15 Nisan Burç Yorumları

Gün içinde kararsızlıklar ve belirsizlikler içinde kalabilir, sürekli fikir değiştirebiliriz. Ruh halimiz biraz değişken, bu yüzden planlarımıza uymakta zorlanabiliriz. Romantik ilişkiler açısından olumlu bir gün. Küs olduğumuz kişilerle aramız düzelebilir. Bugün Venüs düz harekete dönecek, retronun etkilerini bir süre daha hissedecek olsak da ilişkilerimizde yaşadığımız sorunlar düzelmeye başlayabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; güne heves ve neşeyle başlayabilir, hayata iyimser gözlerle bakabilirsin. Fakat gün içinde ufak tefek ertelemeler ve engellerle karşılaşman hayal kırıklığına yol açabilir. Çok büyük beklentiler içine girmeden; uzun yolculuklar, yüksek eğitim ya da mahkemelerle ilgili girişimlerde bulunabilirsin.Sevgili Boğa; bugün finansal konularla ilgili attığın adımlar da beklentilerini fazla yüksek tutmamalısın. Yaptığın işlerden elde ettiğin kazanç seni hayal kırıklığına uğratabilir ya da beklediğin paralar gelmeyebilir. Geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirecek yeterli gelire sahip olamayabilirsin.

Sevgili İkizler; Ay karşıt burcunda hareket etmeye başladı. Bugün tek başına hareket etmekte zorlanabilir, iş birliklerine ya da birilerine danışmaya ihtiyaç duyabilirsin. Karşılaşacağın engeller hayal kırıklığına uğramana neden olabilir, idealize ettiğin bir kişi veya konum beklentilerini karşılayamayabilir.

Sevgili Yengeç; oldukça hareketli ve karmaşık bir gün geçirebilirsin. Bir yandan romantik ve iyimser hislerle dolu olabilir bir yandan da iş ve toplum hayatında karşılaşacağın kayıplardan dolayı üzüntü yaşayabilirsin. Çalışma arkadaşlarınla fikir ayrılıklarına düşebilir, beklediğin desteği bulamayabilirsin.

Sevgili Aslan; yaşamdan daha fazla keyif alabileceğin, hayata iyimser gözlerle bakabileceğin bir gündesin. Romantik ilişkilerde cesur ve atak olabilirsin fakat maddi ve manevi paylaşımlarda beklentilerinin karşılanmamasından dolayı hayal kırıklığına uğrayabilirsin.

Sevgili Başak; eve ve aileye dair konularla ilgileneceğin, geçmişten gelen konulara odaklanabileceğin bir gündesin. Heves ve cesaretle atılım yaptığın yatırımlarda beklentilerin karşılanmayabilir. İş birliği içinde olduğun kişilerin kararsızlığı işlerinin ertelenmesine ya da engellere yol açabilir.

Sevgili Terazi; iletişim trafiğin hızlanabilir, yakın çevrenle sürekli diyalog halinde olabilirsin. Yolculuk ya da eğitim fırsatları karşısında hevesle harekete geçebilirsin fakat işlerini organize edememen ertelemelere yol açabilir. Girişimlerin gündelik programındaki belirsizlikten dolayı sonuçlanmayabilir.

Sevgili Akrep; ekonomik konularla ilgili gelişmeler seni heveslendirebilir. Enerjini daha fazla gelir elde etmek için kullanabilir, kazançlarını artırmak için karşına çıkan fırsatları kullanabilirsin. Fakat sevdiklerin ve keyiflerin için yaptığın harcamalar bir düzen tutturmanı zorlaştırabilir.

Sevgili Yay; burcunda hareket etmekte olan Ay; bugün kendini ifade edebileceğine ve yaşamına dair önemli kararlar alabileceğine işaret etmekte. Aşk ilişkilerinde karmaşık duygular içinde olabilirsin. Geçmişten gelen kişiler kafanın karışmasına yol açabilir. Yeteri kadar organize olamayabilirsin.

Sevgili Oğlak; önümüzdeki birkaç gün kendi içine çekilmek isteyebilirsin. Yalnız kalarak karşına çıkan fırsatları değerlendirebilir, hevesle harekete geçmeden önce biraz düşünmek ve kararlarını netleştirmek isteyebilirsin. Fakat aldığın haberler kafanın karışmasına yol açabilir.

Sevgili Kova; güne keyifli ve enerjik bir ruh haliyle başlayabilirsin. Gelen haberler seni heveslendirebilir ve harekete geçmek isteyebilirsin. Bir süredir devam eden ama netleşmeyen konular sonuçlanabilir. Fakat ekonomik konularla ilgili girişimlerinde yaşanan ertelemeler hayal kırıklığına yol açabilir.

Sevgili Balık; iş ve sosyal hayatında aktif rol oynayabilir, her yere birden yetişmeye çalışabilirsin. Hedeflerine varmak için attığın adımlar, kararsızlığından dolayı ertelenebilir. Kafandakilerin netleşmesi için biraz daha zamana ihtiyacın olabilir. Programını sürekli değiştirmemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.