16 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Huzursuzlukların, çekişmelerin ve tartışmaların gündemde olacağı bir gündeyiz. Çatışmalara girmemeye çalışmalı, enerjimizi sorunları çözmeye yönelik kullanmalıyız. Hırsımız gözümüzü karartabilir, tutkularımızın peşinden gidebiliriz. Ya hep ya hiç mantığıyla hareket etmek biri zararlı konuma düşürebilir.

Sevgili Koç; güne çok gergin bir başlangıç yapabilir, iş hayatında seni zorlayan durumlarla karşılaşabilirsin. Öğleden sonra finansal konularla ilgili cesur ve risk içeren adımlar atman maddi konularda ki güven ihtiyacının sarsılmasına neden olarak gerilime yol açabilir. İlişkilerde derinleşme ihtiyacı hissedebilirsin.

Sevgili Boğa; aynı konunun tekrar gündeme gelmesi sabah saatlerinde çatışmalara yol açabilir. Maddi manevi değerlerini ilişkiler vasıtasıyla geliştirebileceğin bir gündesin. Yakın ilişki de olduğun kişilerin risk içeren girişimlerini engellemeye çalışabilir, sahip olduklarını muhafaza edebilmek için mücadele edebilirsin.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde ilişkilerde seni zorlayan gelişmeler yaşanabilir ya da eski bir borcun gündeme gelmesi gerilim yaratabilir. Öğleden sonra ise beraber çalıştığın kişilerin alttan ve derinden gelen talepleri seni huzursuz edebilir. Değişime ve dönüşüme zorlanman bilinçaltında gerilime sebep olarak ani kayıplara yol açabilir.

Sevgili Yengeç; karşındakilerin aynı sorunları tekrar gündeme getirmesi varılan anlaşmalardan dönülmesine yol açabilir. Öğleden sonra daha gizli ve derinden gitmeye çalışabilir, tepkilerini gizlemek isteyebilirsin ancak bunda çok başarılı olamayabilir ve beklenmedik çatışmalar yaşayabilirsin.

Sevgili Aslan;  bugün girişimlerinde bir duvara çarpmış hissi yaşayabilir, ev ve aileye dair konularda risk almanı gerektiren olaylar yaşayabilirsin. Ani gelişen durumlar planlarını değiştirmene yol açabilir, attığın adımların önünün kesilmesi seni farklı stratejiler çizmeye yöneltebilir.

Sevgili Başak; güne keyifli bir başlangıç yapsan dahi öğlene doğru ruh halin değişebilir.  Zihinsel bir farkındalık yaşamanı sağlayan ani gelişmeler bir yandan da olaylara farklı bir açıdan yaklaşmanı sağlayabilir. Ancak söylemlerinin yanlış anlaşılması ya da başka yöne çekilmesi riskiyle de karşı karşıyasın.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde Ay, hâlâ burcunda hareket ettiğinden planlarını uygulayabilirsin ancak öğlene doğru gündemindeki konular değişebilir. Ekonomik konularla ilgili risk içeren girişimlerinde engellerle karşılaşabilirsin. Finansal kaynakların kullanımında dönüşüme direnmek kayıplara yol açabilir.

Sevgili Akrep; öğle saatlerinde burcunda hareket etmeye başlayan Ay, önümüzdeki birkaç gün yaşamını yeniden düzenleme isteğinde olacağına işaret etmekte. Hedeflerini yeniden organize etmek ve girişimlerde bulunmak istemene rağmen karşındakilerin muhalif tavırları çatışmalara yol açabilir.

Sevgili Yay; sabah saatlerini iyimser enerjilerle geçirmene rağmen öğlene doğru enerjin birden düşebilir. Bilinç altında seni huzursuz eden gelişmeler yaşanabilir, kontrolün dışında yaşanan olaylar içine kapanmana neden olabilir. İş arkadaşlarının ya da akrabalarının uzlaşmaz tutumu çatışmalara neden olabilir.

Sevgili Oğlak; bugün grup çalışmalarında yer alabilir, arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin. Ancak gelişen olaylarla birlikte planlarını değiştirmek zorunda kalabilir, hedeflerini yeniden gözden geçirebilirsin. Sevdiklerinin beklenmedik tavırları seni başka bir tavır almaya zorlayabilir.

Sevgili Kova; kariyerini ilgilendiren konularda adımlar atmak ve kendine yeni bir hedef belirlemek isteyebilirsin. Sıra dışı ortamlar içine girerek risk almak isteyebilirsin fakat ailen bu duruma karşı çıkarak seni engelleyebilir. Duygularını kontrol etmekte zorlanacağından sosyal ortamlarda ani çıkışlar yapmamalısın.

Sevgili Balık; bugün konuşmalarında dikkatli olmalısın. Hayata bakış açının dönüşmesine rağmen söylemlerinde tutucu ve uzlaşmaz davranabilirsin. Birden gelen haberler düşünmeden harekete geçmene neden olabilir, yolculuk planların aksayabilir. Sosyal medyada kendini ifade ederken daha sakin olmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.