16 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Son iki günün net ve keskin enerjilerinin ardından ruhsal olarak biraz dalgalı seyir izlemeye başlayabiliriz. Daha hassas, kırılgan ve duygusal olacağımız bu günde kafamızda yapacaklarımız henüz netleşmemiş olabilir. Hareketli ve gergin bir gecenin ardından daha belirsiz bir güne uyanabiliriz. Ancak bugün kesinleşen ve etkisi bir süre daha sürecek Merkür/Uranüs olumsuz görünümü bize daha farklı bir bakış açısı kazandıracaktır. Tam planımızı yapmış ilerlerken karşımızdakilerin fikir değiştirmeleri ya da alternatif sunmaları sert tartışmalara neden olabilir. Yapacağımız görüşme ve toplantılardan beklediğimizi elde edemeyebiliriz, olayların ucu açık kalabilir. Anlaşmalarda da son dakika değişiklikleri yaşanabilir ya da yolculuk, eğitim programı aksayabilir. Hep zaman yaptığımızdan daha farklı davranmamız gerekebilir, sabit fikirli olmamalı, yeniliklere kendimizi açmalıyız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerini daha enerjik geçirmene rağmen sonrasında iç dünyana çekilip kendin ve duygularınla baş başa kalabilir ya da sana ihtiyacı olanlarla ilgilenebilirsin. Hatıraların ve geçmişin de seni hassaslaştırması mümkün ancak fedakârlıkların para harcamana neden olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; gün içinde keyif aldığın konularla uğraşabilir, alış verişe çıkabilir, geleceği çokta umursamadan adım atabilirsin. Arkadaşlarınla birlikte olmak seni mutlu ederken duygusal paylaşımlarda bulunabilir; birbirinize anlayış gösterebilirsiniz.  Kafanın rahat edeceği bir gün geçirebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; gece yarısından sonra hareketli saatler geçirmene rağmen olayları akışına bırakacağın bir güne uyanabilirsin. Bugün içinde bulunduğun koşullar belirsizlik içerse de gelişmelerde sezgilerin sana yol gösterecektir.  İş ve özel yaşamın arasında ki ayrımı net olarak yapabilmelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugünlerde fazlasıyla duygusal ve hayalperest olabilirsin. Bir yanın akışa teslim olmak isterken bir yanın seni mantıklı olmaya çağırabilir.  Güvenebileceğin dostlarla günü geçirebilir; hayata dair pek çok şey öğrenebilirsin. Hedeflerini gerçekleştirmek için daha fazla maddi manevi birikime ihtiyacın var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; maddi konularda ve duygusal paylaşımlarda seni özverili davranmaya iten durumlar olabilir. Alacağın risklerin derecesini iyi belirlemeli; kontrollü olmayı ihmal etmemelisin. Senin istek ve beğenilerin içinde bulunduğun sosyal ortamda kabul görmeyebilir, özgüvenin çatışma yaratabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; karşıt burcunda ilerleyen Ay ilişki, işbirliği ve ortaklıklarda fedakârlık yapmanı gerektirebilir. Karşındakilerin hayalperest tutumunu hemen reddetmemeli, güvenli koşulları oluşturabilmek için yönlendirmelisin. Ancak kulisler ve gizli ilişkilerle baş etmekte zorlanabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yerine getirilmesi gereken pek çok işin olmasına rağmen senin dışında gelişen koşullara göre hareket etmek durumunda kalabilirsin, beklemekten ve angaryalardan dolayı motivasyonun düşebilir, enerjine kavuşmak için dinlemeyi ihmale etmemelisin. Ayrıca keyfi alış verişlerde beklentilerin gerçekleşmeyebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; his ve tutkularının yoğunluğu zaman zaman aklını başından alsa da bir tarafın mantıklı düşünmeye devam edecek. Kariyerine faydalı olacak ilişki ve işbirlikleri içinde olsan da bugün yardımına koşmalarını bekleme. Gelişmeleri oluruna bırakırsan hem sen hem de çevrendekiler rahat eder.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; aldığın kararları uygulamaya geçmeden önce son bir değerlendirme yapabilir; güvendiğin kişilerle fikir alışverişinde bulunabilirsin. Ev, aile ve yerleşimle ilgili belirsiz koşullara istikrar kazandırabilmek için bazı girişimlerin olabilir. Fakat fazla tavizkar ve toleranslı davranmak koşulları olumsuz etkileyebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; seni duygusal davranmaya iten koşullara karşın mantıklı olmaktan vazgeçmeyebilirsin. Ayrıca bugün sevdiklerin, yakın arkadaş veya beraber olduğun kişiyle hoş vakit geçirme şansın var. Kısa bir yolculuğa çıkabilir veya keyifli sohbet etme imkanı bulabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kendini güvende hissedebilmek için maddi manevi her şeyi kontrolün altında tutmak isteyebilirsin. Ancak içinde olduğun koşulların kaygan zeminde ilerlemesi iniş çıkışlar ve dalgalanmalara neden olabilir.  Aileden veya yakınlarından alacağın destekler sana yardımcı olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; burcunda ilerleyen Ay duygusal, şefkatli ve hassas tarafını ön plana çıkarabilir. Bugün başkalarının yardımına gönüllü koşabilir; onlarla içten ve samimi paylaşımlarda bulunabilirsin. Ani karar vermen gerektiğinde sezgilerini dinlemekle birlikte sağduyuyu da elden bırakmayacaksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.