15 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Girişimci ve rekabetçi yönümüzün azaldığı, artık elimizdekileri korumanın, istikrarlı ilerlemenin ve güven verici olmanın önemli olduğu bir zaman dilimindeyiz. Hedeflerimiz için kalıcı ve uzun vadeli olacak adımlar atabilir; görüşmeler yapabiliriz. Ayrıca bize keyif veren uğraşlara yönelebilir; kendimizle de ilgilenebilir; iç huzurumuzun peşinde olabiliriz. Başarıya odaklanacağımızdan işlerimizi belli bir program dahilinde ilerletebilir; güçlü ve konusunda yetkin kişilerle işbirliği içinde hareket edebiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; gün içinde oluşan koşulları yönetmekte zorlanmayabilir, kendini riske atmadan sorumluluk bilinciyle hareket edebilirsin. Yeteneklerine uygun ve kendini gösterebileceğin bir işe başlaman veya terfi etmen olası. Çevresel ve maddi koşullar hayallerine ulaşman için uygun olabilir. Sabırlı olmaya gayret etmelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; son günlerde yaşadığın ağırlıktan kurtulabilir, fikirlerini eyleme geçirmek için hareketlenmek isteyebilirsin. İş birliği içinde olduğun insanlardan ve yakın çevrenden destek ve fırsatlar elde edebilir, birlikteliğin verdiği güce ve inançlarına güvenerek kendi kendine koyduğun sınırlardan kurtulabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; birçok olayı aynı anda sorguluyor olduğun için enerjin ve motivasyonun dağılabilir. Amaçlarına ortak olabilecek yeni insanlarla birliktelik kurarken, bazı gruplardan ve arkadaşlarından uzaklaşma kararı alman da mümkün.  Ailenin ortak kaynaklarıyla ilgili gelişen ani bir konu gündemini değiştirebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün başkalarından alacağın görüş ve fikirler, senin daha özgür olabileceğin konulara yönlenmene yardımcı olabilir. İlişki içinde olduğun insanın birtakım sorunlarında yanında bulunarak hem çözüm sürecini hızlandırabilir hem de duygusal motivasyonuna katkıda bulunabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün kendini açıkça ifade edebilir, kontrolü elde tutabilir, hedef ve ideallerinle ilgili adımlar atabilirsin. Çoğunlukla göz önünde bulunarak, ilgi odağı olman da mümkün. Ancak fazla baskın tavırların ilişkilerini, cesur eylemlerin de statünü olumsuz etkileyebilir. Artan iştahın için de önlem almanda yarar var.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yurtdışı veya resmi kurumlara dair konularda çeşitli haber ve gelişmeler yaşarken, tanıdıklarının yardımıyla işlerini çarçabuk bitirebilirsin. Özel ilişkini adım adım resmiyete taşımak için yeni adımlar atabilir, maddi konulardaki endişelerini ailenle çözüme ulaştırabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; aileni ilgilendiren birtakım konular duygusal olmanı, derin düşünceler içine girmenı ve çeşitli araştırmalar yapmanı gerektirebilir. Bir aile büyüğünün sağlık sorunuyla ilgilenmen gerekebilir. Bu ara zamanla yarışırken, pratik ve somut bir bakış açısı geliştirmeyi, ani oluşan koşulları analiz etmeyi daha sık deneyimleyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; karşıt burcunda hareket eden Ay, yakınlarının veya özellikle de kardeşlerinin, birtakım konularla ilgili verdiği kararı onaylamak durumunda kalabileceğine vurgu yapıyor.  Yeteneklerini özgürce gösterip, sanatsal konularda aktif olabileceğin gibi olgun insanların tecrübelerinden de fayda görebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; dinamik ve atılgan yönünü kullanarak yeni başlangıçlar yapmak için istek duyduğun dönemdesin. Fikirlerini kazançlarına yöneltebilir, somut ve pratik çözümler üretebilir, girişimlerde bulunabilirsin. Sağlığına gereken önemi vermeli, ruhunu ve bedenini dinlendirmelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; duygu ve fikrinle isabetli kararlar vereceğin bir gündesin. Hedef ve amaçlarına uygun kişiler yolunu açabilir. Kariyerini destekleyen iş birliklerinden maddi manevi kazanımlarını arttırabilirsin. Bugünlerde gizli düşmanlıklara karşı çok dikkatli olmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; aileni veya aile fertlerinden birini ilgilendiren yasal bir konu, duygusal davranmana ve sorumluluk bilincinden uzaklaşmana neden olabilir. Enerjini yükseltip, mantıklı ve stratejik olmaya bakmalısın. Önünü göremediğin belirsizlikler, kariyerinde arzu ettiğin değişikliği yapmana engel olabilir. Sabırlı olmakta yarar var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yakın çevrendeki uzman kişiler ve danışmanlardan alacağın fikirsel destekle hedeflerine dair yeni bir yol haritası çizebilir, maddi ve manevi açıdan istikrar vaat eden projelerde yer alabilirsin. Akşamüzeri katılabileceğin sanatsal veya kültürel davetler keyiflenmeni sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.