ortağın ya da yakın ilişki de olduğun kişilerle fikir alış verişinde bulunmak cesaretini toplamana yardımcı olacaktır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; eş, dost, akrabalarla birlikte olabileceğin bir gündesin. Düğün, nişan gibi organizasyonlara katılabilir, bol bol sohbet edip, neşeli ve hareketli saatler geçirebilirsin. Ancak yakın ilişkide olduğun kişiler daha fazla sorumluluk alman için baskı yapabilir, fazla iyimser olduğunu düşünebilirler.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün görüş ve düşüncelerini özgün bir şekilde ifade edebilir, muhalefetle karşılaşsan bile cesaretini muhafaza edebilirsin. Sosyal medyada yaptığın paylaşımlar çok dikkat çekebilir, aşk ilişkilerinde harekete geçmeni sağlayacak gelişmeler yaşanabilir, keyifli bir gün geçirebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; hayatınla ilgili yeni kararlar alabilir, ailenle paylaştığın ortak kaynakları kullanabilirsin. Sevdiklerin için yaptığın harcamalar bütçeni zorlasa da altından kalkabilir yakınlarından destekleneceğine dair sözler alabilirsin. Gayrimenkul alım satımıyla ilgili görüşmeler yapabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde aile ilişkilerinden kaynaklanan duygusal baskı, şartları kontrol edememene yol açsa da sonrasında kalabalıklar içinde, hareketli bir gün geçirebilirsin. Yakın ilişkilerde olduğun kişilerle keyifli yolculuklara çıkabilir, onlardan aldığın cesaretle yeni maceralara atılmak isteyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bol koşturmalı ve enerjik bir gün geçirebilirsin. Akrabalarınla ya da iş arkadaşlarınla bir araya gelerek fikir alışverişlerinde bulunabilir, kazançlarını artırmak için bilgi toplayabilir hatta başvurularda bulunmak isteyebilirsin. Ancak zaman kaybetmene neden olacak engellerle karşılaşabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; günün erken saatlerinde kendini rahatlıkla ifade edebilir, iletişimle sorunları çözebilir, anlaşmaya varabilirsin. Ekonomik konulardaki sorumluluklarının artması seni hesaplı davranmaya yöneltse bile, iyimserliğinden ve neşenden bir şey kaybetmeyecek, sevdiklerinle güzel bir gün geçirebileceksin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün aile içi ilişkilerde ketum tutumundan dolayı çatışmalar yaşayabilir, açık açık konuşmaktan kaçınabilirsin. Yine de kadersel olaylar sorunlarını çözmene yardım edebilir, gizli ilişkilerden destek alabilirsin. Evde zaman geçirebilir, misafir ağırlayabilir ya da ufak tefek tadilat yapabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün alacağın haberler seni heyecanlandırabilir, arkadaşlarınla iletişim halinde olabilir, kendine yeni hedefler belirleyebileceğin eğitimler alabilirsin. Fakat kontrolünde olmayan gelişmeler öfkelenmene neden olabilir, karşına engeller çıkabilir. Yine de karşına çıkan fırsatları kullanabilir, keyifli ortamlarda bulunabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; çok hareketli ve enerjik bir gün geçirebilir, için kıpır kıpır olduğundan yerinde duramayabilirsin. Cesaretle attığın adımlar risk içerse de iyimserliğini yetirmemelisin. Büyüklerinin ya da arkadaşlarının girişimlerini onaylamayabilir, ancak iş ve aile ortamından destek alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir