15 Temmuz Burç Yorumları

Geçtiğimiz birkaç günün depresif enerjilerini geride bırakıyoruz. Bugün kendimizi çok daha enerjik, çok daha güçlü hissedeceğiz. İsteklerimiz için mücadele etmekten çekinmeyecek, içgüdülerimizi takip edeceğiz. Önümüzdeki günlerde sevdiklerimizi korumak için harekete geçmemiz olası. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; burcunda hareket etmeye başlayan Ay ile birlikte son günlerin depresif enerjisini üstünden atabilir, kendini daha atılgan ve girişimci hissedebilirsin. Bir süredir yapmak veya sonlandırmak istediğin şeyler için gerekli cesareti bulabilirsin, ilişkilerde kontrolü ele alabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün bilinçaltını kurcalayan düşüncelerle baş etmeye çalışabilir, daha cesur ve net adımlar atmanın planlarını yapabilirsin. Her ne kadar duyguların yoğun olsa da onları paylaşmakta zorlanabilir, isteklerini ifade etmeyerek, kendi başına sorunları çözmeye çalışabilirsin.

Sevgili İkizler; gruplar veya dernekler içinde hareketli bir gün geçirebilirsin. Hedeflerine odaklanabileceğin enerjiye sahip olduğundan, hiçbir mücadeleden kaçmadan olayların üstüne üstüne gidebilirsin. Arkadaşlarınla ortak plan yaparken danışmadan karar alabilirsin.

Sevgili Yengeç; iş ve sosyal hayatında hareketli ve cesaret göstermen gereken bir dönemdesin. Gereğinden fazla risk almaya da yatkın olman üstünde düşünülmemiş kararlar almana, adımlar atmana neden olabilir. Ayrıca annenle veya annelikle ilgili gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Aslan; yurt dışı, eğitim, yabancılar, sosyal medya veya hukuk alanındaki işlerde hamleler yapabilir, vize, pasaport başvurusunda bulunabilirsin. Görüşlerini ifade ederken fazla cesur bir ifade kullanabilir, kendini saklamadan açık açık isteklerini ifade edebilirsin.

Sevgili Başak; bugün finansal konular ufak çaplı krizlere neden olabilir. Borç alabilir; kredi çekmek için başvuruda bulunabilirsin. Eşinin ya da ortağının kazançlarını yönetirken kimseye danışmaman ya da bireysel harcamalar yapman sorun çıkarsa da bildiğini okumaya devam edeceksin.

Sevgili Terazi; karşıt burcundan geçen Ay; ikili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri adına hareketli bir gün yaşayacağına işaret etmekte.  Karşındakilerin atak ve girişken tavırları seni de canlandırabilir, onun cesaretinden etkilenerek girişimlerde bulunabilir, yeni adımlar atabilirsin.

Sevgili Akrep; bu sıcak havalarda fazla hareketli olman bedenini yorabilir. Çalışma ortamındaki yoğun temponun üstesinden gelmek için fazla çaba sarf edebilir, enerjini sonuna kadar kullanabilirsin. Akrabalarınla ilgili ani gelişmeler yaşanması senin de birden yola çıkmanı gerektirebilir.

Sevgili Yay; hayattan keyif alabileceğin, sevdiğin kişi, çocuklar veya hobilerinle ilgileneceğin bir gündesin. Ancak risk almaya meyilli olman şans oyunlarına veya spekülasyonla elde edilecek kazançlara odaklanmana neden olabilir. Romantizm beklentilerin artabilir.

Sevgili Oğlak; ev, aile veya yerleşime dair konularda girişimlerde bulunmak için gereken enerjiye sahipsin ancak ailene danışmadan bireysel kararlar almamalı, herkesin fikrini almalısın. Ayrıca var olan sorunlarını çözüme ulaştıracak hamlelerde bulunabilir; liderliği ele alabilirsin.

Sevgili Kova; bugünlerde düşüncelerini fazla düşünmeden ve tartmadan hemen açıklayabilirsin. Ancak belli bir süzgeçten geçirerek veya tartarak iletişim kurmak daha iyi olabilir. Planlanmamış yolculuklara çıkmak içindeki macera isteğini körükleyebilir, kendini daha özgür hissedebilirsin.

Sevgili Balık; harcamalarına dikkat etmen gereken zamanlardasın. Aniden çıkan ödemelerin veya sadece kendin için yapmak istediğin harcamalar olabilir. Ayrıca var olan bir yeteneğini de gelire çevirebilmen için karşına fırsatlar çıkabilir, fazla düşünmeden girişimlerde bulunabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.