15 Şubat 2018 Burç Yorumları

Güne Kova burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulmasının etkileri altında başlıyoruz. Bu tutulma ile 2016 yazından bu yana üzerinde durduğumuz konularda yeni gelişmeler olması mümkün. Şu ana kadar biz çözüm bulamadığımız konularda bir farkındalık kazanabilir, alternatif çözümlerle sonuç almaya başlayabiliriz. Üzerinde emek harcadığımız ve farklı fikirlerle desteklediğimiz projeleri başarı ile sonuçlandırabiliriz. Yeniliklere kapalı kaldığımız konularda ise bitişler yaşamamız muhtemel. 

Sevgili Koç; hedeflerinde, projelerinde veya arkadaşlık ilişkilerindeki farkındalığın ve değişim yapma isteğin artabilir. Yeni bir oluşum içinde olmak, destek görmek fikri, uzun vadeli işler yapmana olanak sağlıyor olsa da maddi ve manevi alandaki duygusal endişen kısa süreli kriz yaşamana neden olabilir.

Sevgili Boğa; kariyer, iş ve ailevi konulardaki kararlarında ani çıkışlar yapman mümkün. Duygusal hassasiyet yaşaman mantıklı kararlar almanı etkiliyor olabilir. Hayatını şekillendiren alt yapıları hazırlaman ve bu kadar yol almışken geriye değil ileriye bakman gerekebilir.

Sevgili ikizler; bugün yaşama bakışınla ilgili fikir ve düşüncelerinin olgunlaştığı, eğitim ve yurt dışı bağlantılı işlerin gündemde olduğu bir süreç olabilir. Günlük işlerindeki yoğunluğunun artması, bazı konu veya kişiler ile mücadele etmene neden olsa da olaylara farklı bir açıdan bakman gerektiğini vurguluyor olabilir. Arkadaşınla sohbet etmek, günün temposunu hafifletebilir.

Sevgili Yengeç; kurumsal yerlerden destek alarak ortak kaynaklarınla ilgili çözüm bulabilir, arzu ettiğin istikrarı yakalayabilirsin. Kişisel gelişim ve dönüşüm sağlayacak konularda eğitim almak isteyebilirsin. Sevdiklerinin özgür tavırları karmaşık duygular yaşamana neden olsa da sorunlarını konuşarak çözebilirsin.

Sevgili Aslan; ortaklı işlerde, iş birliklerinde, kariyerin ile ilgili ve yasal konularda başlangıçlar yapabileceğin gibi süre gelen konularda da bitişler söz konusu olabilir. İş ve aşk konularında ani gelişen olaylar cesaretini arttırabilir. Güven sorunu yaşamamak adına sevdiklerinden fikir alabilirsin.

Sevgili Başak; iş, çalışma alanı, hizmet alıp verdiğin kişi ve kurumlarda yeni başlangıçlar yapmak için güçlü bir istek duyabilirsin. Sağlıklı ve huzurlu yaşamaya odaklanabilir, yeni bir düzen kurabilirsin. Çalışma alanındaki bilişim sektörünün değişimi, temponun artmasına neden olsa da değişime kucak açman yararına olacaktır.

Sevgili Terazi; duygusal ve romantik konularda yeni başlangıçlar yapabilir, yeteneğini yaratıcılığınla birleştirebilir, kaçırdığın fırsatları tekrar yakalayabilirsin. Bu dönemde yeme içme alışkanlığındaki abartılı durum, spor yapmana neden olabilir. Sürpriz ortaklıklar veya aşk kapını çalabilir.

Sevgili Akrep; bugün ev, aile ve yuva ile ilgili alanlarda yeni girişim yapman, taşınma, emlak alım satımı ile ilgilenmen gerekebilir. Yaşam alanındaki veya kariyerindeki değişiklik sevdiklerinin desteği ile sonuçlanabilir. Fakat aşırı talepkâr olman yakın çevren tarafından hoş karşılanmayabilir.

Sevgili Yay; yakın çevre, kardeşler, eğitim, yer değişikliği ve yolculuk gibi konularda beklenmedik fırsatlarla karşılaşabileceğin bir gündesin. Güçlü zihinsel yaratıcılığın yeni fikirler üretmene ve daha esnek olmana imkân verirken, hümanist paylaşımların ilgi toplayabilir. Mantıklı olmak, etrafındaki hırslı ve kıskanç kişilerden uzak durmanı sağlayabilir.

Sevgili Oğlak; maddi kaynakların, yeteneklerin veya sağlığın uzun vadeli gündemlerin haline gelebilir. Teknoloji ile iç içe olman; maddi kazanç edinmene, eğitim alıp vermene, kariyerini yenilemene fırsat sunabilir. Sevdiğin kişiler için yapacağın harcama veya iletişiminde ölçülü davranman, günü rahat geçirmene yardımcı olabilir.

Sevgili Kova; hayatını gözden geçireceğin, eksiklerini tamamlayabileceğin, bireysel ve toplumsal alandaki gücünü fark edebileceğin bir gündesin. Bu enerjiyi, kendini göstermek ve girişimde bulunmak için kullanabilir, geleceğine yön veren gelişmelere imza atabilirsin. Ancak düşüncenin otoriter kişiler tarafından sorgulanması enerjini düşürebilir.

Sevgili Balık; iç dünyanla ya da manevi konularla ilgilenebilir, eylemlerini zihinsel olarak yaşayabilirsin. Korkularınla yüzleşmek, bağımlılıklarını bırakmak, ruhsal ve bedensel olarak şifalanmak için günün enerjilerini kullanabilirsin. Düşünce ve ifade şeklinde hayal ettiğin değişime açık olsan da henüz hazır olmadığını hissedebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.