15 Şubat Burç Yorumları

Dün başlayan gerilimli enerjiler sabah saatlerinde de devam edecek. Öfkemizi kontrol etmeye çalışmamızda ve ani tepkiler vermekten kaçınmamızda yarar var. Kendi haklarımızı gözetirken daha uzlaşmacı bir tavır sergilemek tatsızlıkların önüne geçebilir. Akşam saatlerinde sorunları çözmek daha kolay olacak. Beklentilerimizi abartmazsak iş birliği ve uzlaşma için uygun bir ortam yakalayabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; bugün duyguların fazla inişli çıkışlı olabilir. Güne karşındakilere öfkeli ve ilişkileri bitirmeye hazır başlayabilirsin. Sonrasında gelişen olaylar işleri tatlıya bağlamanı sağlayabilir. Aşırı tepkili olmadan kendini kontrol edersen fırsatlarla ve tekliflerle karşılaşabilirsin.Sevgili Boğa; günlük uğraşların içinde hizmet etmeni gerektiren işlerin olması öfkelenmene neden olabilir. Birdenbire gizli rakiplerin olduğunu görebilirsin. Duygusal gerginlik, sağlık sorunlarına yol açacağı için dikkatli olmalı, doğru yerde doğru tepkiler vermelisin. Günün sonunda her şey beklemediğin kadar iyiye gidebilir.Sevgili İkizler; sabah saatlerinde aşk ilişkilerinde büyük gerginlik yaşayabilir, öfkene yenik düşebilirsin. Duygularını kontrol altına alabilirsen aniden bazı gelişmeleri fark edebilir, yaşamdan keyif alabileceğin anlar yaşayabilirsin. Karşındakilere fırsat vermeli, uyum içinde hareket edebilmelisin.

Sevgili Yengeç; ev ve iş yaşantını kesin çizgilerle ayırmaya çalışsan da iş ortamının gerginliğini evine yansıtabilirsin. Aile içi ilişkilerde uyumlu ve ilgili davranman sorunları çözebilir. Kendini daha huzurlu hissedebilirsin. Karşındakilerin üstünde baskı kurmasına izin vermemelisin.

Sevgili Aslan; kardeşlerinle ve yakın çevrenle olan ilişkilerinde bugün denge arayışında olabilirsin. Gelen ve giden haberler anlık duygu değişimlerine neden olacağından, abartılı tepkiler verebilirsin. Yolculuklarda ya da toplantılarda aksamalar olsa bile sonuç istediğin gibi olabilir.

Sevgili Başak; bugün bütçeni dengede tutmak çok zor olabilir. Sabah saatlerinde beklenmedik harcamalar üstünde baskıya yol açsa da sonrasında kazançlarında da olumlu gelişmeler yaşanabilir. Ortak gelirler, borç ve alacaklar için yapacağın yeni düzenlemelerle dengeyi tekrar kurabilirsin.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde karşındakilerin öfkesi ve gerginliği sana da yansıyabilir. Yaşamında istediğin dengeyi tutturamayabilirsin. Fakat yaşama iyimser gözlerle bakmanın faydasını görecek ve sonrasında olayları istediğin yöne çevirebileceksin. Yine de ani gelişmelere karşı hazırlıklı olmalısın.

Sevgili Akrep; bugün işin içinden çıkmakta zorlanacağın gelişmeler yaşayabilirsin. Özellikle çalışma ortamında rekabet ve ani gelişmeler kendi içine çekilmene ve istediğin gibi hareket edememene yol açabilir. Fakat biraz için dökmek ve paylaşımlarda bulunmak seni rahatlatacak tekrar huzur bulabileceksin.

Sevgili Yay; grup ve dernek çalışmalarında yer alabilir ve iş birliği yapmaya çalışabilirsin. Arkadaşlarla yapılan programlarda iptaller söz konusu olabilir. Çocuklarla veya sevdiklerinle aranda gerilim yaşanabilir. Ama uzlaşmacı ve uyumlu tavırlar sergileyerek durumu toparlayabilir, hedeflerine varabilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün iş ve sosyal hayatında fazlasıyla diplomasi yeteneğine ihtiyacın olabilir. Ani gelişen gerilim ya da aksamalara karşı nezaketi elden bırakmamalı, ortamdaki dengenin bozulmasına izin vermemelisin. Duygusal iniş-çıkışları kontrol altına alabilirsen çok başarılı olabilirsin.

Sevgili Kova; iletişim trafiği ve alacağın haberler seni şaşkına çevirebilir. Eğitim ya da yolculuklarla ilgili planlarını uygulayabilmek için kontrolü elden bırakmamalı, ani tepkiler vermemelisin. Harekete geçerken zamanını iyi kullanmalı, zihnen dağılmana neden olacak faktörlerden uzak durmalısın. Akşam saatlerinde her şey yoluna girebilir ve başarılı sonuçlar alabilirsin.

Sevgili Balık; ortak gelirlerden faydalanmak için iş birliği içinde olman gerekebilir.Kendi kaynaklarındaki ani değişimler krizlere neden olsa da kredi, sigorta,prim, komisyon gibi gelirlerden faydalanabilirsin. Duygusal paylaşımlarda bulunmak, içinde bulunduğun krizleri çözmeni sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.