16 Aralık 2017 Burç Yorumları

Hafta sonuna son günlere oranla daha neşeli ve iyimser başlıyoruz. Oldukça enerjik, meraklı ve hevesli hissedeceğiz. Gezmek, eğlenmek, sevdiklerimizle birlikte açık havada vakit geçirmek ve sosyalleşmek isteyebiliriz. Maceraperest bir ruh haline bürünebilir, karşılaştığımız sürprizlerden keyif alabiliriz. Ayrıca bugün olaylara çok farklı bir açıdan bakmayı başarabilir, sorunlarımızın çözümünün çok yakınımızda olduğunu fark edebiliriz. Ancak gecenin geç saatlerinde enerjimiz düşebilir ve zihnimizi toplamakta zorlanabiliriz. 

Sevgili Koç; bugün görüş ve düşüncelerini açıkça ifade etmek isteyebilir, fikirlerini içinde bulunduğun gruplarla paylaşabilirsin. Yurt dışına yolculuklar planlayabilir veya akademik bir eğitim almak için harekete geçebilirsin. Akşam saatlerinde zihninin karışıklığı kararsızlıklar yaşamana yol açabilir.

Sevgili Boğa; finansal konularla ilgili girişimlerde bulunabileceğin bir gündesin. Ancak iyimserlikle harekete geçmeden önce daha iyi araştırma yapmalısın. Ortak kaynakların kullanımında uzlaşmaya ve anlaşmaya varabilir; vergi, sigorta, miras, nafaka gibi konularda krizleri çözebilecek adımlar atabilirsin.

Sevgili İkizler; karşıt burcunda hareket etmekte olan Ay, ortak girişimlerde daha başarılı olabileceğine işaret etmekte. Sevdiklerinle ya da aynı hobileri, keyifleri paylaştığın kişilerle bir araya gelerek fikir alış verişinde bulunabilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde karşındakiler seni hayal kırıklığına uğratabilir.

Sevgili Yengeç; iş ortamında oldukça hareketli olabilir, görevlerini yerine getirmek için hevesle çalışabilirsin. Gündelik alışkanlıklarını değiştirmek isteyebilir, seni rahatsız etse de risk alarak girişimlerde bulunabilirsin. Fakat sonrasında aldığın kararları değiştirebilirsin.

Sevgili Aslan; yaşamdan daha fazla keyif alabileceğin bir gündesin. Aşk ilişkilerinde heves ve neşeyle jestler yapabilir, hatta abartılı bir romantizm içinde olabilirsin. Sosyal medyada aktif olarak ilişkilerini canlandırabilirsin. Harcamaların hesapladığından daha pahalıya mal olabilir.

Sevgili Başak; eve ve aileye zaman ayırabileceğin bir gündesin. İş hayatında da seni heveslendirecek gelişmeler yaşanabilir, enerjini kariyerin ve özel yaşamın arasında paylaştırabilirsin. Akşam saatlerinde enerjin düşebilir, yaptığın işlerden ve kararlarından şüpheye düşebilirsin.

Sevgili Terazi; iletişim trafiğinin hızlandığı bir gündesin. Kardeş, komşu ve kuzenlerle bir araya gelebilir, onlarla keyifli zamanlar geçirebilirsin. Kısa yolculuklar ya da kişisel gelişimine katkıda bulunacak eğitimler planlayabilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde planlarını ertelemen gerekebilir.

Sevgili Akrep; ekonomik konularla ilgili girişimlerin hız kazanacağı bir gündesin. Gelirlerini artırmak için heves ve ümitle çalışabilirsin fakat aynı zamanda harcamalarını da kontrol altına almalı fazla iyimser davranmamalısın. Akşam saatlerinde sevdiklerini memnun etmekte zorlanabilirsin.

Sevgili Yay; burcunda hareket etmekte olan Ay, yaşamını ilgilendiren konularda ve ilişkilerde önemli kararlar alabileceğini göstermekte. Bugün hem enerjinin hem de hevesinin yüksek olması girişimlerde bulunmak isteyeceğine işaret etmekte. Ancak motivasyonun düşmeye yatkın olması sebebiyle aldığın kararlardan vazgeçebilir.

Sevgili Oğlak; gün içinde yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilir, çevrenden izole olmak isteyebilirsin. Fakat iş hayatından alacağın destek ve cesaretlendirmeyle yeni projelerin planlarını oluşturmaya başlayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde alacağın bilgilerin doğruluğunu teyit etmeden harekete geçmemelisin.

Sevgili Kova; bugün arkadaşlarınla ya da içinde bulunduğun sosyal gruplarla zaman geçirmek isteyebilirsin. Onlarla görüş ve düşüncelerini paylaşabilir, ortak fikirler geliştirebilirsin. Geleceğe dair hedef ve ideallerini gerçekleştirmek için atacağın adımlarda kararsızlıklar yaşayabilirsin.

Sevgili Balık; iş ve sosyal hayatında oldukça aktif ve enerjiksin. Toplum önünde kendini ifade edebilir, kontrolü elinde tutmak isteyebilirsin. Fakat aldığın kararları uygularken sabırsızlık gösterebilir, vazgeçmeye meyil edebilirsin. Duygularının fazla iniş çıkışlı olması ilerlemeni durdurabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.