15 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay 02:47 ila 10:37 saatleri arasını Oğlak burcunda boşlukta geçirdikten sonra Kova burcuna ilerleyecek… Bu yüzden günün ilk saatlerinde herhangi bir yeni girişimden uzak durmalı; eldeki işlere odaklanarak ilerlemeye çalışmalıyız. Saat 10:37’den itibaren Kova burcuna geçen Ay ile birlikte daha hareketli günler bizi bekliyor olacak…Satürn’ün ve Mars’ın da bu burçta olmasından dolayı sürecin akışı bir hayli değişime uğrayacak gibi görünüyor.

Kova burcu; toplumsal olayları; kitleleri ilgilendiren gelişmeleri; icat ve buluşları; karşıt fikirleri; grup ve dernekleri simgeler…Bu temalar çevresinde yeni durum ve gelişmeler güne damgasını vurabilir gibi düşünülebilir.

Ay’ın önce Satürn ile kavuşup ardından Ay’ın Uranüs ile kuracağı sert açı  sanki bir şeyleri açığa çıkarak ve tüm dikkatleri o konunun üzerinde toplayacak gibi…Beklenmedik sıra dışı durumlar veya kararlar; aniden değişen ve gelişen koşullar sanki bizleri şaşırtacak…Ayrıca finansal alanda ani iniş çıkışlar; sürpriz hareketlenmeler ve şaşırtan şartlara da açığız sanki…Kişisel planda kaza, öfke patlamalarına yatkın olacağımızdan dikkatli olmakta fayda var gibi görünüyor.

Akşam saatlerinde Ay ve Merkür arasında gerçekleşecek uyumlu kontak bizleri biraz olsun sağduyulu ve akılcı davranmaya; pratik çözümler üretmeye yöneltebilir. İletişim alanında hareketlilik söz konusu olacağından ve bu kanallar olumlu etkileneceğinden doğru bilgiye ulaşma ihtimalimiz de yüksek…Yakın çevremizle, dost ve akrabalarımızla da irtibatımız yoğun geçebilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün sabah saatlerinde çalışma hayatınla ilgili işleri ertelemen gereken bir zaman diliminde olduğunu bilerek eylemlerini ötelemelisin. Öğle saatlerinden sonra işlerini titizlikle planlayabilir ve kusursuz bir performans sergileyebilirsin. Ancak yine de işlerinin kaplumbağa hızında ilerlemesi sabrının denendiğini hissettirebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; günün ilk yarısında yavaş ilerleyen saatler işlerini ağırlaştırsa da; sonrasında seni yoğun bir tempo bekliyor. Her şeye yetişmeye çalışabilirsin. Ancak kendi fikirlerinde ısrarcı olmamalı; olaylara geniş bir bakış açısıyla bakmalısın. Eğitimlerine yönelik girişimlerde bulunurken yaşanacak gelişmeler farkındalığını artırabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün görüşlerini ve düşüncelerini özgürce ifade etmek istemene rağmen kontrolünde olmayan gelişmeler seni engelleyebilir. Geleceğini düşünerek hareket etmek, yeni proje ve girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Fakat muhalif fikirler çatışmalar olabileceğinden; ağzından çıkan sözlere dikkat etmelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde akademik konularınla ve yolculuklarınla alakalı meselelerde engellerle karşılaşman mümkün. Günün ilerleyen saatlerinde finansal konularla ilgili attığın adımlarda sorunlarla karşılaşabilir; beklediğin ödemeleri alamayabilir ya da gelirini aşan harcamalar yaptığından kriz yaşayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde finansal konularla ilgili yapacağın işlerde gecikmeler meydana gelebilir. İlerleyen saatlerde karşıt burcuna geçen Ay; ikili ilişkilerinin ve ortaklıklarının gündeminde önemli bir yer edineceğine işaret ediyor. Ortak bir gelecek hazırlığında olabilirsin; fakat kendi beklentilerini ön plana almamalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün kendi kapasitenin üstünde olan sorumlulukla ve işlerin zorluklarıyla mücadele edebilirsin. Çalışmalarını beraber sürdüğün insanlarla yaşayabileceğin fikir ayrılıkları inatlaşmalara dönüşmemeli; zira programlarda aksama olabilir. Koşulları yenilemek ve güncellemek için yeni tekniklere ihtiyaç duyabilirsin. Sağlığına özen göstermelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün keyiflerine ve sevdiklerine fazla düşkünlük gösterebilirsin. Gelecekle alakalı beklentilerini yüksek tutarken; kurallarına uymak zorundasın. Ekonomik olarak kendini güvende hissetmek için yapacağın yatırımlar risk almanı gerektirdiğinden huzursuz olabilir; partnerinle çatışmalar yaşayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde işlerinde ve sosyal yaşamında, bitiş ve başlangıçlar yapmak adına doğru saatler olmadığını bilmelisin. İdeallerindeki koşulları oluşturmak için harekete geçmek istesen de; seni engelleyen durumlarla karşılaşabilirsin. Eve veya aileye dair attığın adımlarda beklediğin desteği bulamayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün yakın çevrenden ve kardeşlerinden beklediğin desteği alamamak seni kırabilir. Kendini geliştirmek için yapmak istediklerine odaklanırken; ifadelerinde ve görüşlerinde ısrarcı olmamalısın. Çalışmalarındaki yoğunluktan gergin olabilirsin. Sevdiklerinle olan ilişkilerinde güven sorunu yaşamamaya dikkat etmelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; kazançlarını yeni bir bakış açısıyla değerlendirmek ve aktif gelir kaynaklarına yönelmek için keyiflerinden vazgeçmen gerekebilir. Risk alarak yaptığın yatırımlar borçlanmana ve finansal krizlere yol açabilir. Ailenin fikirlerine ve görüşlerine saygı duyarak dinlemeli, seviyeli tartışmalarla fikir birliği içinde olmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sabah saatlerinde parasal konulardaki işlerindeki gecikme gergin olmana neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde burcuna geçen Ay; kendini ifade etmene ve yaşamına dair kararlar almana imkan tanıyacaktır. Ailen veya yakınlarınla ilgili sorunların üstesinden alternatif çözümlerle gelebilirsin; ancak fazla ısrarcı olmamalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün kendi içine yönelerek geleceğe dair planlar yapabilirsin. Fakat gelen haberler ve dedikodular öfkelenmene neden olurken; abartılı tepkiler vermene yol açabilir. Girişimlerin için yeterli öz güvene sahip olmak için başkalarının desteğine ihtiyaç duysan da verilen sözlerin tutulmaması kalbini kırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.