15 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün, geçtiğimiz günlerde başlattığımız girişimlerle alakalı güzel gelişmelere şahit olabilir; bir ileri noktaya taşıma imkanı bulabiliriz. Dış dünyadan sıyrılıp iç dünyamıza yönelebiliriz. Evimize, ailemize, sevdiklerimize, bizi manen tatmin eden konulara çok daha fazla odaklanacak; hislerimiz doğrultusunda karar alıp harekete geçeceğiz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne hareketli, bir o kadar da gergin başlayabilir; kazançlarına odaklanabilirsin.  Sabah saatlerinde yakınlarınla olan iletişim trafiğine odaklanırken, öğlen kariyer alanına kayabilir, disiplin gerektiren işlerinde kendine güvenebilirsin. Bazı çevresel koşullar hızlı düşünüp, ani karar vermene sebep olsa da dost ve iyimser tavırlarını koruyabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün bir süredir aklında olan maddi endişelerini yakın çevrenle paylaşabilir, aradığın ve beklediğin maddi ve manevi desteği bulabilirsin. Yurtdışı bağlantılı işinde veya hukuki meselelerinde kendini ortaya koyabilir, fikir ve düşüncelerinde dürtüsel ve iddialı olabilirsin. Yakınlarınla duygusal bağlar kurman mümkün.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; rutininin dışına çıkarak, değişik insanlarla birlikte olmaktan keyif alabileceğin bir gündesin. Diğer taraftan alacağın bazı haberler nedeniyle hızlı kararlar almaya müsait olabilirsin. Kazançlarını arttırma yönünde karşılaştığın engellerin üzerine giderek çözüme ulaşabilir, sezgilerini dinleyebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde hayatını sorgulatan yoğun duyguların yüzünden yaşamını daha kolay ve pratik hale getirmenin yollarını arayabilirsin. Aynı fikri paylaştığın sosyal gruplarla bilgi alışverişinde bulunabilir, yeni bir oluşum için gerekli fikirlere sahip olabilirsin. Olaylara objektif bakabilir, kendini de rahatlıkla ifade etme şansı bulabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; günün ilk saatlerinden itibaren sosyal konumun, kariyerine faydası dokunacak adımlar atmana imkân verebilir. Öğleden sonra senin dışında gelişen durumlar hassas olmana ve duygusal davranmana sebep olabilir. Özellikle iş yerindeki dedikodulara prim vermemeli, stresli ortamlardan uzaklaşmaya bakmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; beklemede kaldığın hedeflerine sabah saatlerinde hız verebilir, dostlarının önerilerini de dikkate alabilirsin. Bu sıralar taşınma, yer değişikliği ve seyahat gibi konular gündem olurken, duygusal davranman ve hassas olman mümkün.  Gitmek ve kalmak arasında ince bir çizgide olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; günün ilk saatlerinde kendini ve başkalarını motive etmekte başarılı olabilir, deneyimlerini lehine kullanabilirsin. Maddi gelirinde ortak kazanımlarından ve çalışmalarından kaynaklı artıştan memnun olabilirsin. Sosyal çevrende ilgi duyduğun bir insanla duygusal yakınlaşma söz konusu olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde yatırımınla ilgili karar alma aşamasında olabilir, ailenin de desteğini bulabilirsin. İlişkilerinin ve iş birliklerinin yoğun olacağı bu dönemde, ifade ve eylemlerin çevrendekilerin dikkatini çekebilir. Ortak plan ve projelerinle ilgili cesur hamlelerde bulunurken temkini de elden bırakmaman gerekebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; gün içinde alacağın duygusal kararları yeniden gözden geçirmen gerekebilir, yaptığın harcamalarla ilgili acele ettiğini düşünebilirsin. Daha fazla kazanç elde etmek için işini değiştirmek isteyebilir ve gereksiz riskler almaya kalkışabilirsin. Hassas ruh halin sağlıklı kararlar almanı engelleyebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; günlük rutin işlerini belli bir düzende yapabilirsin. Belirleyeceğin yeni strateji, problemli konularında bir sistem kurmana yardımcı olacaktır.  Çalışıp emek verdiğin her türlü alanda işini şansa bırakmadığından bu aralar bedenen ve ruhen yorgun olabilirsin. Günün ikinci yarısında sevdiklerinle yapacağın paylaşımlar, manen tatmin edici olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; dünün hareketli ve dalgalı enerjilerinden sonra sakin ve daha sezgisel olabilirsin. Ertelediğin işleri toparlayabilir veya evinin işleriyle ilgilenebilirsin. Ailen ve çalışma hayatın arasındaki dengeyi koruyarak olası sorunlardan uzak durman mümkün.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yakın çevrenle bir takım planlar içerinde olsan da evinde dinlenme arzun daha baskın gelebilir. Gün ortasına doğru sezgi ve hislerin doğrultusunda hareket etmeye başlayabilirsin. Ağır aksak gelişen aşk ilişkin olumlu yönde ilerlemeye başlayabilir. Yine de kararlarını ve inançlarını savunman, durumunu koruman için geri adım atmaman gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.